Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Kitabı aldık arşivimize koyduk.İlker'e sözde değil çizgi roman basarak bizleri memnun ettiği için teşekkür ederim.Ama iki şikayetim var Birincisi 1001 roman dan sonra çizgi düşlere geçtiği için sırt numarasını değiştirmeseydi keşke.Naıslsa kendisi basıyordu.Birde 1001 romanın kapakları çok güzeldi gene tekli Julia kapaklarına devam edip koleksiyonumuzu bozmamasını isterdim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Ben gerçek kapakları daha çok sevdiğim için böylesi bence daha iyi...

DAMPYR

kapaklar bu sekilde daha güzel görünüyor.belki sert kapak çıkarsa orada Muratın istediği gibi bir kapak değişimi  olabilir.... 8) ::) ;)

pearl jam

Bence de bu kapaklar çok daha güzel ama devamlılık açısından aynı şekilde devam etseler daha iyi olabilirdi

HacıGeraltEmmi

Böylesi daha güzel (iç kapakların aynen kaldığını varsayıyorum). Öncekilerin en kötü yanı kapak düzeniydi bence :-*

Hatta Brendon'da aynısını uygulasalardı keşke

hennessy

Ben böylesi kötü olduğundan değilde koleksiyon değerinde hep değişmesinden şikayetçiyim yoksa tabiki orjinal kapaklar her daim güzel ama bir lal klasik serime bakıyorum birde aşağıdakilerine.

HacıGeraltEmmi

Siyah ve beyaz kapak haricindeki figürler de dahil özensizdi. Küçücük bir kareden büyütüldükleri için her yönüyle sırıtıyorlardı. Gittikçe dahada kötüleşeceklerdi. Sonrası daha güzel olacak Murat, için ferah olsun ;)

BAHADIR

Aklın yolu bir...Garip garip buluşlar ülkesiyiz...Sonra söyleyince suç...
Julia şimdi kitaba benzemiş...Teşekkürler...

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 16 Kasım, 2012, 08:26:12
Aklın yolu bir...Garip garip buluşlar ülkesiyiz...Sonra söyleyince suç...
Julia şimdi kitaba benzemiş...Teşekkürler...

Yalnız Julia'nın ülkemizde yaşadığı da...
   Önce Aksoy boyutları büyüttü. Sonra Milliyet bir sayı ufacık bir şey çıkardı. Ardından iki cilt klasik Oğlak basımı. Sonra 1001 roman, şimdi de Çizgi düşler.
   Kütüphanede farklı farklı Julia kitapları var sanki...

Yeri olmasa da soracağım: Almanaklar ne oldu? Ya diğer 1001 romanın çıkaracağı frankofonlar....

Gambit

Ilker dogru yolu bulmus, kapak olaganustu gozukuyor

Yilin en iyi yayinevi odulum Cizgili Dusler e

Tabii bir de en istikrarli yayinevi odulu yapmaliyiz ki o da LaL yayinevine

Tarkan Kurt

hennessy

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Kasım, 2012, 08:29:20

Yalnız Julia'nın ülkemizde yaşadığı da...
   Önce Aksoy boyutları büyüttü. Sonra Milliyet bir sayı ufacık bir şey çıkardı. Ardından iki cilt klasik Oğlak basımı. Sonra 1001 roman, şimdi de Çizgi düşler.
   Kütüphanede farklı farklı Julia kitapları var sanki...

Milliyet konuşma balonlarını da bir miktar kırptı sanki... Bu sayı tekrar yayınlanmadı değil mi?

Kapakların son hali gerçekten daha güzel...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Yani kısaca bu ülkede Julia'nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi...

Aksoy dönemi çizgiroman tarihi açısından bir faciaydı...Sadece büyük basmakla kalsalar iyiydi...İnadına yapar gibi...büyük basımların boyutlarını küçültürken, küçük bastıklarını da büyüttüler diye hatırlıyorum...Amcamlar her şeyin güzelini ve doğrusunu biliyorlar ya...

Nemo

Milliyet'in yayınladığı sayı bir daha yayınlanmadı Pizagor. Bence de bu hali ile 1001 Roman kapaklarından daha güzel.
Özel Alfa Ajanı