Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 03 Eylül, 2012, 18:58:30
Julia'nın İlker Beyin çıkaracağı gelecek ay (Ekimde çıkacak olan )sayısında bir süpriz var.Juliayı bize sevdiren ilk 3 sayısını kapsayan Seri katil Myrna Harrod geri dönüyor.sayı 39'da Hapisten kaçıp gene Julia'nın başına dert olacak. ondan intikam almak istiyen seri katilin macerasının güzel olacağı kanısındayım... 8) 8) 8)
Arkadaşlar Julia bu ay çıkmadı ilker bey juliayı artık 3 ayda bir mi çıkaracak bilgisi olan varmı.... ???

ümitkr

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 20 Ekim, 2012, 15:47:45
Arkadaşlar Julia bu ay çıkmadı ilker bey juliayı artık 3 ayda bir mi çıkaracak bilgisi olan varmı.... ???

Yeni sayı Aralıkta çıkacakmış  :-\

hennessy

Roberto Zaghi

Julia bir aşktır.........

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

12.cilt Tatlı küçük üzgün kız

Alfred Hitchcock en sevdiğim filmlerinden biri olan Dial M for Murder (kapalı oda cinayetleri) hikayeleri arasında hatrı sayılı yeri vardır.Biraz daha değiştirilip yazılmış bir Julia seneryosu ile karşı karşıyayız.Zengin bir kadının kocası yaralanmış olarak bulunur onu kim öldürmeye çalışmıştır.Güzel bir Julia daha bitti bu arada filmide seyretmenizi tavsiye ederim.

http://www.imdb.com/title/tt0046912/

hennessy

Julia 15-Kesin ölüm

Virgina kocası balık avı için tekne ile denize açılır ve geri gelmez ölmüştür.Bir gece uyurken telefonu çalar ve karşıdaki ses kocasıdır.Vİrgina şaşırır ve kocası onu öldürmekle tehtit etmektedir.Gene nefis bir Julia daha bitti sonu sizi ters köşeye yatıracaktır....

NIC

Julia'nın 4. cildindeki ilk iki hikaye 1001 roman periyodundaki en sağlam hikaye örgüsüne sahipti kanımca.

Suç ve suçlu psikolojisine bakışı,cinsellik ve yalnızlık konularının işlenişi ilk dönem hikayeleri gibi harikaydı,özlemişim

Not:Halen çeviri konusunda rahatsızım,adamların bariz küfür ettiği yerlerde çok naif sözleri tercih etmiş çevirmen  >:(

V

"İstemem,eksik olsun.."

tunaorhun

Günün en iyi haberi. İyi ki kitap fuarı var.

Tarkan Kurt

İyi haber ama yine sayı 1 olmuş. Bu kaçıncı?  :P

V

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 14 Kasım, 2012, 22:51:29

5.

Aksoy,Milliyet,Maceraperest,1001 Roman ve Çizgili Düşler..
"İstemem,eksik olsun.."

tunaorhun

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 14 Kasım, 2012, 22:51:29
Alıntı yapılan: V - 14 Kasım, 2012, 22:59:15
5.

Aksoy,Milliyet,Maceraperest,1001 Roman ve Çizgili Düşler..

Neyse seri devam ediyor ya buna da şükür.

rumar80

Nathan da çıkacak diye duydum... ???

hennessy

Demekki bir kaç gün içinde Kadıköy'e düşer kitap alıp arşivimize koyacağız güzel haber

DAMPYR

Demekki Fuar için çıktı,Aralık ayını bekleyemediler.Süper bi haber bu... 8) 8) 8)

altay1944

Güzel haber.Almanaklarda çıkar mı acaba?Bu arada ikmal istasyonunda değişimler var.Bekleyelim...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