Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nejat hüseyin özal

Bugün bir arkadaşımın benimle aynı yaşta olan (55 yaşında) teyzesinin, gençliğinde çizgiroman okuduğunu ve çizgiromanı hala çok sevdiğini ama yıllardır okumadığını ve yayınlardan da haberdar olmadığını öğrendim, Bu konuda kendisini bilgilendirdim, yeni yayınlardan bahsettim. Bu muhterem hanımefendiye bir TEX tam macerasını satınalıp hediye etmek istiyorum. 55 yaşında, torun sahibi, kültürlü bir hanım TEX'in hangi macerasını okumaktan hoşlanır? (Tabi piyasada bulunabilen sayılardan olması lazım) Bu konuda TEX uzmanlarından yardım bekliyorum. Bu konuda beni aydınlatırlarsa çok memnun olacağım... Saygılarımla.  :o

s.b

Tex Almanak serisi 1. cildi tavsiye ederim. Zaten 1. cildi okuyunca diğerlerini de isteyecektir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Sen o Teyzeye Teks yerine Julia ver daha hoşuna gideceğine eminim... 8) :) ;)

tommikser

Ben olsam kime okuttuysam çarpıldığı ve bayıldığı tek cilt ve tek macera olan,oldukça kalın ama bir o kadar bitmesin diyeceğiniz Tex efsanevi maceralar 2:Büyük Entrika'yı almanızı tavsiye ederim.Zaten İtalya'da da en beğenilen ilk 10 macera içerisinde üst sıralarda.

altay1944

Kızılmaskeye katılıyorum yılların hasretini julia ile gidersin bir daha elinden düşürmez...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: altay1944 - 21 Eylül, 2013, 19:23:33
Kızılmaskeye katılıyorum yılların hasretini julia ile gidersin bir daha elinden düşürmez...

Bayan çizgiroman severlerin Julia yı daha çok tercih ettiklerini bende söyleyebilirim, hatta Gibrat "Erteleyiş" de tavsiye ederim.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Deadwood hikayesini okudum geçenlerde

Harika bir hikayeyi çizer resmen katletmiş  >:(

Alfonso Font nasıl teks çizeri olmuş anlamıyorum aksi gibi hepte güzel hikayeler bu adama denk geliyor

HacıGeraltEmmi

rumar80

Tex'in "ölmediğinin" kanıtı. Ama silahlar hala duruyor.

pizagor

Bu işte kesin Carson'ın parmağı vardır :)

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ekim, 2013, 11:15:18
  Tex'in "ölmediğinin" kanıtı. Ama silahlar hala duruyor.

Çamaşır çıktıktan sonra da kalıyormuş coltlar. Bir nevi jartiyer gibi düşünebiliriz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Lilith'ye yapılır mı? Ölüm sizi ayırana kadar demek ki?
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Bişey yaptığı yok abi sadece bu nedir diye bakıyor benim gördüğüm ;D

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC