Wonder Woman: Hiketeia - YKY

Başlatan memospinoz, 16 Ekim, 2020, 18:19:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Aslında oldukça beğendim. Mitoloji referansıyla giriş sahnelerinden büyük keyif aldım. Çizimler başlı başına olay, yky de gıcır gıcır basmış. Herkese rahatlıkla öneririm ve dilimize kazandırılmış olmasına mutlu oldum. Lakin;

[spoiler]Açıkçası finale doğru giden yolda ve finalde girişteki ihtişamı muhafaza edemediğini düşünüyorum. Neredeyse gerçekçi bir son var kardeşinin intikamı için mücadele eden ana karakterimiz için. Sanki bu öyküde hiç WW ve Batman olmasaydı, vicdan ve kanundan kaçma bu hazin intiharla sonuçlanabilirdi. Finalde bir önerme bir vurucu fikir bulamadım.

Bir de Batman yine Batman'liğini yapıyordu ve onun bu istikrarı benim gibilerin kendisine kıl olma istikrarını besliyordu :) "Sen nasıl yargı dağıtırsın, yok öyle yağma" deyip, kendi yargı ve ceza dağıtına zengin bebesi seni. Tutarsız, seçkinci  :P :) [/spoiler]

pizagor

Albümün 43. sayfasındaki son panelde yer alan baskı hatasını henüz fark eden yok sanırım :-\
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ocak, 2021, 22:24:29
Albümün 43. sayfasındaki son panelde yer alan baskı hatasını henüz fark eden yok sanırım :-\

Satın almadığım için bakamıyorum, biraz daha bilgi verir misin ?

gamlıbaykuş

Sayfa 43, sağ en alt panelde Diana' nın yüzüne birşey sürülmüş ya da bulaşmış gibi duruyor. Benim kitapda durum bu.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 05 Ocak, 2021, 12:39:25
Sayfa 43, sağ en alt panelde Diana' nın yüzüne birşey sürülmüş ya da bulaşmış gibi duruyor. Benim kitapda durum bu.

Bende dükkanda 2 adet cilt mevcut, birisinde leke var diğerinde ise yok.
Darkwood Sakinleri..