Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Alıntı yapılan: designer73 - 26 Temmuz, 2011, 10:48:00
İkmal istasyonu biraz daha geliştirilip, içerik olarak zenginleştirilirse çizgi roman adına gerçekten iyi bir alternatif olabilir. Ama uzun bir süredir bir güncelleme göremiyoruz, bence ihmal edilmezse zamanla çr okurunun önemli tercihleri arasında yerini alacaktır.

Aynen katılıyorum. Son zamanlarda bir durgunluk var sitede. Telefon açıp sordum, taşınma telaşından kaynaklanıyormuş.

1001roman

Herkese günaydın,
Julia 2'nin balonlaması bitti ve düzeltme/okuma safhası başladı arkadaşlar. Siyah kapak için içimizi ve kütüphanemizi karattı diyenler bu sefer Julia'yı beyaz kapakla alacaklar.
Bu arada çizgi romanların fiyatlarını ciddi olarak düşürme çalışmalarımız devam ediyor.Bakalım kaliteden ödün vermeden 300 sayfalık bir kitap 10-15 Tl aralığında satılabiliyor mu ? Hep birlikte göreceğiz.
Kalın sağlıcakla
Fuat AKTÜRE

Not:MMNN halen Lami arkadaşımızdan gelmedi ;)

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 15 Ağustos, 2011, 08:45:55
Herkese günaydın,
Julia 2'nin balonlaması bitti ve düzeltme/okuma safhası başladı arkadaşlar. Siyah kapak için içimizi ve kütüphanemizi karattı diyenler bu sefer Julia'yı beyaz kapakla alacaklar.
Bu arada çizgi romanların fiyatlarını ciddi olarak düşürme çalışmalarımız devam ediyor.Bakalım kaliteden ödün vermeden 300 sayfalık bir kitap 10-15 Tl aralığında satılabiliyor mu ? Hep birlikte göreceğiz.
Kalın sağlıcakla
Fuat AKTÜRE

Fuat bey bu sevindirici bir haber 10-15 tl arası olması Volto dan bir haber var mı?

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

1001roman

Volto 5. cildin 2. sayısı ( çizer yine Ersin BURAK ) bu hafta tercümeden geliyor aksilik olmazsa ay sonu çıkar gibi görünüyor.Belirli bir disiplin sağlamıştık ama taşınma ve Mert'in izine gitmesi bizi yine aksattı.Sanırım Eylül ayında yine 6-7 kitapla hizmetinizde olacağız.
Greystorm kutu ve sürpriz için biraz sabır lütfen...

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 15 Ağustos, 2011, 08:55:59
Volto 5. cildin 2. sayısı ( çizer yine Ersin BURAK ) bu hafta tercümeden geliyor aksilik olmazsa ay sonu çıkar gibi görünüyor.Belirli bir disiplin sağlamıştık ama taşınma ve Mert'in izine gitmesi bizi yine aksattı.Sanırım Eylül ayında yine 6-7 kitapla hizmetinizde olacağız.
Greystorm kutu ve sürpriz için biraz sabır lütfen...

Bu ay sonu gibi Julia ve Volto eylülde brendon caravan MMNN kaldığımız yerden devam ediyoruz teşekkürler cevaplar için
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Güzel haber, inşallah eylül ayıyla birlikte yayınlar düzene girer.

DAMPYR

1001 Roman Fuat Bey Okuruna gerçekten önem verdiğini gösteriyor.Keşke herkez onun gibi olsa....... :D Julia'yı bekliyoruz...... ;D

HacıGeraltEmmi

Diğerleri dolar kuru nedeniyle zam yapmayı planlarken, Fuat Bey'in bu çabaları takdiri hakediyor gerçekten. Okuyucular olarak yayınlara gereken özeni göstererek olumlu sonuçlar elde edilmesine katkımız olur inşallah.

Tarkan Kurt

Herkese günaydın,
Kalın sağlıcakla
Fuat AKTÜRE

Yalnız lütfen alıştığımız 1001 Roman kalitesinden ödün vermeyelim. Kaliteden ödün vermeden kabul edilebilir bir fiyat tespit edebilmek çok önemli.

hanac

Bu yeni fiyat uygulaması Julia 2 ile mi başlıyor ?

darkwood

Çizgiroman'a gönül veren okuyucu ile barışık Fuat Aktüre beyi 1,5-2 yıl gibi kısa bir zamanda yaptığı ve yapmaya çalıştığı bu örnek çalışmalardan dolayı kutluyorum.

Okuyucu olarak kendisine destek vermek amacı ile 1001 roman yayınlarını  satın almalarını tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Diğer yayıncı arkadaşlarında 1001 roman'ı takip etmesini ve desteklemesini bekliyoruz.

Ayrıca kağıtlarınıda aynı yerden satın alsınlar.  ;)
Darkwood Sakinleri..

NIC

Bugün aldığım en güzel haber,Juliayı deli gibi bekliyoruz...

haysat

Gerçekten güzel haber.Umarım fazla beklemeyiz.
Fuat Bey'ide kaliteli yayınlarından dolayı tebrik ederim.
Böylesine kaliteli yayınlar çıktığı sürece bizler hep sizinleyiz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Mister NO

Siyah kapak Julia ile bütünleşmişti sanki.Siyahların içinde beyaz kapak bütünlüğü bozacak sanki.Zaten rafta kitapların yüksekliği farklıydı şimdi kapak rengi de farklı olacak.(Siyah iyidir kötüdür ayrı mesele konumuzla ilgisi yoktur belirteyim)Siyah kapağı bütünlük açısından tercih ederim.

alan ford

Güzel haber gerçekten. Eylül ayı bereketli geçecek anlaşılan. Julia'da "Hard Cover " baskı devam edecek mi? Edecekse fiyat belli mi?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir