Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Temmuz, 2012, 16:07:25
Haftalardır çıkacak diye beklediğim Julia 3'ün sert kapaklısı güme gitti öyleyse!

Normal sayı çıktıktan sonra ve çok geç çıkıyorlar, Bu yüzden sert kapakları tercih etmiyorum.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Temmuz, 2012, 16:07:25
Haftalardır çıkacak diye beklediğim Julia 3'ün sert kapaklısı güme gitti öyleyse!

Gene İlker'in söylediği; HC versiyon ciltçiden dolayı gecikmiş, az sayıda dahi olsa HC devam ettirmeyi planlıyormuş.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 25 Haziran, 2012, 21:08:43
4. sayı çok yakında ...

Julia ve Brendon (4 ve 6.sayı) bu ay 1001 Roman Logolu çıkacak peki sonraki sayılar için İlker Bey Telif hakkını satın aldımı ? Bu konuda bi çalışma yapılıyormu Bilgisi olan varmı... ???

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 02 Ağustos, 2012, 12:29:36
Julia ve Brendon (4 ve 6.sayı) bu ay 1001 Roman Logolu çıkacak peki sonraki sayılar için İlker Bey Telif hakkını satın aldımı ? Bu konuda bi çalışma yapılıyormu Bilgisi olan varmı... ???

Sorun yok Yahya. Geçen gün Kadıköyde bu işleri takip eden Mustafa arkadaşla karşılaştım.

Herşey yolunda dedi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 02 Ağustos, 2012, 14:23:35
Sorun yok Yahya. Geçen gün Kadıköyde bu işleri takip eden Mustafa arkadaşla karşılaştım.

Herşey yolunda dedi.
Tamamdır Nihayet düzgün bir yayın periyoduna(2 Ayda bir) kavuşabileceğiz.iğişallah İlker bey bu yayınları epey uzun bir süre sürdürür... 8) 8) 8)

essegesse

JULİA 4 & BRENDON 6 mağazamızda satışa sunulmuştur...

caretta

Julia'nın 3 ve 4. ciltlerinin sert kapaklıları yayınlanacak mı?

pizagor

Alıntı yapılan: caretta - 14 Ağustos, 2012, 21:20:30
Julia'nın 3 ve 4. ciltlerinin sert kapaklıları yayınlanacak mı?

4. cildi gördükten sonra benim pek umudum kalmadı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

essegesse

Sert kapaklar tabii ki yayınlanacak.Ama yayınlarla aynı anda çıkmıyor maalesef.Kısa bir süre sonra çıkacaktır.

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Temmuz, 2012, 16:18:18
Gene İlker'in söylediği; HC versiyon ciltçiden dolayı gecikmiş, az sayıda dahi olsa HC devam ettirmeyi planlıyormuş.

Üzerinden bayağı bir zaman ve 4. bir Julia cildi geçti, biz HC'ciler hala beklemedeyiz. Çıkacak mı, çıkmayacak mı bu HC 3. ve 4. ciltler, işin iç yüzünü bilen birisinden öğrensek artık!

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Ağustos, 2012, 11:11:09
Üzerinden bayağı bir zaman ve 4. bir Julia cildi geçti, biz HC'ciler hala beklemedeyiz. Çıkacak mı, çıkmayacak mı bu HC 3. ve 4. ciltler, işin iç yüzünü bilen birisinden öğrensek artık!

Böyle uzun soluklu serilerde Hard Cover olayı bence yaş. Normal ciltleri alarak devam etmeni tavsiye ederim.

Kerimoğlu

Julia'nın sonunda düzgün bir periyoda girmesi harika. Son cildin ilk iki kitabını oluşturan macerayı bir solukta okudum. Son macerayı saklıyorum. Dampyr, Nathan ve Brendon'ın düzenli yayınlandığını görmek de sevindirici. Bir sonraki haber Tex Almanak olsun...

pizagor

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 28 Ağustos, 2012, 12:10:32
Böyle uzun soluklu serilerde Hard Cover olayı bence yaş. Normal ciltleri alarak devam etmeni tavsiye ederim.

Julia ilk ve son denememdir!

DAMPYR

Julia'nın İlker Beyin çıkaracağı gelecek ay (Ekimde çıkacak olan )sayısında bir süpriz var.Juliayı bize sevdiren ilk 3 sayısını kapsayan Seri katil Myrna Harrod geri dönüyor.sayı 39'da Hapisten kaçıp gene Julia'nın başına dert olacak. ondan intikam almak istiyen seri katilin macerasının güzel olacağı kanısındayım... 8) 8) 8)

hanac

Julia 3. ve 4. sayıların Hardcover'leri çıkmış.

İlgilenenlere duyurulur.