Romanzi a Fumetti Bonelli serisi

Başlatan hanac, 05 Haziran, 2010, 14:31:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

otuz üç ve otuz dört::: bestia ve çeyen ::: çok yakında

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 25 Şubat, 2020, 22:34:53

Romanzi a Fumetti N° : 33
La Bestia

Hikaye & Senaryo: Bruno Enna

Çizim & Kapak: Luigi Siniscalchi

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 25 Şubat, 2020, 22:34:53

Romanzi a Fumetti N° : 34
Cheyenne

Hikaye & Senaryo: Michele Masiero 

Çizim & Kapak: Fabio Valdambrini

kırkambar

Özellikle Cheyenne'in çizimleri ve panel kompozisyonları çok başarılı görünüyor. Hoz mu basacak yine? Umarım fazla beklemeyiz.

Bilal ceylan

Cheyenne yi çok beğendim. Bizde çıkanların hepsi ben de var hepsinide çok beğendim özellikle darvin çok iyi.hoz comics artık çizgi roman basmıyor.bunlar bizde zor yayınlanır diye düşünüyorum.ama gene de allah dan umut kesilmez.

hanac

Alıntı yapılan: kırkambar - 26 Şubat, 2020, 09:35:38
Hoz mu basacak yine? Umarım fazla beklemeyiz.

Hoz kapanalı çok oldu, büyük ihtimalle Çizgi Düşler basar.

Tuco Ramirez

Neden özellikle bu iki sayı seçildi acaba. Merak ettim.

Nemo

Bonelli'nin sitesinde UT, Coney island, Tropical Blues, Hellnoir kitaplari ''Mini seriler'' basliginin icinde yer almis. 
Ama ayni zamanda ''Romanzi a Fumetti'' serisine de dahil edilmisler.
Eger bunlar Turkiye'de yayinlanirsa ayri bir seriymis gibi yayinlanirlar tahminimce. (Ikiserli sayilar halinde ya da tek ciltte bitecek sekilde olabilir...mi?)

Teks'in de ilk 4 sayisi ''Romanzi a Fumetti'' sayilmis. Ama bunlarda renkli ve buyuk boy. Su ana dek 10 sayi cikmis. Keske ulkemizde yayinlansa...

9. siradaki Come Tex Nessuno mai ise, tam emin olmamakla birlikte, Sergio Bonelli ile ilgili belgesel dokuman. DVD icerisinde ve yaninda 64 sayfalik bir Teks macerasiyla birlikte. Galep tarafindan cizilmis Teksas'li Adam.

31 ve 32. siradaki Greystorm ve I pionieri dell'ignoto neden atlandi ben de merak ediyorum. Kostebek agabey belki bunun cevabini veriri bizlere :)

Sonrasinda, henuz ulkemizde yayinlanmayan Monolith, Mani Nude ve I bastardi di Pizzofalcone kitaplarinin ise yayinlanacagini umuyorum.

Il Commissario Ricciardi ise yine 4 sayilik bir seri ve yayinlanirsa ikiserli sayidan iki cilt eder :) (Bir kac tane de Magazin sayisi mevcut).
Özel Alfa Ajanı

haysal

Alıntı yapılan: Nemo - 27 Şubat, 2020, 12:08:50

31 ve 32. siradaki Greystorm ve I pionieri dell'ignoto neden atlandi ben de merak ediyorum. Kostebek agabey belki bunun cevabini veriri bizlere :)

Bu serinin 32, 33 ve 34. sayıları "Meçhule giden Öncüler", "Canavar" ve "Cheyenne" başlıklarıyla hazırlanmış olup pek yakında yayınlanacaktır.

hanac

Alıntı yapılan: haysal - 27 Şubat, 2020, 17:48:51
Bu serinin 32, 33 ve 34. sayıları "Meçhule giden Öncüler", "Canavar" ve "Cheyenne" başlıklarıyla hazırlanmış olup pek yakında yayınlanacaktır.

Romanzi a Fumetti N° : 32
Meçhule giden Öncüler

Hikaye & Senaryo: Stefano Vietti   

Çizim & Kapak: Alessandro Bignamini

hanac

Bilal ceylan

Umarım çizgi düşler ya da lal yayınlar da fumettiye doyarız

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 26 Şubat, 2020, 07:59:27
Romanzi a Fumetti N° : 34
Cheyenne

Hikaye & Senaryo: Michele Masiero 

Çizim & Kapak: Fabio Valdambrini

Çizgi Düşler bunu basmış. Sanırım sınırlı sayıda basılmış. Kuzgun'un facebook sayfasında gördüm.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"