Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

JUlianın en güzel yanı her sayıda birbirine benzemeyen maceraları yayınlaması.Dolu dolu tam maceralar okuma şansı buluyoruz... 8) :D :)

seastar1000

cılt 7 yı bıraz once aldım ılk macerada bas rolde 7 var ıronı mı tesadüf mu acaba
olabıldıgınce yavaş okuyorum ıkıncı maceraya başladım bıraktım oda cok güzel başladı
bırkez daha teşekkürler cızgı düşler
bırde perıyodu aylığa düşürsek ne güzel olacak

DAMPYR

Alıntı yapılan: seastar1000 - 25 Mayıs, 2014, 16:06:30
cılt 7 yı bıraz once aldım ılk macerada bas rolde 7 var ıronı mı tesadüf mu acaba
olabıldıgınce yavaş okuyorum ıkıncı maceraya başladım bıraktım oda cok güzel başladı
bırkez daha teşekkürler cızgı düşler
bırde perıyodu aylığa düşürsek ne güzel olacak
Başrolde 7 var derken anlamadım biraz açarmısın.... ??? ::) :D

seastar1000

sf.79 da katılden gelen notdakı bulmacayı cozuyor cavus ve çıkan resım 7
eee cılt nosuda 7 olunca hoşuma gıttı

DAMPYR

Alıntı yapılan: seastar1000 - 25 Mayıs, 2014, 16:52:22
sf.79 da katılden gelen notdakı bulmacayı cozuyor cavus ve çıkan resım 7
eee cılt nosuda 7 olunca hoşuma gıttı
Doğru garip bir tesadüf olmuş.... ;D :D ;)

DAMPYR

Julia gene çok güzel hikayelerle yoluna devam ediyor.İyi okumalar..... 8) 8) 8)

Korku Bulmacaya Dönüşünce (No: 55, Yazar: Giancarlo Berardi, Lorenzo Calza ve Alberto Ghè; Çizer: Ernesto Michelazzo) Garden City, bazen adının akisne büyük adaletsizliklerin yaşandığı bir şehir olabiliyor. İşte bu maceramızda şehri kasıp kavurmaya başlayan bir seri cinayetler vakası! Julia tamamen kendisine yönelik intikam amaçlı bu cinayetleri çözebilecek mi?

SUÇ ALETİ (No: 56, Yazar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Valerio Piccioni ve Laura Zuccheri) Diğerleri gibi sıradan bir sile olan Norton ailesi aniden ortadan kayboluverir. Aradan birkaç sene geçince, oğulları polisin eline düşer ve korkunç bir aile cinayeti sırrı ortaya çıkar. Tüm şehir şaşkınlık içindeyken, Julia aklındaki bazı şüphelerin peşinden gidecek ve olayların aslında çok daha farklı olduğunu ortaya çıkaracaktır.

SAVAŞÇILAR (No: 57, Yazar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Enio Legisamón) Bir savaş oyunu tutkunu olan Orson Daley, gerçek kurşunlarla öldürülür. Cinayetle sonuçlanan bir hobinin arkasında gizlenen toplumsal sorunlar Julianın önünde açıldıkça çözüme ulaşmak daha da zorlaşacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)

seastar1000

julıa da her macera bır oncekınden daha güzel oluyor
okuması daha zevklı oluyor
berardi nin ellerine sağlık dıyorum harıka senaryoları ıcın

abselemon

Julia, çok güzel bir seri. Çizgi Düşler'de 6 kitaptır, yeni çıkan kitapla sanırım 7 oluyor. İşi gayet güzel götürüyor. Hem sıralı hem de hakkı verilerek yapılan çevirilerle insanlar Julia'yı daha bir sever oldu. Umarım ileri de pdf şeklinde elektronik versiyonları da satılır. Ülkemizde başlayan her seri'nin hakkıyla tamamlanması dileği ile.

antiochia

DAMPYR

rumar80

Yedinci cilt bitti. Julia'nın ne kadar seversem seveyim ilk iki macera görsel Medya'dan fazlasıyla "esinlenmiş"

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 06 Haziran, 2014, 21:16:24
Süper ya boşuna Julia için o karakter seçilmemiş.... 8) 8) 8)
Ben kendisini ve filmleri çok severim. Julia'yı görünce aklıma geliyor siması sürekli...

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Haziran, 2014, 21:21:45
   Yedinci cilt bitti. Julia'nın ne kadar seversem seveyim ilk iki macera görsel Medya'dan fazlasıyla "esinlenmiş"
Doğrudur Julianın her sayısında bir ünlü filmden,diziden esinleme var.Aslında italya ile birebir gidebilsek o film yada dizi gözdeyken o macerayı taze taze okumak çok güzel olurdu.... 8) :D ;)

Utku Gürsoy

Bu seriye başlamak için nasıl bir sıra izlenmelidir?(yayın evi vs.)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 19 Haziran, 2014, 19:33:29
Bu seriye başlamak için nasıl bir sıra izlenmelidir?(yayın evi vs.)
Aksoyları bulursan önce onları al sonra oğlaktan ve binbir romandan çıkan julialar var enson çizgi düşler yayınlıyor hiçbirini bulamassan onlardan başla.başlada nasıl başlarsan başla derim ben... 8) 8) 8)