Fantastic Four (2025) - Phase 6/1 - Toplamda 37. Film

Başlatan dean, 06 Haziran, 2019, 13:49:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Reed Richards için, Dev Patel'in ismi geçiyor. Yakışır.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Fantastic Four'un senaryo yazarları Jeff Kaplan ve Ian Springer olarak açıklanmıştı. Ama şu anda işler değişti. Filmin senaryosu çok daha tecrübeli bir isim olan Josh Friedman tarafından yazılacak.

dean

Fantastic Four filminin casting süreci şu an Hollywood'daki en dikkat çekici konu olabilir. Hemen hemen her gün yeni bir haber duyuyoruz. @ Nightrain'in bahsettiği Dev Patel belli bir süre için Penn Badgley ile beraber baya anıldı. Ama şimdi ibre onların baya uzağında.

- Dedikodulara göre Reed Richards rolü için ipi göğüslemeye en yakın isim Adam Driver.

- Sue Storm'a geldiğimizde ise Margot Robbie'ye teklif gittiğini, Venessa Kirby ve Jodie Comer'inde önemli adaylardan olduklarını görüyoruz.

- Austin Butler ve Paul Mescal, Human Torch için ismi yoğun şekilde geçen aktörler.

- The Thing için ise şu ana kadar sadece Mila Kunis ismi geçti  :-X

- Filmin villan'ı olması beklenen Galactus içinde Antonio Banderas ismini duymaya başladık.

Filmin kadrosu yakın zamanda son halini alacak gibi.

noir

dean

Alıntı yapılan: noir - 02 Mayıs, 2023, 19:47:48Thing olayı şaka mı yoksa ciddi mi  ???

Dedikodulara göre Marvel Studios The Thing için hem erkek hem de kadın oyuncuları değerlendiriyormuş. Umarım erkek oyuncu cast edilir.

Nightrain

Disney cast haberini geciktirdiğine göre bu film için hummalı bir çalışma yürütüyor galiba. Reed Richards için Diego Luna'nın adı da geçiyordu. Umarım çok iyi bir film olur.

dean

Fantastic Four'un yeni vizyon tarihi 2 Mayıs 2025 olarak açıklandı.

dean

Görünüşe göre Reed Richards'ı bulduk; Pedro Pascal

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 16 Kasım, 2023, 08:10:21Görünüşe göre Reed Richards'ı bulduk; Pedro Pascal

Kendisini çok severim, her yerde bu adam yeter ya diyenlere inat görmekten sıkılmadım ama Reed Richards rolüne kesinlikle yakıştıramadım. Belki tükürdüğümüzü yalatır bize.

Mrtekin

Aynen ben de çok oturtamadım. Kafamdaki Reed herzaman 2005 yılındaki FF filminin Reed'i olan Ioan Gruffudd olarak kaldı. 2005 FF'in cast'ı baya başarılı idi bence.

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Kasım, 2023, 11:16:01Kendisini çok severim, her yerde bu adam yeter ya diyenlere inat görmekten sıkılmadım ama Reed Richards rolüne kesinlikle yakıştıramadım. Belki tükürdüğümüzü yalatır bize.
They drew first blood...

Nightrain

rumar80

Latin evreninde geçecek herhalde.

dean

Pedro Pascal insanın aklına Reed için ilk gelen biri değil tabii ki. Marvel Studios bu rol için ilk sıraya Adam Driver'ı yazmıştı. Ardından da Jake Gyllenhaal geliyordu. İki aktörde yüksek paralar istedi. Benzer bir sıkıntı Sue rolü içinde çıktı. İlk düşünülen kişi Emma Stone'du. O da yüksek para istedi.

Pascal zamanımızın en sevilen aktörlerinden birine dönüştü. Bu kadar sevilmesi, yetenekli bir oyuncu olması ve yukarıdaki isimler kadar yüksek maaşının olmaması Marvel Studios için önemli faktörler olmuştur. Bir şekilde diğer aktörler ikna edilse dahi devamlılıkta çok önemli. Pascal'ın devam filmleri ve diğer MCU filmlerinde görünmesi başka aktörlere göre daha kolay.

Buradaki benim kafama takılan tek şey yaşı. Şu an 48 yaşında. Film geldiğinde 50 yaşında olacak. En az on yıl rolü sürdürse 60 eder. Dedikoduları dönüyordu ama bu derece yaşlı bir cast direktman Franklin ve Valeria ile başlayacaklarını da benim kafamda kesinleştirdi.

Nightrain

Johnny Storm için Joseph Quinn düşünülüyordu en son. O kim diyecek olursanız, Stranger Things'in 4.sezonunda Eddie karakterini oynayan oyuncu. Yakışır. Sue Storm için ise Vanessa Kirby düşünülüyormuş. Ki olacak galiba.

Disney, F4 için prestijli bir kadro kurmak istiyordu ama paraları yetmedi anlaşılan. Sue Storm'u Emma Stone'un canlandırmasını isterdim.

dean

Emma 20 milyon civarı istiyor. Benzer şekilde Adam Driver'da istiyor. Yakın kalibre johnny ve ben'e desen. 60 milyon gibi bir para sırf dörtlüyü gidecek. 200 prodüksiyon bütçesi, 100+ reklam bütçesi anlamsız bir para harcanır. Sırf kara geçme sınırı gişe anlamında 850-900 civarı olur.