Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Biraz stres atmak için Ti..... adlı bir yolcu gemisi ile tatile çıkmış. Başına gelen bir felaket sonucunda, Red Sonja'nın da olduğu ıssız bir ada da mahsur kalmışlar.
Daha sonra önce "yayın" korsanları daha sonrada "matb" korsanları tarafından esir alınmışlar. Kurtarma arama çalışmaları hala devam ediyormuş.
İyi haberleri her an bekleniyor..

Darkwood Sakinleri..

darkwood

İlker Özer'den, 1001 roman ın formatında Brendon 5'i beklerken yanında Julia nın 3. sayısını da görmek güzel bir süpriz oldu.
Ayrıca Brendon 6 ve Julia 4 sayılarının 1001 roman telifleri de İlker'de bulunduğundan 2-3 aydan fazla beklemiyeceğimizi umut ediyorum ki bu olayda ayrıca güzel.  En azından yeni çıkacak yayınlar ile ilgili dükkanına gidip soru sorabileceğimiz ve son gelişmeler ile ilgili bizzat bize yanıt verecek bir yayınevi yetkilisini karşımızda bulabileceğiz.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Haziran, 2012, 19:24:05
İlker Özer'den, 1001 roman ın formatında Brendon 5'i beklerken yanında Julia nın 3. sayısını da görmek güzel bir süpriz oldu.
Ayrıca Brendon 6 ve Julia 4 sayılarının 1001 roman telifleri de İlker'de bulunduğundan 2-3 aydan fazla beklemiyeceğimizi umut ediyorum ki bu olayda ayrıca güzel.  En azından yeni çıkacak yayınlar ile ilgili dükkanına gidip soru sorabileceğimiz ve son gelişmeler ile ilgili bizzat bize yanıt verecek bir yayınevi yetkilisini karşımızda bulabileceğiz.
Aman darkwood lütfen nazar değmesin.Demirbaş Mandrake ve Kızılmaske den sonra ilker beyden Julia ve Brendonuda piyasada görmek çok iyi oldu... 8) 8) 8)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Haziran, 2012, 19:28:39
Aman darkwood lütfen nazar değmesin.Demirbaş Mandrake ve Kızılmaske den sonra ilker beyden Julia ve Brendonu da piyasada görmek çok iyi oldu... 8) 8) 8)

Bu hususta sana katılıyorum Kızılmaske.

Ama bugün aniden çıkan yeni yayınlar ile ilgili aklıma takılan bir soru vardı ki,
""senin yukarıdaki simge dizilişini görünce""  Hasan ın daha önce şifrelerini çözdüğü alttaki linkten yararlanarak bu konuyu da aydınlattım..   :) :D ;D

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5008.msg55770.html#msg55770

Şöyle ki;Karizmatik 8) 8) 8) simge duruşuna bakılırsa bugünlerde kızıl maskeni çıkarıp sivil kılıkta Fantom olmuşsun. 

"Kızılmaske bazen sivil kıyafet ile Fantom olarak şehirde dolaşır derler."

Arkadaşlar hatırlarsanız Kızılmaske Julia 3'ü de İlker çıkarsın diye daha dün akşam bu yazıyı  yazmıştı. 

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Haziran, 2012, 18:47:25
Peki İlker Özer'in 1001 Roman Adına 3.cildi yayınlayıp sonra kendi firması adına devam etme imkanı yokmu... ???

