Batman Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 24 Haziran, 2010, 19:41:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

DC'nin Mart'da yayınlayacağı BATMAN serileri

TAM 16 tane ! Bu Batman seviliyor mu ne ?  :)

BATMAN #18

Written by Scott Snyder and James Tynion IV, art by Andy Kubert, Sandra Hope and Alex Maleev, cover by Greg Capullo, variant cover by Andy Kubert.

DETECTIVE COMICS #18

Written by John Layman, art by Jason Fabok and Andy Clarke, cover by Jason Fabok.

BATMAN: THE DARK KNIGHT #18

Written by Gregg Hurwitz, art and cover by Ethan Van Sciver.

BATMAN AND ROBIN #18

Written by Peter J. Tomasi, art and cover by Patrick Gleason and Mick Gray.

BATGIRL #18

Written by Ray Fawkes, art and cover by Daniel Sampere and Vicente Cifuentes.

BATWOMAN #18

Written by J.H. Williams III and W. Haden Blackman, art and cover by Trevor McCarthy.

BATWING #18

Written by Fabian Nicieza, art and cover by Fabrizio Fiorentino.

NIGHTWING #18

Written by Kyle Higgins, art by Roger Bonet, cover by Juan Jose Ryp and Roger Bonet.

CATWOMAN #18

Written by Ann Nocenti, art and cover by Rafa Sandoval and Jordi Tarrogona.

BIRDS OF PREY #18

Written by Jim Zub, art by Romano Molenaar and Vincente Cifuentes, cover by Emanuela Lupacchino.

RED HOOD AND THE OUTLAWS #18

Written by Scott Lobdell, art by Timothy Green II, cover by Mico Suayan.

BATMAN, INCORPORATED #9

Written by Grant Morrison, art and cover by Chris Burnham.

TALON #6

Written by Scott Snyder and James Tynion IV, art and cover by Guillem March.

BATMAN BEYOND UNLIMITED #14

Written by J.T. Krul, Adam Beechen, Derek Fridolfs and Dustin Nguyen, art by DHoward Porter, Livesay, Norm Breyfogle and Ben Caldwell, cover by Dustin Nguyen.

BATMAN: ARKHAM UNHINGED #12

Written by Derek Fridolfs, art by Jheremy Raapack, and cover by Dave Wilkins.

LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #6

Written by Jeff Parker, Michael Avon Oeming and Rob Williams, art by Gabriel Hardman, Michael Avon Oeming and Juan Jose Ryp, cover by Guillem March.

pizagor

Nerede çokluk diyesim geldi... Bunların hepsinin aynı tatta olması mümkün değil. İçlerinden bazılarını TPB olarak takip etme niyetindeyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Batman yağıyor bu ara :) Ben sadece elimden geldikçe Batman New 52'yi HC olarak takip edeceğim zaten orda baba bir hikaye başladı Death of The Family

rumar80

Tutan malın suyunu çıkarmak hep kullanılan yöntem. Ancak bu aralar Batman serilerinin maceraları bence güzel gidiyor.

Carnage

Okuduğum özetlere ve yorumlara göre Death of The Family harika bir macera. Cildi çıktıktan sonra okumayı düşünüyorum. Scott Snyder iyi iş çıkarıyor, baykuş öyküsü tüm saçmalıklarına rağmen zevkle okunası bir çizgi romandı.

hennessy

Alıntı yapılan: Carnage - 05 Şubat, 2013, 18:28:28
Okuduğum özetlere ve yorumlara göre Death of The Family harika bir macera. Cildi çıktıktan sonra okumayı düşünüyorum. Scott Snyder iyi iş çıkarıyor, baykuş öyküsü tüm saçmalıklarına rağmen zevkle okunası bir çizgi romandı.

Aynen katılıyorum güzel bir hikaye kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.Bu sefer işe Alfred'den başladı Joker :).Capullo'nun çizimlerinide unutmayalım.

s.b

Harika çocuk, Batman'ın ortağı Robin, hayranlarına yarın veda ediyor.

Serinin sekizinci kitabında çizerler, Robin'in bir katil tarafından öldürülmesine karar verdi. New York Post'un internet sitesinde yer alan haber, dizinin yaratıcıları tarafından da doğrulandı.

Yazarlardan Grant Morrison, "Robin dünyayı kurtarıyordu ve bir kahraman gibi ölecek" dedi.

Robin olarak bilinen karakterin gerçek ismi Damian Wayne. Damian, Batman'in yani Bruce Wayne'in 10 yaşındaki oğluydu. Robin, Bruce Wayne'in yani Batman'in azılı düşmanı Ra's Al Ghul'un kızıyla yaşadığı aşk sonucu dünyaya gelmişti.

http://haber.tr.msn.com/ntv/robin-yar%c4%b1n-%c3%b6l%c3%bcyor-1
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Batman 17'de Batman ve ekibini bir masada topluyor Joker.İşler iyice kızışıyor.

http://geek-news.mtv.com/2013/02/14/scott-snyder-batman-17-spoilers/

hennessy

Batman Incorporated 8'in kapağıı yayınlandı, Alex Ross çizdiği Batman #676 kapağına yaptığı gönderme güzel olmuş.

SPOLIER
Bruce Wayne'in öz oğlu olan Damian Wayne bu bölümde ölüyor

hennessy

'Batman' kılığında polislere yardım etti..

İngiltere'de süper kahraman Batman kılığına girmiş bir adam, karakola girerek aranmakta olan bir zanlıyı teslim etti. İngiltere'de süper kahraman Batman kılığına girmiş bir adam, gece vakti
karakola girerek aranmakta olan bir zanlıyı teslim etti....

http://yorum.milliyet.com.tr/video--batman--kiliginda-polislere-yardim-etti/haber/25/49659239/index.htm
http://www.milliyet.tv/video-izle/-Batman--kiliginda-polislere-yardim-etti-kUfgXeQUN7jU.html

DAMPYR

Bu olay bizde olsa herhalde o batman kılığına girmiş olan adamıda akıl sağlığı yerindemi diye muayne etmek için tutuklarlardı... ;D :o :D

Carnage

Anladığım kadarıyla Damian veledi The Death of the Family'in sonunda ölmüyor. Death of the Family bitti ve sanırsam finalde ölen kalan yok.

rumar80

Batman Incorporated sayı 8'de.

hennessy

Scott Snyder ve Greg Capullo'nun sıradaki hikayesi duyruldu. Batman: Zero Year (Yıl Sıfır)  Bruce Wayne'in Batman olarak geçirdiği ilk günleri anlatılacak. Haziran ayında Batman #21 ile başlayacak, 11 sayı sürecekmiş.

http://www.ign.com/articles/2013/03/12/scott-snyder-details-batman-zero-year