Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Şu anda tommikser le yarış içerisinde Teks külliyatını baştan sona okumaktayız Atilla abim.
"İstemem,eksik olsun.."

caretta

Çok güzel.Okuduklarınızı bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

tommikser

Ben paylaşıyordum ama ilgi olmayınca vaaz geçtim.Bende 22.sayı bitti.

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 09 Kasım, 2014, 14:21:08

Ne bekliyordun ? 

Mesaj yağmuruna mı tutacaktık.  :)

alan ford

Bu arada S.x Willer adında bir italyan punk grubu da var , dinleyen yok mu ?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

s.b

Alıntı yapılan: tommikser - 09 Kasım, 2014, 14:21:08

İki satır yazı yazdın ilgi bekliyorsun. Ben satır satır yazdım da kimse oralı olmamıştı.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1051.0.html
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Sami Bey maalesef Altın Madalyon üyeleri genellikle yazılan yazılara yanıt yazmıyorlar.Okunmuyor değil ama insan yazılanlara bir yanıt,ekleme,
düzeltme,hatta eleştiri bekliyor.Bu da hep fumettilerde oluyor.Sizinle bir sürü Kit Taylor kapak paylaştık.Siz de epeyce yazı yazdınız.Neticede
tek satır yanıt gelmedi.Ha konu comics oldu mu yanıtlar,öneriler,istekler gani.Yanlış anlamayın ne comicse karşıyım ne de bu türü sevenlere.Meraklıları alsın,basılsın satılsın,haklarında yazılsın.Kimseye ne zorla ne de serzenişte bulunarak Teks,Zagor,Kinova,Swing yorumu
veya yazısı yazdırma gibi bir niyetim yok.Forumda bulunan az sayıdaki fumetti sevdalıları bana yetiyor.Arada sorulan soruları zevkle yanıtlıyorum.
Çizgiliköstebek ile Tekssevenler derneği bayağı aktif.Ne yapalım Altın Madalyon böyle bir forum.Öyle kabul edip mutlu olalım diyorum.

tommikser

Ne desen haklısın abi.O yazıların önünde saygıyla eğiliyorum :)

antiochia

Teks Klasik 21'i bitirdim..Şimdi 41 okuyorum..Klasik seri benim daha çok hoşuma gitmeye başladı..
Bir de bir şey dikkatimi çekti.Klasik seride maceraya göre sayfa sayısı belirleniyor, yeni seri de sanki fabrikasyon gibi 112 sayfa veya bunun katları olacak şekilde yayımlanıyor..Bu da beni rahatsız etti açıkça söylemek gerekirse...

sultanhisar

dev albüm çıkıcak mı  ???

NIC

caretta

Andreucci'nin çizdiği hiçbir macerayı henüz Türkçe okumadık. Almanak 2003 ve seri 627-628'i çizmiş.

Lal Kitap Teks Almanak serisini yayınlamaya karar verirse bu 2003 almanağı ile başlayacak.

627-28 sayıları da Çizgi Düşler'de haziran 2015'de okuyacağız kısmet olursa. Net ve dolgun çizgileri olan bir ressama benziyor.

Nic'in paylaştığı resimde arka plan çok iyi çalışılmış. 

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 29 Kasım, 2014, 09:58:03
Andreucci'nin çizdiği hiçbir macerayı henüz Türkçe okumadık.

Yıllar önce bir dönem Zagor çizmişti.

Gerçekten çok iyi bir çizer.

caretta

Ben Teks açısından Andreucci çizimi macera okumadık demek istemiştim.Hanac dostum  Andreucci'nin Zagor çizdiğini hatırlattı.Hemen çizdiği Zagor
maceralarına baktım.En son 420-22 "Cain'in Dönüşü"adlı macerayı çizmiş.Aksoy Zagor 1-2 "Denizde Dehşet",Doğan Egmont 8-10 sayılar "Teksas
Rangers-Komançerolar"da Andreucci çizimi maceralar.

NIC

Alıntı yapılan: berent - 29 Kasım, 2014, 13:51:01
Zagor maksilerde de var Andereucci. Zagor uzun saçlı, Çiko bir acaip, çizimler savruk. Brendon'da ya da daha gotik bir çizgi romana yakışır da Zagor'da sakil duruyor. Teks'de nasıl olur göreceğiz. Tabii bunlar şahsi fikirlerim.

Orhan abi hangi maxi zagorda var Andreucci,benim bildiğim hiç maxi Zagor çizmedi eğer gözümden kaçan varsa hemen alayım o sayıyı.

Atilla abi 1001 romanın çıkardığı Teks ciltlerinin  içinde Andreucci çizimli Tex Almanak 2003 vardı sanki,yanlışmı hatırlıyorum