Dracula

Başlatan Harun Ça, 14 Mayıs, 2013, 13:04:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Sonbaharda NBC'de yayınlanacakmış. 10 bölümlük mini-dizi değilde tek sezonluk tadında bırakılacakmış. İşte fragman ;

http://youtu.be/Z1jVcmDH43Y

dean

Önümüzdeki sezonun kaçırılmayacaklarından.

rumar80

Cılkını çıkarmadan 10 bölümde bitirmeyi planlamaları da güzel. Listeye ekleyelim.

hanac

Forumumuzun Dracula uzmanı Kadri Kerem'e danışalım bakalım ne diyecek ?

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Mayıs, 2013, 14:16:35
   Cılkını çıkarmadan 10 bölümde bitirmeyi planlamaları da güzel. Listeye ekleyelim.

Talep rating olursa gor sen bitmeyi

V

Vampir dizileri bu kadar popüler olunca bir klasiğe el atmasalar ölürlerdi herhalde.Neyse önyargı olmadan bekleyelim hele..
"İstemem,eksik olsun.."

kadri kerem

Açıkçası bu konularda biraz eski kafalıyım. İzlemeden yorum yapmak yanlış olur tabii ama sanki çok da hoşuma gitmeyecek gibi geldi. Dracula adı geçtiği zaman çok dikkatli olmak gerek. Dracula bir klasiktir. Bir ağırlığı olmalı dizinin. Vampirleri çok ayağa düşürdüler. Hep o Stephenie Meyer yüzünden oluyor bunlar.  ;D

V

İlk bölüm atmosfer,kostüm,efekt yönleriyle geçer not aldı.Ama asıl konu ne,bizi tatmin eder mi? İleriki bölümleri izlemek lazım..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Arkadaşlar dizi başladı, hatta sezonunu yarıladı. Kimler izledi ? Kimler beğendi ? Hemen başlasam mı ? Yaz'ı mı beklesem ? Yorumlarınız neler ?

V

Dizi iyi gidiyor bence..
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Ben genelde yeni diziler için çok merak etmiyorsam sezonun bitmesi bekliyorum. Bunda da öyle yapcam her hafta beklemektense ard arda izlemek daha cazip geliyor.

darkwood

Bende bu diziyi henüz seyretmedim ama yorumları takip ediyorum. Eğer arkadaşlar beğenip, tavsiye ederse seyretmek istediğim dizilerden bir tanesi..
Darkwood Sakinleri..