Falling Water(2016)

Başlatan doktor1881, 23 Ekim, 2016, 22:13:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Dizi "Terminatör" film serisinin yazarı ve "The Walking Dead", "Fear The Walking Dead" dizilerinin yapımcısı Gale Anne Hurd, Blake Masters (Brotherhood, Law & Order: LA) ve Emmy ödüllü senarist Henry Bromell (Homeland) tarafından oluşturulmuştur. Yönetmen koltuğunda "En İyi Kısa Film" dalında Oscar adaylığı bulunan İspanyol yönetmen Juan Carlos Fresnadillo (28 Weeks Later) oturmaktadır. Üretimi ise Universal Cable Productions ve Valhalla Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.
Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Lizzie Brochere (American Horror Story: Asylum), Will Yun Lee (Hawaii Five-0), David Ajala (Fast & Furious 6, Beowulf: Return to the Shieldlands), Vanessa Aspillaga (Flesh and Bone), Cindy Cheung (Fringe, Law & Order), Ramon Fernandez (Revolution), William Hill (Boardwalk Empire), Qurrat Ann Kadwani, Kai Lennox (Fargo, Castle), Adrian Martinez (Inside Amy Schumer), Jonathan Michael Mora (Gotham), Melanie Nicholls-King (Rookie Blue) ve Zak Orth (Revolution) olarak sıralanmaktadır.
"Falling Water" aynı rüyanın ayrı parçaları olan, birbirini tanımayan fakat yaşamlarına büyük etkisi olan üç yabancı etrafında döner. Her biri son derece kişisel ve esrarengiz bir arayış içerisindedir. Biri kaçırılan kız arkadaşını, biri kayıp çocuğunu, biri ise katatonik (şizofreni) annesi için tedavi aramaktadır. Arayışlarına götüren ipuçları ortak gördükleri rüyalarında saklıdır. Hedeflerine ulaşabilmek için ortak rüyalarını araç olarak kullanmaya başlarlar. Ancak derinlere indikçe gördükleri rüyaların onlara birşey anlatmaya çalıştığını farkederler. Görevlerinin kişisel sorunlarından çok daha büyük olduğunu anlarlar. Dünyanın kaderi onların ellerinde olabilir

https://youtu.be/g7uHtm8fT8o

doktor1881

Bölüm:1 İlginç değişik bir dizi.Bir göz atmayı kesinlikle hakediyor.Rüya alemi hep ilgimi çekmiştir.Bu dizide ona el atıyor
3 değişik insan üçü de kendi alanında başarılı. Dizi onların üzerine kurulu

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2 (GünceL)Şimdiye kadar izlediğim en ilginç dizilerden biri.Gizem giderek artıyor.İnşallah ilerleyen bölümlerde saçmalamazlar
Bu bölümde birbirinden ilginç olaylar meydana geldi.Üçüncü bölümü gelseydi hemen izlerdim.Diğer seyrettiğim tüm dizilerin önüne geçerdi

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:3 Bu sezonun en değişik dizilerinden biri olan yapımın bu bölümü ilk 30 dk çok durağan tempoda geçtikten sonra hareketlendi
3 Gizemli kişi ilk defa aynı rüyada buluşuyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:4 (GünceL) Rüyaların içinde kaybolduğum,benim anlama kapasitemi aşan bir bölümdü.
Boş gözlerle seyrettim.Ne neydi karar veremedim.Adamlar yeteneklerini konuşturmuş.....
Çok karışık ve güzel bir dizi

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:5 Rüyalar,rüyalar,rüyalar
Gizem dolu bir dizi.Ben hala çözemedim.Gizem severler buraya

Bölüm Notu:8/10