DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Yıl sonu için son 5 gün ve maceraperest Dampyr 22.sayısından henüz ses seda yok.
Aylık Tex ler ile birlikte ay sonu bu kitabında yayınlandığını görebilirmiyiz acaba.  ::)
Darkwood Sakinleri..

HayalGücü

Dampyr hakkında yorumları okuyunca, istekleri görünce ve benimde yeni bir seriye başlama düşüncem varkken Dampyr'e başlamaya karar verdim. Normalde beğenirsem devam ederim mantığıyla 1 cilt alır ama hep beğenip seriye devam ederdim. Nedense Dampyr'de bu olayı yapmayıp 19 cildi birden aldım ve beğenmedim.  Kötü değil ama bir türlü Dampyr'in dünyasına giremedim. Üvey evlat muammelesi görüp, evde dolabın içinde okumayı bekleyen 16 cilt var şimdi.

darkwood

Dampyr i okumak için çok geç kalmışsınız, daha sırada speciale ve maxi serilerde var. Eksikliği kapatmak için okumaya biran önce başlamayı ihmal etmeyin.  8)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

ilk 4 sayıyı okuduysan bu seriyi seveceğine inanıyorum.devamınıda oku eminim beğeneceksin.Bu arada bu ay çıkması gereken Dampry'in yeni sayısından hala bir ses seda yok.. 8)  :D ;)

DAMPYR

Arkadaşlar Oğlak gene Dampry de sinir bozmaya başladı.çıkarması gereken ayı 2 ay geçtik hala bir ses seda yok.Oğlağın gözü Teksten başka birşey görmüyor.İyi güzelde birazda Dampry sevenleri düşünsün yani.Çıkarmıyacaksada bayrağı başka bir yayınevine devretsin bu kadarda olmazki... >:( :( :'(

darkwood

Oğlak yayınlarının senede 2 Dampyr kitabı sözü var ama 6 aylık yayın periotlarını bir türlü tutturamadılar, bazen bir sayının çıkması 8 ayı buluyor.  ::)
Darkwood Sakinleri..

altay1944

İsterse yılda bir çıkarsın yeter ki oğlak çıkarsın.Tuğla gibi kitabı indirimli 20 tl gibi bir fiyatla veriyor ki ki bu kalınlığın yarısına aynı fiyattan başka yayınlar aldığımızı hatırlatırım...oğlak başka arkadaş.Zengin yayınevi.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yamac77

Dampyr okumaya süper ciltlerden mi, maxilerden mi başlamalıyım?

DAMPYR

Alıntı yapılan: yamac77 - 30 Temmuz, 2013, 18:11:07
Dampyr okumaya süper ciltlerden mi, maxilerden mi başlamalıyım?
Süper Ciltlerden başla asıl hikayeler onlar.Maxilerdeki hikayeler ana seriden biraz daha değişik bir seri... ::) :) ;)

pizagor

süper ciltler orijinal birinci sayıdan başlıyor muydu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Evet Pizagor. Süper Cilt 1, orjinal ilk 4 sayıyı içeriyor.
Özel Alfa Ajanı

darkwood

Bu arada Dampyr 23.sayı bayağı bir gecikti, Oğlak yayınlarına bir hatırlatma yapalım.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Doğru nasıl olduysa 22.sayıya kadar orjinal sırada geldi.Sonra Spesial ilk 4 sayıyı araya sokuşturdular.ve ortadan kayboldu... :'( :-\ >:( >:(

yamac77

22 adet olan süper ciltlerden birini alıp okumak istesem hangi cildi önerirsiniz ? şöyle maceraları güzel olan...

tommikser

İlk 4 cildi muhakkak okuyun. Benim hayatımda okuduğum en enfes çr macerasıdır.

Yani bu kadar güzel mi olur. Yani anlatılmaz tekrar tekrar okunur.