Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

hayırlı olsun ilyas beye.ve tabii biz çizgiroman severlere.ilyas beyin yakın zamanda online satışa başlamasını ve elindeki tüm kitapları online olarak ta görmeyi çok isterim.umarım bir hayal değildir benim için...

konnektör

Hayırlı olsun ilyas bey,
Fakat yeni dükkanın adresi nerededir? Yazdınızda benmi görmedim bilmiyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

Pulluk

Ben yanıt vereyim. Kadıköy Çarşısı'nın az ilerisinde, katlı otopark ile Migros'un arasında.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

cankazmaci

Hayırlı olsun. İyi geri dönüşler almanız dileğiyle.. :)

hanac

Geçen gün İlyas'a da söyledim.

Ortaya 3-4 koltuk ve önlerine sehpalar lazım.

Beğendiğimiz çr leri oturarak inceleriz.

İlyas pek sıcak bakmıyor ama dükkanın havasını oldukça değiştirecektir.

Bu konuda İlyas'a baskı yapalım.  :)

hennessy

İlyas ın dükkanı gün geçtikçe şekilleniyor ve güzel oluyor insan oraya girdimi eve gidesi gelmiyor :) Hem mekan acısından hemde sevdeiğim insanları görme açısından.Sevgili Kalidor kardeşimi ne zamandır görmüyordum iyi oldu İlke yi gördüm ve konuştuk erdem beyle konuştuk.Hakan ile karşılaştım.Bu arada duvara posterler asılmaya başlandı DC karakterleri ve marvell karakterleri ve zagor resimleri duvarlara asıldı güzel oldu da ne yalan söyleyim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Kasım, 2011, 14:47:58
Geçen gün İlyas'a da söyledim.

Ortaya 3-4 koltuk ve önlerine sehpalar lazım.

Beğendiğimiz çr leri oturarak inceleriz.

İlyas pek sıcak bakmıyor ama dükkanın havasını oldukça değiştirecektir.

Bu konuda İlyas'a baskı yapalım.  :)

Ben bugün aynı konuda baskı yaptım biraz yumuşama var İlyas ta biraz daha baskı yapmamız lazım :) bu arada bayramın ikinci günü gelmek isteyen arasın beni uğrayacağım İlyas a görüşür bayramlaşırız

darkwood

Evet kitapları incelemek için, orta kısma döner bir koltuk çok güzel olur,  hatta şehir dışından gelen arkadaşları düşünerek çekyat bile düşünülebilir.  ;D
Darkwood Sakinleri..

s.b

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Kasım, 2011, 20:15:45
Evet kitapları incelemek için, orta kısma döner bir koltuk çok güzel olur,  hatta şehir dışından gelen arkadaşları düşünerek çekyat bile düşünülebilir.  ;D

Hahahaha!! Çekyat iyi espriydi doğrusu abi.
Şaka bir yana, kitapçılarda sehpa ve koltuk yaygın olarak kullanılabiliyor. Kitap incelemek için çok uygun bir ortam oluşuyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

drfuhrer

ilyas bey bize bi döşek versin,dükkanda yatıp kalkalım;o derece severim çizgi roman mekanlarını:))hem dükkanını bekleriz,hem de aylık olarak birKAÇ TAKIM ALIRIZ:)

kalidor

Bugün ben de dükkanı ziyaret ettim. Maşallah geniş bir dükkan, yabancı çrlere de bol bol yer var. Murat Abi ve İlke'de oradaydı. Büyülü'de her an bir dost ve tanıdık denk geliyor zaten :D
Crom! Ölüleri Say...

Saint2

Öncelikle herkese iyi bayramlar....
Bayramın 2. günü İlyas'ta olacağım...
Bunun dışında koltuk işine ben sıcak değil, magma şeklinde bakıyorum. Ayıptır söylemesi kıçım bir süre sonra oturmaktan ağrıyor.  ;D
Dolanınca da İlyas sıkıldığımı falan zannediyor. :)

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 06 Kasım, 2011, 02:40:53
Öncelikle herkese iyi bayramlar....
Bayramın 2. günü İlyas'ta olacağım...
Bunun dışında koltuk işine ben sıcak değil, magma şeklinde bakıyorum. Ayıptır söylemesi kıçım bir süre sonra oturmaktan ağrıyor.  ;D
Dolanınca da İlyas sıkıldığımı falan zannediyor. :)

Sinan baba saat kaçta olacaksın bende o saatte geleyim bayramlaşır elini öper harçlık alırım :)

mustafa

Merhaba yeni dükkanınız hayırlı olsun.