Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Alıntı yapılan: caretta - 15 Şubat, 2015, 22:01:45
Köstebek Bey biz daha Teks yayınında Karakoç Süper Tekslere bile yetişemedik.

sevgili caretta,
son 5 yılda çıkan tüm çr'ları içeren bir liste hazırladım ve güncelleyerek devam edeceğim. ("güncel yayınlar" başlığı altında) bu listede hangi kitabın, hangi sayılarının, hangi yılda, hangi yayın evi tarafından çıkarıldığı bilgisi var.
2010 öncesi çıkan yayınlara ulaşabileceğim bir kaynak malesef tam olarak bulamadım.
en azından tex, tommiks, teksas vb. kahramanların, türkiye yayınları hakkında bilgisi olanlardan yardım alabilirim diye düşündüm.
sizin engin bilginiz çalışmama yardımcı olacaktır.
bu birikiminizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. (mail adresim form bilgilerinde mevcut)

alpi

Köstebek bey,
İdefix son çıkan Tex'leri 8 numara olarak siteye girmiş.Karışıklık olmaması adına doğrusunu mail gönderdim,ilgilenilmedi.Bilginize,iyi çalışmalar..

köstebek

Sağ ol Alpi,

bizimkilere söylerim, bakalım ne olacak...

köstebek

Alpi, bu arada...

idefix'te sayfaların altında "Bu sayfa ya da ürün tanımı ile ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi belirtmek için tıklayın" diye bir yer var. Oraya tıklayıp 8, değil 9 olduğunu yazarsanız daha iyi olur.
Adamların "müşteri memnuniyeti" grubu "yayınevleriyle ilgilenme" grubundan daha iyi çalışıyor.

alpi

İlgin için teşekkür ederim Köstebek..Müşteri memnuniyeti ekibine de dediğini gönderdim..Sağlıcakla kal..

NIC

NIC

NIC

Benim özellikle beklediğim sayı ise gelecek ay çıkıyor çizer Ortiz Reiz

köstebek

Nic'in ilk koyduğu resimler 9. sayı. Basıldı; rahat rahat okuyabilirsiniz...

İkinici grubun (Braccato) basılmasınaysa en fazla bir ay kaldı...
Bu arada o sayfadaki abileri biraz anlatalım. Teks'in yanındaki çavuş emeklisi, güzel bir abimiz. Karşısındakiler de bizimkine silah çektiklerine göre, artık ömürlerinin sonuna gelmiş olan gafiller.
İkinci kapaktaysa Teks Bey, söylenenlere göre, daha önce sadece tek bir kişinin yaptığı şeye kalkışıyor: Ölüm Atlayışı...

NIC

Teksin en güzel hikayelerini çizen adam Carlo Raffaele Marcello

caretta

Marcello deyince hemen aklıma "Carson" geldi!

doktor1881

Alıntı yapılan: NIC - 24 Şubat, 2015, 19:45:51
Teksin en güzel hikayelerini çizen adam Carlo Raffaele Marcello

Behzat tam panoluk.Çerceveletip duvara asmak lazım

NIC

Alıntı yapılan: doktor1881 - 24 Şubat, 2015, 20:15:56
Behzat tam panoluk.Çerceveletip duvara asmak lazım

Benimde aklıma geldi harika olur ama önce ev sahibini kandırmak gerek,eve çivi çakamıyoruz  ???

NIC

Alıntı yapılan: caretta - 24 Şubat, 2015, 20:02:52
Marcello deyince hemen aklıma "Carson" geldi!

Carson,Mickey Finn,Shane O'Donnell,Jack Thunder,809 numaralı tren,sierra şeytanı,büyük istila... bence hepside harika hikayeler ve  hepsini de üstat çizmiş

caretta

Marcello'nun da ilk çizdiği macera orijinal 371-3 sayılarda yayınlanan "Zorba Thonga"macerasıymış.Doğan Egmont serisinin 18-20 sayılarında yayınlandı.Bir grup zencinin yer aldığı bir maceraydı.Yanılmıyorsam Marcello'nun çizdiği tüm maceralar Türkiye'de yayınlandı.