Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: alpi - 21 Mart, 2012, 14:24:36
2012 nisan'da üçüncü cilt çıkıyor...

bu haberi nereden aldın bana matbada olduğu söylenmişti.Mart ayında çıkmıyacakmı yani.... ??? :-\ ;)

Tarkan Kurt

ÇROP ta Ümit Kireççi Fuat Aktüre ile aralarındaki bir problemle ilgili yazı yazmış linki aşağıda.
http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2012/04/sayn-fuat-aktureye-yantmdr.html

Yazının içeriğinde Fuat Aktüre'nin 2012 planlarıyla ilgili ipuçları da var:
"Önümüzdeki günlerde hem Çizgi roman Derneği' nden ve hem de 1001 roman yayıncılıktan çok özel haberler alacaksınız... 2012 Çizgi Roman günleri çooook eğlenceli geçecek..." demiş. İnansak mı acaba?

yalcinerol345

Önceden Maceraperest'in bir cildini okumaya çalışmış ama kitabı yarıda bırakmıştım.1001 Roman'ın kitaplarının ikisini de aldım. Sonunda ikinci cildi de okudum.İki ciltteki maceralar da güzeldi.Hele ikinci cildin ikinci macerası harikaydı.Yeni Julia'sever olarak 3.cildi sabırsızlıkla bekliyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 01 Mayıs, 2012, 21:59:36
Önceden Maceraperest'in bir cildini okumaya çalışmış ama kitabı yarıda bırakmıştım.1001 Roman'ın kitaplarının ikisini de aldım. Sonunda ikinci cildi de okudum.İki ciltteki maceralar da güzeldi.Hele ikinci cildin ikinci macerası harikaydı.Yeni Julia'sever olarak 3.cildi sabırsızlıkla bekliyorum.
Duydudunuz Fuat Bey artık lütfen bu ay Juliayı bekliyoruz.Hatta bize 2 cilt Julia borçlusunuz gecikmeden dolayı.... 8) :-* ;)

alpi

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 27 Nisan, 2012, 19:13:16
ÇROP ta Ümit Kireççi Fuat Aktüre ile aralarındaki bir problemle ilgili yazı yazmış linki aşağıda.
http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2012/04/sayn-fuat-aktureye-yantmdr.html

"Önümüzdeki günlerde hem Çizgi roman Derneği' nden ve hem de 1001 roman yayıncılıktan çok özel haberler alacaksınız... 2012 Çizgi Roman günleri çooook eğlenceli geçecek..." demiş. İnansak mı acaba?
Yazı blogdan kaldırılmış... :'(

DAMPYR

Alıntı yapılan: alpi - 02 Mayıs, 2012, 12:00:39

üzülmeye gerek yok Fuat Bey Facebooktan yazdığına göre yayınlarına devam edeceğini yazmıştı.... :) :D ;)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: alpi - 02 Mayıs, 2012, 12:00:39

yazı blog'dan kaldırılmış ama sorunlardan biri olan ve bir süredir facebook'ta yeralan "küfür" de kaldırılmış mı..bir de ümit'in yazısında fuat bey eleştiriliyor ama olaya "çizgi roman derneğinin" diğer yönetici üyeleri ne cevap vermişler..(sustular mı,ilgilenmediler mi,yazıyı sineye mi çektiler,ümit'in ayrılması ile ilgili ne düşündüler..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Cantürk

Şimdi Julia, mayısta çıkacak mı arkadaşlar. Yoksa haziranımı bekleyeceğiz?.

yunusmeyra

"1001 roman" ,"bekleyin her şey çok güzel olacak!" diyor..o zaman ...  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Alıntı yapılan: Cantürk - 03 Mayıs, 2012, 10:42:45
Şimdi Julia, mayısta çıkacak mı arkadaşlar. Yoksa haziranımı bekleyeceğiz?.

Facebook da Mayıs diyordu Fuat Bey ama Haziran olursa şaşırmam.

altay1944

Artık bu konuda yorum yapmayacagım.Elimde ,kitaplığımda olmadığı sürece şu gün şu tarihte çıkacak tarzı hiç bir yazıyı itibar etmeyeceğim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Artık söz verdi Julia çıkıncaya kadar peşini bırakmıyalım.... :D :) ;)

DAMPYR

Bu ayda çıkmassa hiçbir yayıncıya güvenim kalmayacak.Yayıncılık bu değil ,okur her sayıda yayınevine yalvarmak zorundamı ya.Biz yayıncıların veli nimeti isek biz onların değil onların bizim peşimizden koşturmaları lazım.Her zaman söylüyorum benim gözümde istikrarlı yayın çıkaran yayınevi kazanır arkadaş.Hepsi aynı şeyi yapıyor.... :-\ :( >:(

darkwood

Yayınevinden ortaya konulan somut birşey olmadığı için, bende artık yayınları rafta görünce inanacağım.
Umarım, İlker Özer Brendon u "Never gibi" 2'şer aylık düzenli bir periot ile çıkarır ve bu sevilen seride  bir düzene oturur.
Darkwood Sakinleri..

Cantürk

Julia'dan haber yok mu gençler? Dedikodu, duyum vs.