Avengers: The Kang Dynasty (2026) - Phase 6/3 - Toplamda 39. Film

Başlatan dean, 20 Ağustos, 2021, 18:39:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Avengers 5 elbette gelecek. Ama ne zaman geleceği ve ekibin kimlerden oluşacağı belirli değil. Kevin Feige'ye Avengers 5 sorusu soruldu. Feige "Avengers: Endgame'in ardından belirli bir sürenin geçmesi gerektiğini düşünüyoruz." "Phase 4 ile birlikte zaten buna başladık." "Phase 1'de olduğu gibi gerekli zaman geçtiğinde herkes bir hikayenin etrafında toplandığında." şeklinde yanıt verdi.

MCU'nun özellikle Loki dizisi ile girdiği bir Multiverse hikayesi var. Bu hikaye bizi yeni Avengers filmine çıkaracak. Süreç boyunca Spider-Man: No Way Home, Doctor Strange in The Multiverse of Madness, Ant-Man and The Wasp: Quantumania gibi multiverse filmleri gelecek ve Avengers 5'e giden yol hazırlanmış olacak.

dean

Beşinci Avengers filminin ismi The Kang Dynasty olarak açıklandı. Film 5 Mayıs 2025'te vizyona girecek.

dean

Filmin yönetmeni belli oldu. Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings'in yönetmeni Destin Daniel Cretton, Avengers: The Kang Dynasty'nin yönetmeni olarak açıklandı. Shang-Chi'yi Marvel'ın yaptığı en iyi filmlerden biri olarak görüyorum. Net şekilde de en iyi origin filmi olduğuna inanıyorum. Cretton'ın beşinci Avengers filminin yönetmeni olması muazzam haber.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 26 Temmuz, 2022, 21:18:59
  Filmin yönetmeni belli oldu. Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings'in yönetmeni Destin Daniel Cretton, Avengers: The Kang Dynasty'nin yönetmeni olarak açıklandı. Shang-Chi'yi Marvel'ın yaptığı en iyi filmlerden biri olarak görüyorum. Net şekilde de en iyi origin filmi olduğuna inanıyorum. Cretton'ın beşinci Avengers filminin yönetmeni olması muazzam haber.

Shang-Chi'yi ben de çok seviyorum. Dövüş sahneleri çok güzeldi. İyi bir senarist ile anlaşırlarsa tamamdır.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Avengers: The Kang Dynasty filminin senaryosu Jeff Loveness'a emanet edildi. Kendisi aynı zamanda Ant-Man and the Wasp: Quantumania'nın da yazarı. İki film birbiri ile hayli ilişkili olacak. Kang'in asıl halini bize ilk kez gösterecek kişinin Avengers: The Kang Dynasty'i yazacak olması güzel bir haber.

dean

Görünüşe göre Jeff Loveness ile yollar ayrıldı. Ant-Man and The Wasp: Quantumania bize gösterdi ki Loveness hiç iyi bir senarist değil. Quantumani şu ana kadar çıkan MCU filmlerinin içerisinde en kötü senaryoya sahip film olabilir. Marvel Studios The Multiverse Saga için açıkladıkları bütün filmlerin senaristini değiştirdi. Thunderbolts, Blade, Fantastic Four. Şimdi de Avengers: The Kang Dynasty. Olumlu yönde atılmış güzel adımlar bunlar.

dean

dean

Destin Daniel Cretton, Shang-Chi 2, Wonder Man ve diğer Marvel projelerine odaklanmak için Avengers: The Kang Dynasty filminden ayrıldı.

hanac

Bu filmin adı bazı kaynaklarda Avengers 5 olarak geçiyor.

İsim değişikliği mi oldu acaba ?

dean

Alıntı yapılan: hanac - 20 Şubat, 2024, 11:19:03Bu filmin adı bazı kaynaklarda Avengers 5 olarak geçiyor.

İsim değişikliği mi oldu acaba ?

Resmi olarak herhangi bir değişiklik yok. Disney'in bütün basın bültenlerinde Avengers: The Kang Dnynasty olarak devam ediyor. Lakin Jonathan Majors'ın rolden kovulması ve filmin yeni bir yazarla rewrite olacak olması bu ihtimali ortaya çıkardı.