2019 Kasım - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Kasım, 2019, 00:10:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haziran00

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Kasım, 2019, 00:54:58
Lal'in yeni kitapları 3-4 aydır ayın 25'i civarı Kadıköy'e dağıtılıyor, umarım yeni sayılar bu hafta gelir.

Dün çıktılar. Dağıtılır bir aksilik olmazsa bugün veya yarın :)

afu

Lal'den yeni Zagor ve Mister No serileri hakkında bilgi alabilen oldu mu hiç ?  ::)
Planlarında var mı yok mu?

pardus88

Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 22: Cennet ve Yeryüzü
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 23: Buzdan Gözyaşları çıkmış

afu

İstanbul kitap fuarında ilk kez görünen kitapların dağıtımları yapıldı  :)
Daha Çizgi Düşler ve yeni çıkanlar var.
Bilgiler ulaştıkça ekleyeceğim.

Epey kitap çıktı son iki ay ve fiyatlar da yüksek.
Ama iyi ki ekonomimizin durumu, enflasyon filan iyi de alabiliyoruz hepsini.  :o  :-X

AU4

memospinoz

Alıntı yapılan: AU4 - 15 Kasım, 2019, 09:43:29
Bu ay Tex yok mu?

Tex Yeni 40 var. Geçen ayın listesinde ama sitelere yeni düştü.

pelerinlikedi

dayıcomics

Otisabi'ye bak 9. sayıya ulaşmış.

haziran00

All New Wolverine Cilt 1

Hikayeler 11, Lukas 3, Adam Wild 3 çıktı

Mister NO

Dylan Dog 57 yanlışlıkla Maxi 57 olarak yazılmış.

ferzan

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

DAMPYR

Selam Arkadaşlar nihayet emekli olabildim işten ayrıldım artık bol bol vaktim var.birşey soracağım bu listedeki Karanlık İstila neyle ilgili Korkumu ,Bilim Kurgumu Biri yanıtlarsa sevinirim

Zeljko

Hoşgeldiniz sayın Kızılmaske umarım güzel paylaşımlarınıza eskisi gibi devam edersiniz.Adminimiz yüce insan Hanac bu serinin hastasıdır,O daha detaylı bilgi verecektir.Tekrar hoşgeldiniz
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Alıntı yapılan: Zeljko - 13 Aralık, 2019, 21:09:35
Hoşgeldiniz sayın Kızılmaske umarım güzel paylaşımlarınıza eskisi gibi devam edersiniz.Adminimiz yüce insan Hanac bu serinin hastasıdır,O daha detaylı bilgi verecektir.Tekrar hoşgeldiniz
hoşbulduk yeniden herkese merhaba sevgili Hanaç bu seriyle ilgili yorumlarını bekliyorum

DAMPYR

vayyy god of war çizgi romanı da çıkmış alan var mı oyunlarıyla bir ilgisi var mı?
Çizimler nasıl artık bana hitap eden çizgiroman yok derken birkaç tane ilgimi çeken çizgiroman bulabileceğim galiba
8) :D ;)