Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Bu ara nazar değmesni çizgi roman yağıyor :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Haziran, 2012, 21:13:20
Bu ara azar değmesi çizgi roma yağıyor :)

Murat, keyboard'un  N  harfi bozulmuş, benden söylemesi   :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 25 Haziran, 2012, 21:15:27
Alıntı yapılan: hennessy - 25 Haziran, 2012, 21:13:20
Bu ara azar değmesi çizgi roma yağıyor :)

Murat, keyboard'un  N  harfi bozulmuş, benden söylemesi   :)

Çizgiroman yağışında dışarıda unutmuş.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

evet bozulmuş yeni fark ettim bir klavye almak şart oldu :) altınmadalyona yazmaktan klavyemi dayanır :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Nasıl bir yayıncılıktır bu kardeşim. Alışık değiliz biz kısa sürelerde Julia okumaya. Yapmayın etmeyin.

BAHADIR

Nazar değecek söylemeye çekiniyorum ama gerek Julia'da gerek Brandon'da kapak olayları gerçekten kötü...Tamam içerde orjinal kapaklar kullanılıyor ama dış kapakta pekala ilk sayının kapağı kullanılabilir...Herşeyin bir albenisi vardır...Bunu kullanmak gerek diye düşünüyorum...En kötüsü de herhalde 4. sayı olacak...

Cantürk

Alıntı yapılan: BAHADIR - 26 Haziran, 2012, 09:54:11
Nazar değecek söylemeye çekiniyorum ama gerek Julia'da gerek Brandon'da kapak olayları gerçekten kötü...Tamam içerde orjinal kapaklar kullanılıyor ama dış kapakta pekala ilk sayının kapağı kullanılabilir...Herşeyin bir albenisi vardır...Bunu kullanmak gerek diye düşünüyorum...En kötüsü de herhalde 4. sayı olacak...

Çizgili düşler logosu ile çıkınca muhtemelen normale döner.

DAMPYR

TASARIM DAHA ÖNCE 1001 ROMAN TARAFINDAN YAPILDIĞI İÇİN MUHTEMELEN ÖYLEDİR.CANTÜRK'ÜN DEDİĞİ GİBİ ÇİZGİLİ DÜŞLERE GEÇİNCE DÜZELİR MERAK ETMEYİN... 8) :) ;)

pizagor

Peki sert kapaklı 3. cilt ne durumda acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

NIC

3. kitabı bitirdim  yavan geldi biraz,özellikle 3. hikaye aksiyonu bol olsa da çok zorlamaydı.Julia'yı özel ajan gibi uçan kaçan birine dönüştürmeye çalışmaları çok saçma ve iticiydi

DAMPYR

Alıntı yapılan: NIC 39 - 05 Temmuz, 2012, 09:21:25
3. kitabı bitirdim  yavan geldi biraz,özellikle 3. hikaye aksiyonu bol olsa da çok zorlamaydı.Julia'yı özel ajan gibi uçan kaçan birine dönüştürmeye çalışmaları çok saçma ve iticiydi
Ne yazıkki bu sadece Juliada değil Bonellinin tüm kitaplarında var.Zaman zaman konu sıkıntısı çekiliyor.buda zorlama macera yapmaya dönüşüyor.ama inancımızı kırmıyalım.Önümüzdeki Maceraların daha iyi olacığı inancındayım.Bonelli bence kahramanları alışılmış kişiliklerin dışına çıkarmamalı... ::) :-\ ;)

darkwood

İlker Özer'in bu ay sonu yayınlamayı düşündüğü Julia 4 ve Brendon'un 6. yeni sayılarından haber varmı?
Bugün Kadıköy'e uğrayan arkadaşlar İlker den bilgi alabilirse güzel olur.  ::)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: darkwood - 28 Temmuz, 2012, 15:53:41
İlker Özer'in bu ay sonu yayınlamayı düşündüğü Julia 4 ve Brendon'un 6. yeni sayılarından haber varmı?
Bugün Kadıköy'e uğrayan arkadaşlar İlker den bilgi alabilirse güzel olur.  ::)

İlker ile dün konuştum, Brendon ve Julia'yı birlikte çıkarmaya çalışıyorlarmış, 15-20 günü bulabilir çıkmaları.

darkwood

15-20 gün daha bekleyeceğiz o zaman  :-\
Bilgilendirme için teşekkürler sevgili kardeşim.  ;)  :)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Haftalardır çıkacak diye beklediğim Julia 3'ün sert kapaklısı güme gitti öyleyse!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...