2021 AĞUSTOS AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 01 Kasım, 2021, 18:05:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Ajin 15                                                                           Blacksad 1.Cilt                                                            Btooom! Cilt 1   

CAPTAİN MARVEL'İN HAYATI SERT KAPAK                          CAPTAİN MARVEL'İN HAYATI                                        Die Cilt 1

Dylan Dog Sayı 74                                                        ETERNALS - EBEDİLER                                        G.I.JOE Snake Eyes Kobra Ajanı   

Gangsta Cilt 3                                                                 Julia 76                                                                 Kalp Çarpıntısı Cilt 3                 

Kara Kahya 13                                                                   Kıyamet Saati Sayı 1                                         Kıyamet Saati Sayı 2

Kıyamet Saati Sayı 3                                                       Kıyamet Saati Sayı 4                                           Kıyamet Saati Sayı 5       

Kıyamet Saati Sayı 6                                                          K-On! Cilt 1-2                                           Mister No Klasik Maceralar Dizisi 52

Old Boy 7.ve 8.Cilt                                                              Rom Cilt 3                                               Sessizliğin Sesi Cilt 4

Star Trek Sayı 17                                                       Star Trek Sayı 18                        STAR WARS DARTH VADER, SİTH KARA LORDU, CİLT 3

STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI CAPTAİN PHASMA             STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI ESER ÖZEL        STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI FİNN

STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI GENERAL HUX             STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI KYLO REN            STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI POE DAMERON

STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI REY                               STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI ROSE TİCO          STAR WARS DİRENİŞ ÇAĞI YÜCE LİDER SNOKE   

Thanos Zero Sanctuary                                              Yalınayak Gen 9                                          Tokyo Gul-Re 15.Cilt

Yargıç Dredd Sayı 17                                                      Yargıç Dredd Sayı 18                             Zagor Darkwood Novels Sayı 1

Yedi Ölümcül Günah 18.Cilt                                            Yine Gel                                                    Zagor Sayı 230

Caravaggio
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2021 AĞUSTOS AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI.

aa

Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

kıyamet saati 6 en iyisi gibi duruyor

V

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Caravaggio

Bu kapağı atlamışım. Şimdi ilave ettim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 02 Kasım, 2021, 19:58:54
Caravaggio

Bu kapağı atlamışım. Şimdi ilave ettim.
aaa olmadı ki şimdi bu kapakta güzelmiş ama ben oyumu verdim....

hanac

STAR WARS DARTH VADER, SİTH KARA LORDU, CİLT 3 dedim.

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 02 Kasım, 2021, 20:15:54
aaa olmadı ki şimdi bu kapakta güzelmiş ama ben oyumu verdim....

Oyu Kaldır ile oyunu iptal edebilirsin.

Sonra tekrar oy kullanabilirsin.

nocardia

Caravaggio yu görünce fikrim değişti :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 08 Kasım, 2021, 12:47:52
Oyu Kaldır ile oyunu iptal edebilirsin.

Sonra tekrar oy kullanabilirsin.
tamam hallettim...

s.b

Ben bu kapağa oy verdim.
Caravaggio