Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

El yazısı kısmı orjinal italyanca baskılarda da var olaya farklılık katıyor ben seviyorum.Anlatımı güçlendiriyor.Türkiyede satmamasına gelince bunu kabul etmiyorum.Aksoy yıllarının ardından çok sular aktı adam gibi basılsın,dağıtılsın eminim rekor kıracaktır...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Buna ben de inanıyorum. Genelde birçok insanın beklentileri arasında Julia var. Benim o notu yazmamdaki amaç olaydaki tezatı göstermeye çalışmaktı.

tommikser

Vallahi benim hanım tam Julia fanı oldu.Bir süredir elinden bırakmıyor.Yeni sayısını da merakla bekliyor.Şimdi de 3. Ahite başlayacak ;D

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Nisan, 2011, 08:56:46
   Beğendiğine sevindim. El yazmaları konusunda haklısın, ama Julia'nın karmaşık ve problemli iç dünyasına bence çok oturmuş. Böyle güzel bir kitabın ülkemizde bir türlü sat(a)maması da ayrı bir soru(n) değil mi?

Benim görüşümdü el yazması kötü oldu demedim sadece daha okunur olabilir dedim :) Polisiye bence ülkemizde tutar ama aşağıda da dediğim gibi sürekli basacak bir yayın evi olması lazım daha ilk kitap genede ittialı konusmayayım ama aldığım has bu seri bu ülkede tutar....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

"İstemem,eksik olsun.."

Thunderbolt

Umudu kesmiştim.

Kapak da güzelmiş.

NIC

Bu ayki çr limitim dolmuştu ama söz konusu Julia olunca işin rengi değişti tabi...Kapakta şahane hani ;)

darkwood

Julia okumayı erkek çizgiroman severler kadar, artık bayan okurlarda seviyor. Kaliteli baskı ve cazip fiyat avantajı ile, düzenli bir seri yakalaması halinde umulanın çok üstünde satış yapacağını düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

V

Hard Cover versiyonu da çıkmıştır.Bu versiyon 300 adet basılmış,numaralıdır.
Sadece İkmal İstasyonu'nda ve indirimsiz 30Tl. den satılmakta..

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

1001 Roman'ın Julia – Caravan – Brendon kapak tasarımlarında tercih ettiği siyah zemin çok güzel görünüyor. Özellikle Julia kapağı son derece zevkli, çok beğendim. Acaba sonraki sayılar için benzer kapak tasarımları mı düşünülüyor, yoksa bu ilk sayılara özgü bir uygulama mı? Umuyorum ki Fuat Aktüre gelecek için düşündüklerini bizlerle de paylaşır...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

1001roman

Beğendiğinize sevindim arkadaşlar.
Öncelikle Julia-Brendon ve Caravan'ın kapakları aynen devam edecek onu söyleyeyim.Kitabın içine fasikül kapakları koyunca başka seçenek de kalmıyor doğrusu.Yeni sayılarda fasiküllerin arka kapakları da olacak ayrıca.Hem nostalji yaşatmak ve hem de düzgün edisyonlu kitaplar basmak çizgi romanın yaşaması bakımından da çok önemli bir unsur bence.
Yeni sayılarda buluşmak üzere...
Fuat AKTÜRE

*Forumda yeni konu açmayı bilmediğim için buraya yazıyorum.Hazırladığınız çizim aynen Greystorm ve Volto'nun kapaklarında yer alacak.
Bugün Hasan ANAÇ ziyaretime geldi ve derneğe resmi üye oldu.Kendisine buradan da teşekkür ediyor ve hepinizin katılımını bekliyorum.

darkwood

Çok beğendiğimiz son sayıların kapaklarının ve formatlarının aynı şekilde devam edecek olması gerçekten güzel.
Ayrıca dernek faaliyetlerinin daha etkin olması için; çizgiroman piyasasındaki yayıncı, sahaf ve çizgiroman okuru tüm arkadaşlarımızın daha fazla imkandan faydalanması için herkesi çizgiroman derneğine üye olmaya davet ediyorum.  :)
Darkwood Sakinleri..

Sinan Başak

Yanlış sayfanın doğrusu ne zaman verilecek. Kitabı okumayıp bekletiyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 09 Mayıs, 2011, 14:54:36
Yanlış sayfanın doğrusu ne zaman verilecek. Kitabı okumayıp bekletiyorum.

Bu sayfalar Kadıköye dağıtılmış. İmkanı olan oradan alabilir.

Kadıköye gidemeyen ne yapacak peki ?

Bence bunlar, Haziran'da yayınlanması beklenen 2. sayıların içine konulabilir.

pizagor

Haziran'da yeni sayı geliyor madem hemen soralım, Julia'nın bu sayısı için de hardcover seçeneği olacak mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...