Red Sonja - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 16:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 16:52:53
hmm hafiften gaza geldim doğrusu  ;D

hiborya çağında bikiniyle dolaşıp etrafı kan gölüne çeviren bir kadın mantıksız geldiği için uzak duruyordum  ama sanırım bir ara deneyeceğim. conan'ın bir çok macerasından iyi bir senaryoya hayır diyemem :)

Hala almadıysan büyük hata... Bir avukata yakışmıyor. ;) Yani sana Borgia gerçekçi geliyor. Manara'lar gerçekçi geliyor. Red Sonja gerçekçi gelmiyor mu? ;D Boşuna tavsiyede bulunmam. Mutlaka al.

pearl jam

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 31 Mayıs, 2012, 18:10:03
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 16:52:53
hmm hafiften gaza geldim doğrusu  ;D

hiborya çağında bikiniyle dolaşıp etrafı kan gölüne çeviren bir kadın mantıksız geldiği için uzak duruyordum  ama sanırım bir ara deneyeceğim. conan'ın bir çok macerasından iyi bir senaryoya hayır diyemem :)

Hala almadıysan büyük hata... Bir avukata yakışmıyor. ;) Yani sana Borgia gerçekçi geliyor. Manara'lar gerçekçi geliyor. Red Sonja gerçekçi gelmiyor mu? ;D Boşuna tavsiyede bulunmam. Mutlaka al.

Tamam Eyyüp abi alıyorum artık kesin. Zaten gaza gelmiştim sen de söyledin tam oldu  :D

pearl jam

Red Sonja 3 ne zaman çıkacak acaba merakla bekliyorum 

HacıGeraltEmmi

darkwood

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 21:19:39

Bak daha okumadan başladın,  ;D birde bizim halimizi düşün.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Alıntı yapılan: darkwood - 31 Mayıs, 2012, 21:31:20

Böylece bir tane daha devamı şüpheli seriye başlamış bulunuyorum. Bu konuda çok istikrarlıyım gerçekten  ;D  Aslında buradan bile Red Sonja'nın tam bana göre olduğunu anlamam gerekirdi . Bu istikrarımı devam ettirmemde bana yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum  :)

alan ford

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 22:04:51

Böylece bir tane daha devamı şüpheli seriye başlamış bulunuyorum. Bu konuda çok istikrarlıyım gerçekten  ;D  Aslında buradan bile Red Sonja'nın tam bana göre olduğunu anlamam gerekirdi . Bu istikrarımı devam ettirmemde bana yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum  :)

BBR mağdurları derneğine hoş geldiniz :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 31 Mayıs, 2012, 22:10:02
BBR mağdurları derneğine hoş geldiniz :D

Berlin Borgia Redsonja mı ?

alan ford

Bone , Borgia , Red Sonja.  Berlin'in üçüncü sayısı daha dünyada da çıkmadığı için bu kitaptaki ağırdan almayı kabul ediyorum.  Bone 3. sayı çıktı ama 4. sayı için ne kadar bekleriz kim bilir?

darkwood

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 22:04:51
Alıntı yapılan: darkwood - 31 Mayıs, 2012, 21:31:20

Rica ederiz, mağdurlar arasında haklı yerini almandan bizlerde mutluluk duyuyoruz. :)
Darkwood Sakinleri..

omega red

red sonja fuarda satışa çıktı

darkwood

Marmara Çizgi tarafından yayınlanan Red Sonja 3 "Kulan Guth'un Yükselişi" yeni çizgiroman sayısını
Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

alan ford

Nasıl yani gerçekten çıktı mı ?. kandımıyorsun bizi değil mi :P ;D

kalidor

Aldık Doğa abi, yarın bi hevesle okuyacağım inşallah.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Kasım, 2012, 22:58:50
  Nasıl yani gerçekten çıktı mı ?. kandımıyorsun bizi değil mi :P ;D

Bende inanamadım, ama kitabı alıp inceleyince Red Sonja 3 ün nihayet yayınlandığına ikna oldum.  ;)
Sizde bu olaya şahit olun diye kapak ve ilk okuma sayfalarını paylaştım.  8)
Darkwood Sakinleri..