Mister No Diyeti

Başlatan pizagor, 27 Temmuz, 2010, 13:02:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Yazın Belçikada yapılan Bira ve Sağlık sempozyununda varılan sonuç : biranın göbek yapmadığı , bunun tamamen bir efsane olduğu , göbek yapanın biranın yanında aşırı derece tüketilen cipsler ve hareketsiz yaşam olduğu sonucuna varıldı. Bende bira içerken yazıyorum bu satırları.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 04 Ocak, 2012, 21:28:55
  Yazın Belçikada yapılan Bira ve Sağlık saempozyununda varılan sonuç biranın göbek yapmadığı , bunun tamamen bir efsane olduğu , göbek yapanın biranın yanında aşırı derece tüketilen cipler ve hareketsiz yaşam olduğu sonucuna varıldı. Bende bira içerken yazıyorum bu satırları.

Şimdi benimde canımı istettin.bi birada bana aç hemen geliyorum..... ;D ;D ;D

Mister NO

Alıntı yapılan: alan ford - 04 Ocak, 2012, 21:28:55
  Yazın Belçikada yapılan Bira ve Sağlık sempozyununda varılan sonuç : biranın göbek yapmadığı , bunun tamamen bir efsane olduğu , göbek yapanın biranın yanında aşırı derece tüketilen cipsler ve hareketsiz yaşam olduğu sonucuna varıldı. Bende bira içerken yazıyorum bu satırları.

Bu konuda kısa bir bilgi sonra tercih sizlerin. :D

Karbonhidrat diyeti sayesinde istediğiniz öğünde dilediğiniz kadar yiyebilir, bu sayede aç kalmadan kilo verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken günlük aldığınız karbonhidrat miktarını azaltmak. Şişmanlamamızın en önemli nedenlerinden biri de fazla gıda almamız sonucunda vücudumuzda yağ birikmesi. Vücuttaki bu yağlar genellikle de alınan karbonhidratların yakılmayıp depolanmasıyla oluşur.

Normal bir insanın günlük alması gereken karbonhidrat ünite miktarı 70- 75 arasındadır. Her gün bu miktarda karbonhidrat alan kişi kilosunu dengede tutar ve şişmanlamaz. 70 ünitenin altında karbonhidrat alan kişi ise kilo verir. Karbonhidrat üniteniz 40-50 ünite arasında kaldığı sürece inmek istediğiniz kiloya kolayca erişebilirsiniz.

Bu kısa bilgi sonrası içkilerin içindeki karbonhidrat değerleri:

ALKOL    

Kırmızı Sek Şarap    1/4 Litre    2
Beyaz Sek Şarap    1/4 Litre    2
Tatlı Şaraplar    1/4 Litre    10
Roze Şarap    1/4 Litre    3
Şampanya Sek    1/4 Litre    2
Tatlı Şampanya    1/4 Litre    12
Bira    1/4 Litre    12
Pernod Rakısı    1/16 Litre    6
Cin    1/16 Litre    0
Konyak    1/16 Litre    0

Likörler    1/16 Litre    10
Tatlı Vermut    1/8 Litre    10
Rakı    1/16 Litre    0
Viski    1/16 Litre    0
Votka    1/16 Litre    0
Rom Sek    1/16 Litre    0

Martini Dry Sek    1/8 Litre    1

Damıtılma yoluyla hazırlanmış içkileri tercih ediniz.
Likör ve benzeri tatlı içkiler tavsiye edilmez.

Rakı,viski,cin ve votka gibi içkilere dikkat karbonhidrat değerleri sıfır  ;D

pizagor

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 03 Ocak, 2012, 17:17:40
VALLAHA alayını satarım hiç acımam  ;D

Başka bir başlıkta sevgili İlyas'ın dediğinden hareketle...

VALLAHA alayını içerim hiç acımam  ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...