Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Carson macerası ve devamı gibi olan Helltown da güzel Boselli maceralarıdır

yamac77

39-40 ve 41 no.lu ciltler sipariş listeme eklendi...Tşk..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

Arkadaşlar oğlak ile arası iyi olan var mı bu bizim süper cilt teks'ler ne oldu ya gelmez oldu. İlyas'ı ma soracaktım bak bugün unuttum yoksa aylık seriye döneceğim buda pahalı olacak bizi haberdar eyle ey Sami baba.......

Not : Haysat ne demek ise bizi haberder eyle abi :).

hennessy

Nemo

İtalya sayı 635 Yargıç Bean'in Sırrı

"Pecos'un batısındaki kanun" olarak bilinen yargıç Roy Bean bir sürü düşman edinmiştir. Bu düşmanlardan bazıları Meksika'dan gelip, Bean'in peşine düşmüşlerdir. Vahşi Batı'nın Langtry kasabasına, Bean'in şansına, bir kaçağın izlerini takip eden Teks ve Carson'ın da yolu düşer. Bean'in umutsuzca sevdiği kadın Lily'de sahneye çıkınca, olaylar gelişecek ve Bean'in elemleri işte o zaman başlayacaktır.

Özel Alfa Ajanı

tommikser

Evet arkadaşlar sabah sabah uykunuzu açayım.Eğer verdiğim haberden sonra cinnet geçirmezseniz,ağzınızı bozmazsanız evliya olmaya yakınsınız demektir.Oğlakın resmi sitesine göre aylık Tex'in fiyatı artık 15 TeLe oluş.Sadece 1 Liracık artmış.Aylık alanlara geçmiş olsun.

Bonelli sitesinin resmi satışında bizim şu anda yayınladığımız sayı 2.90 Avro görünüyor.MB sayfasına göre Avro bugün 2.66.Bir İtalyan bizim paramıza göre 7.71 Liraya okuyor.Biz bir İtalyana tam olarak 2 katı fiyata okuyoruz.Valla vakit olsa hırsımından İtalyanca öğreneceğim >:(

Çizgiroman kültürüne hizmet eden Oğlak yayıncılığa sonsuz selamlar.

HacıGeraltEmmi

14 ü veren 15 de verir. :D

tommikser

Abi atasözlerimize benzedi eli veren .... verir ;D :D ;D

s.b

Tex bu kardeş. İşine gelirse. Diğerlerine fiyatıyla da benzemeyecek elbette.
Aynı paraya Tex Süper Cilt okuyun kaaaarrrrrrrrrrdeeeeeeeeşimmmm.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Eylül, 2013, 12:37:39
Abi atasözlerimize benzedi eli veren .... verir ;D :D ;D

;D
Ben süper cilt okuyorum ;)
Diğer yayıncıların da eli kulağındadır bu arada ::)

tommikser

Ben ikinci el aylık alıyorum süper cilt fiyatına geliyor kardeşim ;D

darkwood

Bende aylıkları satmak için, süperleri ise hem satmak hemde okumak için satın alıyorum.  ;D
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Eylül, 2013, 11:46:41
Evet arkadaşlar sabah sabah uykunuzu açayım.Eğer verdiğim haberden sonra cinnet geçirmezseniz,ağzınızı bozmazsanız evliya olmaya yakınsınız demektir.Oğlakın resmi sitesine göre aylık Tex'in fiyatı artık 15 TeLe oluş.Sadece 1 Liracık artmış.Aylık alanlara geçmiş olsun.

Bonelli sitesinin resmi satışında bizim şu anda yayınladığımız sayı 2.90 Avro görünüyor.MB sayfasına göre Avro bugün 2.66.Bir İtalyan bizim paramıza göre 7.71 Liraya okuyor.Biz bir İtalyana tam olarak 2 katı fiyata okuyoruz.Valla vakit olsa hırsımından İtalyanca öğreneceğim >:(

Çizgiroman kültürüne hizmet eden Oğlak yayıncılığa sonsuz selamlar.
birde italya'nın milli geliri bizim 2 katımız  ;)
bu oğlak yayıncılığıda geçen bir sorun olabilir mi  ???
amerika'nın milli geliri bizim 3 katımız koyun150 dolar,bizde 2 katı  ::)

eee,şimdi soralım:"bizim ekonomimiz iyide kime iyi?"  :-X
not:telifi,dağıtımı,kağıdı,reklamı v.s. ve "uygun" bir karı hesapladığınızda teks bize bu fiyata geliyorsa yukardaki satırları döne döne düşünelim..yoksa bir selam da benden  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR