Küçük Canavarlar - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 24 Temmuz, 2023, 10:51:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Küçük Canavarlar Cilt 1

Onlar yeryüzündeki son çocuklar... ve aynı zamanda da vampirler.

Bu çocuk vampirler, aralarından hiçbirinin hatırlayamayacağı kadar uzun zamandır, insanlığın harabeleri arasında ebedi bir hayat sürmektedirler. Fakat yaşanacak şoke edici olaylar, gruplarını dağıtarak onları masumiyetlerini sonsuza dek yitirecekleri bir keşif yolculuğuna çıkaracak.

DESCENDER ve ASCENDER serilerinin arkasındaki Eisner ödüllü yaratıcı ikili JEFF LEMIRE & DUSTIN NGUYEN'in yepyeni ve cesur serisi, burada başlıyor.

Bu ciltte Jeff Lemire tarafından yazılıp Dustin Nguyen tarafından çizilen Küçük Canavarlar serisinin #1-6 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.

Yazar: Jeff Lemire
Çizer: Dustin Nguyen
Sayfa Sayısı: 152
Kağıt Kalitesi: Kuşe
Etiket Fiyatı: 215 ₺

hanac

KenParker

Yazar koltuğunda Jeff Lemire var. Hikaye için olumluyum. Çizimler de fena değil.  Ciltler bitince dalarım bu seriye. Bakalım bakalım.

Forsythe

Alıntı yapılan: KenParker - 24 Temmuz, 2023, 17:40:55Yazar koltuğunda Jeff Lemire var. Hikaye için olumluyum. Çizimler de fena değil.  Ciltler bitince dalarım bu seriye. Bakalım bakalım.

Zaten seri 13 sayı ve 2 ciltten oluşuyor,
Mart 2022'de ilk sayı çıktığında okumuştum güzeldi, biraz Şeker Canavarı'na benziyor diyenler de var. İlk cilt orijinalinde Ekim 2022'de çıkmıştı, biz de Crossover serisi gibi hızlı çıktı. 2.cildin orijinal çıkış tarihi ise daha Ağustos 2023 görünüyor.

tommikser

İlk cildi hızla okudum. Kendini okutan merak ettiren bir giriş yaptı. Öyküden anlıyoruz ki insanlık bir kıyamet yaşamış. Kıyametin ortasında küçük bir alanda 8 çocuğun yaşamaya çalıştığını ve bir mücadele verdiğini görüyoruz. Sonradan öğreniyoruz ki çocuklar çok uzun bir süredir bölgede yaşamaktalar. Çocukların birer vampir olduğunun ortaya çıkmasıyla işler karışıyor hiç insan kanı tatmamış olan çocuklar bir anda insan kanının tadını alarak farklı bir bakış açısıyla dünyaya bakmaya başlıyorlar. Asıl soruşu bundan sonra ne olacak. Kamptan dağılan küçük Vampirler az sayıdaki insanlara neler yaşayacak?

gamlıbaykuş

Daha almadım ama merak ettiğim bir seri. İlk alışverişte sepete ekleyeceğim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...