Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 03 Nisan, 2013, 18:56:43
Ayrıca Brendonla dönüşümlü basılacağı söylendi .henüz Juliadan 2'den sonra Brendon 9'da yayınlanmadı.(Brendon 8'de ocak ayında basılıp şubat ayında piyasaya verildi).Bu ay büyük bir ihtimal sıra Brendon 9'da... :D :) ;)

Teşekkürler yahya bey...Gene ne varsa Akdenizlide var .Kadıköylü değiliz ama haber bizde.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ercoktay

2. cilt 235 sayfada çizerler bu sefer de Kevin Smith'in Jay and Silent Bob tiplemelerine gönderme yaparak onları çizmiş. Hoşuma gitti.

DAMPYR

Julianın her sayısında bir ünlüye gönderme var Julia o yüzden ilgi çekiyor... 8) 8) 8)

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Sonunda, Teşekkürler Çizgi Düşler dediğiniz tarihte çıkartığınız ,düzenli yayıncılık yaptığınız için... 8) 8) 8)

hennessy

Son Randevu-Kırık Ayna-Sevgili,Sevgili Arkadaşım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Çizgi Düşler tarafından yayınlanan Yeni Julia Serisinin 3. cildini,
Kuzgun Çizgiromanevinden promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Julia 3'teki maceraları okumayı bitirdim.3 hikayede birbirinden güzeldi.ilk 2 hikayede Julia cinayetleri çözmekle uğraştı durdu.3.hikaye en beğendiğim hikaye oldu eğlenceli bir konusu vardı.Julia bu hikayede çocukluk arkadaşı eski bir bayan arkadasına yardım etmek için onu evinde misafir etmeye başlar ve...devamı julia 3'te okuyun sizde beğeneceksiniz... 8) 8) 8)

dursar

Julia oğlumun biriktirdiği benden sakladığı bir dizi idi.(ilk on SAYI Aksoy ) gunümüzde yogun calışma ortamında oğlum okuyamiyor ( cerrahi nöbetler ) ama ben de okudukça keyif almaya başladım şimdi hem severek okuyor hem de oğlum bir fırsat bulur da okur diye biriktiriyorum.son sayıyı almadım haftaya ALACAĞIM.

yalcinerol345

Julia 1'in HC cildi çıkmış.Az önce öğrendim.Benim gibi sabırla bekleyenlere duyurulur.

DAMPYR

HC Ciltler iyide kütüphanede çok yer kaplıyor diye duydum... :-\ ::) ;)

darkwood

HC leri bekliyecek kadar sabırlı değilim.  ;)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Gelecek Julia 5 cildinde çok ilginç bir macera var.Kapak resminden belli.Şimdiden merak ettim... ??? ::) :D

Diğer iki macerada çok güzel Juliada en güzel zirve maceralarının olduğu döneme geldik galiba.... 8) 8) 8)

rumar80

Julia 4 ilk macera "Ölüm dişidir"i okudum ve aklıma şu soru takıldı:

Çok mu fazla çizgi roman okuyoruz, ya da çizgi roman yazarları bu kadar konu konusunda sığlar.

SPOILER

Benim bu foruma girmemdeki esas neden Nizzi'nin bir Tex macerasının senaryosunu birebir kendi yazdığı bir başka Larry Yuma macerasından "ödünç alması" idi. Şimdi de deja vu hissi içindeyim.
   Julia'nın katilinin öldürme sabebi Dylan Dog'un Rodeo'da çıkan bir macerasındaki (iş yerinde olduğum için hangisi olduğunu hatırlayamıyorum) katilin motivasyonu ile aynı.
   Sevdikleri kişilerin sorumsuz kişilerce kazaen ölmesi. Bu da tamam diyelim ama Julia'daki kadının ailesi yanlarından geçen arabadakilerin dikkatsizce attıkları. ŞİŞE sonucu kaza geçiriken, Dylan'daki katilin nişanlısı da uçak kullanan grubun attıkları ŞİŞENİN başına çarpması ile ölüyor. Bari ŞİŞE olmasın, kontrolsüz araba kullandılar deyin. Bu kadar benzer de olmasın