Star Wars: The Book of Boba Fett

Başlatan dean, 20 Aralık, 2020, 19:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Boba Fett spin-off dizisi duyuruldu. Dizi 2021 yılının Aralık ayında yayında olacak.

Nightrain

Aralık'ta hem bu hem de The Mandalorian'ın 3.sezonunu izleyeceğiz. Çifte kavrulmuş lokum ya da kaymaklı ekmek kadayı diyebiliriz. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

İşleri çok zor. Çıta öyle zirveye çıktı ki en sevdiğim karakterlerden birini görmek iyi olacak
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Mrtekin

6. bölümü tabiri caizse baştan sona gözlerim yaşlı bir şekilde seyrettim. Bu bölüm SW evrenine kendini yazdırdı, acayip bir level atlandı, efsane bir bölüm olarak herzaman hatırlanacaktır.
They drew first blood...

Mrtekin

Yani, dizi bana göre "ortalama" diyebileceğim bir final yaptı. Aslında koca sezonda ilgimi çeken tek şey; 6. bölümdü.

They drew first blood...

Pulluk

6. bölüm o kadar iyiydi ki sezon finali olan 7. bölüm maalesef onun gölgesinde kaldı. Gerçi 6. bölümde çıta öyle bir noktaya taşındı ki SW evreninde fanların beklentisi artık hep çok fazla  olacak bu yüzden.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

Alıntı yapılan: Pulluk - 16 Şubat, 2022, 15:17:36
6. bölüm o kadar iyiydi ki sezon finali olan 7. bölüm maalesef onun gölgesinde kaldı. Gerçi 6. bölümde çıta öyle bir noktaya taşındı ki SW evreninde fanların beklentisi artık hep çok fazla  olacak bu yüzden.

Boba Fett 1.sezonu bitirdim.

6. bölüm efsaneydi, mükemmeldi, şaheserdi, inanılmazdı.

Hain Luke, 50 yaşındaki bebeği nasıl böyle bir seçime zorlarsın.

dayıcomics

Bu dizi Book of Boba Feet adıyla yayınlandı ama resmen Mandolorian 2.5'tu.

doktor1881

Diziyi 3 günde bitirdim bana göre Boba Feet karekteri Din Djarin karekterinden daha sağlam ve daha çok hoşuma gitti