DCeased - YKY

Başlatan İnancomic, 17 Ekim, 2021, 23:16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Yky fasikül şeklinde yayınlamaya başlamış

someoneofgod

Alıntı yapılan: İnancomic - 17 Ekim, 2021, 23:16:23
Yky fasikül şeklinde yayınlamaya başlamış
Bu ne ya bassınlar tek ciltte alalım. 6 sayı zaten anlamadım

hanac

Dceased 1 & 2

Her Şeyin Sonu Burada Başlıyor!

Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya'ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon kişiye bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.

Ve bu sadece başlangıç.

Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş arasında sadece Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League'den geriye kalanlar duruyor.

Peki ne zamana kadar?

Şimdiye kadar karşılaştıkları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu: Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları'na ne olacak?

New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano'ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni'nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.

Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır...

Sayfa Sayısı   : 32
Etiket Fiyatı   : 14 ₺

Nightrain

YKY ve fasikül... Şaşırdım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Cilde göre belki pahalıya geliyor ama ben seviyorum fasikülleri. Ama bize özgü çizgiroman boyutu gibi, ikili fasikülün de yine bize özgü harika bir çözüm olduğunu düşünüyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Cilt halinde cikarirlar mi acaba?

Kitapliga baktigimda, kitabin hangisi oldugunu sirtina bakip anlamazsam olmuyor :/
Özel Alfa Ajanı

Lemarchand

2022'de ciltli hali çıkacakmış. Ama hangi ay onu belirtmediler.

Saint2

Alıntı yapılan: Lemarchand - 09 Kasım, 2021, 12:21:10
2022'de ciltli hali çıkacakmış. Ama hangi ay onu belirtmediler.

Valla ben beklemedim aldım. Daha gelmedi ama merak ediyoum.

darkwood

Bende beklemeden sayılarını aldım, doların bu artış hızı ile cildi kim bilir kaç TL.den çıkar.
Darkwood Sakinleri..

orhan şafak

YKY sen de kofti çıktın bir de kurumsalsın be biz de red kit bekliyoruz burada :-[

kalidor

Kıyamet sonrası öykülerini severim. Dcesaded de bu minvalde başarılı buldum ve bir solukta 6 fasikülü de okudum. Süper kahramanların tekno-organik bir virüs karşısında çaresizliklerini izlemek ilginçti.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Kasım, 2021, 20:50:58
Kıyamet sonrası öykülerini severim. Dcesaded de bu minvalde başarılı buldum ve bir solukta 6 fasikülü de okudum. Süper kahramanların tekno-organik bir virüs karşısında çaresizliklerini izlemek ilginçti.

Aksine ben de hiç beğenmedim sayın kalidor, bana kalırsa bomboş tattan yoksun bir hikâyeydi. Fikrin altını doldurmak için derinleştirilmesi gereken hikayelerden, aktarılması gereken dramdan yoksundu bence. Hızla anlatılan, ayrıntıları eksik aktarılan hikayeler ne kadar iyi olurlarsa olsunlar tatsız gelirler, bu da onlardan biri bence. Aşırı hızlı tüketim işi. Bundan injustice kıvamında birşeyler çıkarılabilirdi.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Gene kopuk kopuk bir hikaye daha bitti. Bir öyküyü kısa tutup hızlı bir son verirsen olmaz örneklerinden biri olmuş beğenmedim...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Yan serileri de vardı diye hatırlıyorum. Bütünlük diğer serilerle mı sağlanıyor acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Marvel zombilere göre daha kötü bulmuştum okuduğumda.