Hatalı Baskılar

Başlatan alan ford, 10 Temmuz, 2010, 15:48:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Az önce Kabus macerasını okumak için Zagor KM 71'e başladım.

Malum 4 sayı ciltlenmiş oluyor, ilk sayının 35. sayfadan 66. sayfasına kadar olan bölüm boş, hiç bir baskı yapılmamış.

Sizde de öyle mi ?

pizagor

Bendeki ciltte sorun yoktu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Bu hatalı baskılarda seni buluyo Hanac abiiii ;D

alan ford

Brendon 5. ciltte son maceranın kapağı üstten kırpılmış çıktı. :(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Aylık Teks'lerin 169.sayısı olan "Buffalo Askerler" adlı sayının 20 sayfasında baskıdan kaynaklanan bir sorun var sizlerdede öylemi acaba. Baskı silik olmuş yazılar okunmuyor.

Son zamanlarda Oğlak Yayınlarının baskılarında kalite biraz düştü gibi.Böylesine kaliteli işler yapan bir yayınevine yakışmayan bir baskı kalitesine doğru gidiyor.

Umarım en kısa zamanda tekrar kaliteli işlere imza atmaya devam ederler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

caretta

Ali Bey haklısın.İstanbul'a geldiğimde bu sayıyı değiştirmek üzere Oğlak Yayınları'na götürdüm.Maalesef baskı hatalı.
Yazı şöyle:BİR DOLAR KAZANDIN AHBAP!BİRAZ ATEŞİ KISMANI TAVSİYE EDERİM.FAZLA PARLIYOR!
   167.sayıda sayfa 55'de son iki kare dalgalı çıktı.Burda da baskı hatası var.Belki bu yazılarımızı okurlar da baskılarda
daha özenli davranırlar!

s.b

Alıntı yapılan: haysat - 03 Ağustos, 2010, 21:05:27
slm...
Arkadaslar  bendeki Zagor KM'lerden 32. sayiyi gecen gün okurken 2. macera olan (balta ve kiliç)adli maceranin 164 ve 165. sayfa resimleri ayni ama yazilar degisik elinde olanlar kontrol edip beni aydinlatabilirmi.Tay yayinlaridami böyle basti acaba karsilastirma yapabilecek arkadaslardan cevap bekliyorum.
Sevgiler...

Bendeki de aynı. Demekki bir sayfa atlanmış. Cevap biraz geç oldu ama kusurumuza bakma.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Şimdi ben de inceledim. Bende de aynı sıkıntı var...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Arkadaşlar kitapları eğer kargo ile getirtmiyorsanız,orada aldığınızda poşedinden yırtıp bir kontrol etmenizi öneririm.Büyülü Dükkandan alınan kitapları İlyas Bey değiştiriyor.Öbür dükkanlarda değiştiririr sanırım... ::) ??? :-*

s.b

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Eylül, 2011, 12:37:54
Oğlak Tex süper cilt 31'de "Kızıl Kurtlar" adlı macerada (aylık tex 123. sayı) sayfa sıralaması 48'den sonra şöyle sıralanmış: 48-51-52-49-50-55-56-53-54-59-60-57-58-63-64-61-62 ;D kısa süreli bir işkenceye maruz kaldım okurken. Aylık seride aynı hata varmı acaba?

Aylık seriyi bilmiyorum ama, bendeki Süper Ciltte bir sorun yok.

caretta

Arkadaşlar bu sayfaları Tay fasikül Zagor sayı 266'dan kontrol ettim.Diyalog olan iki kare var;onlar da
yayınlanmış.Gerisi tangır tungur yuvarlanan Samuray zırhları.Dert etmenize değmez...

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 25 Ocak, 2013, 19:56:04
Arkadaşlar bu sayfaları Tay fasikül Zagor sayı 266'dan kontrol ettim.Diyalog olan iki kare var;onlar da
yayınlanmış.Gerisi tangır tungur yuvarlanan Samuray zırhları.Dert etmenize değmez...

Eyvallah Kıbrıs'lı abimiz. Saygılar, selamlar.

s.b

Stria'nın 113-144 sayfaları arasındaki forma tam olarak ortalanmadığından bazı sayfalar üstten bazı sayfalarda alttan eksilmiş. Alttan eksilme önemli değil ama, üstten eksilmede yazıların ilk satırı yok olmuş.

Sizdekilerde öyle mi?

caretta

Bendekinde sorun yok Sami Bey."Uzun zaman geçmeden arkadaş oldunuz.İkili,kısa sürede ayrılmaz bir üçlüye
dönüştü"...Sizde kesik olan yazılar böyle...

s.b

Teşekkür ederim.
Bendekini değiştireyim o zaman. 30 hatalı sayfa az değil doğrusu.