Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Muhtemelen çoğunluğun bilgisi dahilinde olsa da gene de belirteyim,İlker bey'le az önce yaptığım görüşmede yılbaşına kadar 3 teks cildi daha çıkaracaklarını yılbaşı sonrası Mylos'un ana seriye devam edeceğini Lal'in de diğer serilerle ilgili girişimleri olduğunu söyledi. Zagor ise çizgidüşlerden devam edecekmiş. Boomerlara duyurulur  :)
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

gargaris

Umarım Lal'in ilgilendiği diğer Tex serileri, Tex Willer ve Klasik seridir... Ana seriyi de Mylos aksatmadan götürebilirse tadından yenmez.
Bilgi için teşekkürler, Zeljko...

Mrtekin

Alıntı yapılan: Zeljko - 17 Kasım, 2022, 13:13:29
Muhtemelen çoğunluğun bilgisi dahilinde olsa da gene de belirteyim,İlker bey'le az önce yaptığım görüşmede yılbaşına kadar 3 teks cildi daha çıkaracaklarını yılbaşı sonrası Mylos'un ana seriye devam edeceğini Lal'in de diğer serilerle ilgili girişimleri olduğunu söyledi.Zagor ise çizgidüşlerden devam edecekmiş.Boomerlara duyurulur  :)

X'lere de duyurulur bence:-)
They drew first blood...

caretta

Alıntı yapılan: Zeljko - 17 Kasım, 2022, 13:13:29
Muhtemelen çoğunluğun bilgisi dahilinde olsa da gene de belirteyim,İlker bey'le az önce yaptığım görüşmede yılbaşına kadar 3 teks cildi daha çıkaracaklarını yılbaşı sonrası Mylos'un ana seriye devam edeceğini Lal'in de diğer serilerle ilgili girişimleri olduğunu söyledi.Zagor ise çizgidüşlerden devam edecekmiş. Boomerlara duyurulur  :)

Keşke, İlker Bey bu 3 cildin neler olacağını da söyleseydi.
1 Aylık, 1 Klasik, 1 Teks Willer? 2 Aylık, 1 Klasik? 1 Aylık, 2 Teks Willer?
Renkli Magazin, Maksi, Dev Albüm bu seriler ne oluyor? Teks Willer Ekstra?
Birde Kasım ayı neredeyse sona eriyor? Bu ay sonu en az 1 adet çıkar umarım...

YzbVolkan

Ne zaman cikacak hakkaten kaldi 40 gun  yilbasina.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Bütün Tex tutkunlarına müjdeler olsun. Çok çok sağlam kaynaklardan, çok çok sağlam istihbarat aldım. Haftaya Çarşamba veya en geç Perşembe günü tam dört (4) adet Tex birden çıkıyor. Bir aya yakın süredir tedavi altındayım. Istihbaratı alınca vallahi canlandım. Tex, kanser hastaları için kemoterapi, ışın ve akıllı ilaçtan daha sağaltıcıdır. Bu tür hastalara önemle duyurulur.

YzbVolkan

Tex den haber var mì?

YzbVolkan

Alıntı yapılan: bayram - 25 Kasım, 2022, 15:23:31
Bütün Tex tutkunlarına müjdeler olsun. Çok çok sağlam kaynaklardan, çok çok sağlam istihbarat aldım. Haftaya Çarşamba veya en geç Perşembe günü tam dört (4) adet Tex birden çıkıyor. Bir aya yakın süredir tedavi altındayım. Istihbaratı alınca vallahi canlandım. Tex, kanser hastaları için kemoterapi, ışın ve akıllı ilaçtan daha sağaltıcıdır. Bu tür hastalara önemle duyurulur.
Tam ben yazdim Bayram bey mujdeyi vermis. Kalp kalbe karsiymis.  :))) Sagaolun Varolun Bayram bey

YzbVolkan

Bu arada cok gecmis olsun Bayram bey.

gargaris

Alıntı yapılan: bayram - 25 Kasım, 2022, 15:23:31

Çok geçmiş olsun, Bayram Bey...

caretta

Önce geçmiş olsun Bayram Bey. Siz de ben gibi nesli tükenmekte olan Teks tutkunları grubuna mensupsunuz.
Kendinize iyi bakın. Bu grubun her mensubu artık mücevher değerindedir. 4 adet Teks'e gelince bundan iyi
haber olamaz. Benim tahminim 2 Aylık; 2 de Klasik Teks yayınlanacak.
Bir adedi Teks Willer mi acaba?2023 için Çizgi Düşler Teks Willer'e devam eder umarım.

Rossi

Cok gecmis olsun Bayram bey. Acil şifalar dilerim. Umarım 2023 de bol bol  Tex okursunuz. Caretta nin dediği gibi sayımız azalıyor biz eskilerin.
Sevgilerimle

YzbVolkan

Alıntı yapılan: caretta - 25 Kasım, 2022, 15:52:41
Önce geçmiş olsun Bayram Bey.Siz de ben gibi nesli tükenmekte olan
Teks tutkunları grubuna mensupsunuz.Kendinize iyi bakın.Bu grubun her
mensubu artık mücevher değerindedir.4 adet Teks'e gelince bundan iyi
haber olamaz.Benim tahminim 2 Aylık;2 de Klasik Teks yayınlanacak.
Bir adedi Teks Willer mi acaba?2023 için Çizgi Düşler Teks Willer'e devam
eder umarım.

Tex Willer in telifini Lal aldì. Yeni yilda Bayram bey ve biz her ay Tex okuyabilecegiz. :)))

pizagor

Geçmiş olsun sayın bayram. Bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Geçmiş olsun Bayram bey. İnşallah Tex gibi siz de sağlığinizla ilgili müjdeler alirsiniz
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan