Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

legs

DAMPYR

Son ciltteki 3. macera çok hoşuma gitti.maceraların hepsinin birbirine benzememesi Juliayaya artı puan kazandırıyor... 8) :D ;)

HacıGeraltEmmi

Evet, son macera da oldukça güzeldi, yalnız kötü elemanın bir şekilde paçayı kurtarmış olmasına uyuz olmadım değil >:( gerçek hayatta da hep öyle olmaz mı zaten...

DAMPYR

49. YAN KAPIDAKİ KÂBUS: Berbat bir geçmişi ve kötü alışkanlıklarını ardında bırakmaya uğraşan, 35 yaşındaki eski alkolik Hap Moon, garip hayallerin ortasına düşmüştü; ama gerçek tehlike hemen yandaki kapıdan gelecekti.

50. PARÇALANMIŞ BİR KADIN: Julia Kendall, parçalanıp organları çalınmış bir cesedin sırrını çözmeye çalışıp olayın ahlaki boyutların sorgularken, tek başına kalkıştığı tehlikeli bir maceranın nerelere ulaşabileceğini hayal bile edemeyecekti.

51. KIZIL NOEL : Garden City şehrinde Noel yaklaşırken, Noel Baba kılığına bürünmüş soygunculşar şehre dehşet saçmaya başlamıştı. Onları durduracak tek şeyse bizim Julia ve gerçek Noel Baba'nın inanılmaz işbirliği olacaktı.

İyi Okumalar... 8) 8) 8)

Nightrain

Çizgi Düşler bu seriyi aylık mı yayınlıyor? Fazla ilerlemeden ben de başlayayım diyorum. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Şubat, 2014, 16:34:54
Çizgi Düşler bu seriyi aylık mı yayınlıyor? Fazla ilerlemeden ben de başlayayım diyorum. :D

Ortalama 2-3 ayda bir diyebiliriz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Şubat, 2014, 16:34:54
Şiddetle Tavsiye ederim pişman olmassın.İlk çıkan Aksoylarıda al... 8) :D :)

Nightrain

Yok, Çizgi Düşler'den başlayacağım. Kim bulacak onları.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Şubat, 2014, 10:04:01
Yok, Çizgi Düşler'den başlayacağım. Kim bulacak onları.
Foruma Üye olan Çizgi Roman Satıcılardan herhangi birinden bulabilirsin.Benim Aksoylarıda al dememdeki amacım ilk sayılar da Çok güzeldi.Bunlar onların ilk sayıları... 8) :D ;)

hanac

DAMPYR

Süper bir haber Timsah Juliayı Ham yapmasın... ;D 8) :D

seastar1000

müjde ıcın teşekkürler
gecen c.tesı bekliyordum bır 14 lafı gecmıstı.hanım çocuk gıttık kadıkoye tabıı ben hüsrana uğradım
kısmet bu cumartesıymıs

haysat

Aksoy ve Oğlak yayınlarında hak ettiği değeri görmeyen Julia,Çizgili Düşler sayesinde tam gaz devam ediyor....

Bizede alıp okumak düşer...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

altay1944

Teşekkürler ilker birde arayı uzatmadan bassan ne güzel olurdu.Bir ben miyim juliayı seven anlamadım gitti.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

seastar1000

cızgı düşler ı tum kalbımle kutluyorum ellerine sağlık bu kadar sene su kadar yayınevinden sonra kıtaplıgım julıa cılt 6 yı gordu
bısuru cılt 1 ve 2 var
yıne harıka yazılmış maceralar var bu cılttede fakat son macera rap cılerı anlatana ısınamadım
herhalde rap mevzuunu sevmedıgım ıcın olacak dedım
hadı cılt 7 ıcın gerı sayım baslasın dıyorum
pahalı olsun ama yıne 3 maceralık cılt olsun