Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zagortenay

Galiba benim aradığım soronun cevabı bu

Alıntı yapılan: sefik - 08 Ağustos, 2011, 07:56:28
Bildigim kadariyla 3 tane maxi yayinlandi ozel seride,bende 3 tane var da o acidan :)

s.b

Özel seride yayınlanan Maxi sayıları şunlar.

Özel Seri: 26-27-28. Bu üç kitap Maxi 1. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder.
Özel Seri: 46-47-48. Bu üç kitap Maxi 2. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder.
Özel Seri: 49-50-51. Bu üç kitap Maxi 3. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Ayrıca Özel Serideki 29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45 ve 52. sayılar Almanak serisinden oluşmuştur.

Her Martin Mystere okuyucusu bu sayılara mutlaka sahip olmalıdır. O kaddaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

s.b

45. sayıdaki ilk macera olan Cangıldaki İblis Almanak sayısıdır. 152 sayfa olan bu 45. sayının içinde ayrıca, 0rijinal serinin 26 ve 27. sayılarında yayınlanmış olan Rüya Çocukları adlı macera mevcuttur.

Kerimoğlu

Özel seriyi Pınar Kitap'ın sayesinde en ucuz şekilde parça parça tamamladım. Bir kısmı yayımlandı, bir kısmı yayımlanacak ama bütün olarak kitaplığımda güzel duruyor...

zagortenay

Alıntı yapılan: s.b - 14 Ocak, 2014, 22:00:12
Özel seride yayınlanan Maxi sayıları şunlar.

Özel Seri: 26-27-28. Bu üç kitap Maxi 1. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder.
Özel Seri: 46-47-48. Bu üç kitap Maxi 2. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder.
Özel Seri: 49-50-51. Bu üç kitap Maxi 3. sayıyı tam macera olarak ihtiva eder

Uğraştığınız için teşekkür ederim ama bendeki ciltte 1-2-3-4. sayılar var.  ??? ::)

s.b

Yakışıklı Zagortenay abiciğim sizdeki cildin ilerleyen sayılarında Maxilere ulaşacaksınız. Sizde bulunan 1 nolu çildin içindeki sayılar Özel Serinin ilk sayıları. Eğer sizdeki gibi kalın ciltler yayınlanmaya devam edilirse benim koyduğum resimlerin olduğu sayılarada sahip olabilirsiniz. Ancak bu pek mümkün görünmüyor. Çünkü Yayıncı bu kalın ciltlerini artık yayınlamıyor. Siz eğer sadece maxi sayılara sahip olmak istiyorsanız benim resimlerini koyduğum Lal Kitap Martin Mystere Özel Seri sayılarını bulup alın. Kalın ciltli olarak yayınlanmasını beklemeyin.
Veya Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Efsanevi Martin Mystere serisinin Maxi ciltlerini alın.

hennessy

Martin Mystere'nin savaşın kaderini değiştiren pinpon kazası diye bir macerası varmış ben hatırlayamadım bizde ne zaman yayınlandı bu arkadaşlar?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Pulluk

144. sayıyı oldukça beğendim. Günümüzün fantastik filmlerine oldukça fazla özenmiş bri hikaye olsa da Martin Mystere hikayeleri içierisinde değişik bir tarza sahip.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

antiochia

zonax nasıl arkadaşlar? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Ralph

Uzun süre beğeniyle okuduğum bir seri. Maalesef hemen hemen hepsini kaybettim. En sevdiğim dizidir Martin Mystere. Yeniden başlamak istiyorum fakat nereden ve nasıl başlayacağım konusunda bir fikrim yok. Yeni bir seri yayınlanıyor mu?

s.b

DAMPYR

Alıntı yapılan: Ralph - 25 Mayıs, 2014, 00:55:11
Uzun süre beğeniyle okuduğum bir seri. Maalesef hemen hemen hepsini kaybettim. En sevdiğim dizidir Martin Mystere. Yeniden başlamak istiyorum fakat nereden ve nasıl başlayacağım konusunda bir fikrim yok. Yeni bir seri yayınlanıyor mu?
Ben bütün seriyi almıştım.ilk başlarda iyiydi sonradan bozulmaya başlayınca okuma zevkim kaçtı hepsini elden çıkarttım.Ara sıra Yeni seride iyi hikayeler çıkıyor galiba.... :-\ :o :D

hanac

Alıntı yapılan: Ralph - 25 Mayıs, 2014, 00:55:11

Klasik Maceralar 1. sayıdan başlayın.

İlk sayılar oldukça iyidir, istediğiniz yerde bırakırsınız.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mayıs, 2014, 11:39:41
Klasik Maceralar 1. sayıdan başlayın.

İlk sayılar oldukça iyidir, istediğiniz yerde bırakırsınız.
Özellikle İtalyan maceralarına kadar güzel diyebilirim.Birde ara sıra yeni seriyi kontrol edin oradada bazen iyi maceralar çıkıyormuş.... 8) :o :D