Açıkça görünen gerçek şu ki, arkadaşımız Karizmatik Fantom kılığına bürünüp dün Kadıköy'ü ziyaret etmiş ve daha aradan 24 saat bile geçmeden bugün kitaplar gelmiştir.  İnanmayanlar Kadıköyde yüzlerinde aniden kurukafa işareti beliren kişilerden bilgi alabilirler..    8) ::) ;)     
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Haziran, 2012, 20:04:41
Açıkça görünen gerçek şu ki, arkadaşımız Karizmatik Fantom kılığına bürünüp dün Kadıköy'ü ziyaret etmiş ve daha aradan 24 saat bile geçmeden bugün kitaplar gelmiştir.  İnanmayanlar Kadıköyde yüzlerinde aniden kurukafa işareti beliren kişilerden bilgi alabilirler..    8) ::) ;)   

güzeldi... ;D ;D ;D Evet arkadaşlar bundan sonra yayınları zamanında çıkarmayan tüm  yayıncı ve matbacılarda bilimum kurukafa mühürü görebilirsiniz.

Yayın çıkarmayanların vay haline.... >:( ;D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Haziran, 2012, 20:38:43

;D ;D ;D Evet arkadaşlar bundan sonra yayınları zamanında çıkarmayan tüm  yayıncı ve matbacılarda bilimum kurukafa mühürü görebilirsiniz. Yayın çıkarmayanların vay haline.... >:( ;D ;)

Kızılmaske, bu arada Red Sonja ne zaman geliyor?
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Haziran, 2012, 22:06:04
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Haziran, 2012, 20:38:43

;D ;D ;D Evet arkadaşlar bundan sonra yayınları zamanında çıkarmayan tüm  yayıncı ve matbacılarda bilimum kurukafa mühürü görebilirsiniz. Yayın çıkarmayanların vay haline.... >:( ;D ;)

Kızılmaske, bu arada Red Sonja ne zaman geliyor?
onun adı Red(Hayır) olduğu için çıkmıyor adını Yes Sonja yapalım bak nasıl çıkıyor... ;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Haziran, 2012, 22:13:17
onun adı Red(Hayır) olduğu için çıkmıyor adını Yes Sonja yapalım bak nasıl çıkıyor... ;D ;D ;D

Yok ben Kızıl olanını isterim.
Darkwood Sakinleri..

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yalcinerol345

Yeni Julia hayranı olarak 3.sayının HC.ni merakla bekliyorum.

Kerimoğlu

Julia'nın düzenli yayınlanacağını duymak çok güzel. İlker Bey eline aldığı işi yarım bırakmaz ne de olsa. Julia ve Brendon, Nathan'da olduğu gibi az ama bir kaç lira daha pahalı basılarak sadık okur kitlesi ile devam edebilir. Hatta Dampyr'e de el atın İlker Bey, Oğlak'ın üvey evladı oldu Dampyr. Old Fumettiler yok satarken bu kalitede çr'lar nasıl okunmaz anlayamıyorum açıkçası...

DAMPYR

2 ay sonra çıkacak olan şu an tercümede olan julia 4'tede güzel konular var gibi görünüyor.kapaklarından belli:
sayı 34 italyada 2001'in 7'ci ayında yayınlanmış
sayı 35 italyada 2001'in 8'ci ayında yayınlanmış
sayı 36 italyada 2001'in 9'cu ayında yayınlanmış

rumar80

Julia'yı ÇOK sevmeme rağmen bu seferki maceralar bana vasat geldi. Julia'nın suçlunun zihnine girmesi, onun profilini çıkarması gibi dizinin temelini oluşturan unsurlar ve Leo Baxter yoktu.
   Tek güzel ve romantik kısmı ikinci macerada Julia ve Webb'in telefon konuşmaları idi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Haziran, 2012, 19:42:39
   Julia'yı ÇOK sevmeme rağmen bu seferki maceralar bana vasat geldi. Julia'nın suçlunun zihnine girmesi, onun profilini çıkarması gibi dizinin temelini oluşturan unsurlar ve Leo Baxter yoktu.
   Tek güzel ve romantik kısmı ikinci macerada Julia ve Webb'in telefon konuşmaları idi.
haklısın Juliaya aksiyon ve hareket yakışıyor duygusal maceraları daha az olmalı 3.maceradaki lopesin bütün adamları macerasını nasıl buldun rumar.onda aksiyon bolca vardı... ???

hanac