Invasion (2021)

Başlatan doktor1881, 13 Ağustos, 2023, 17:08:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Alışılagelmiş uzaylı istilasını izleyiciye farklı bir açıdan anlatmaya çalışan dizide bir bilim insanı, astronot, güneyli bir şerif, bir asker ve bir annenin bu istilada hayatta kalma çabalarını anlatılıyor

https://www.izlesene.com/pvideo/invasion-2-sezon-fragman/10785221

doktor1881

Bölüm:1/1 Üç planda devam eden bölümde en heyecanlı kısımlar şerifin olduğu kısımlarda idi Genel olarak ağır ilerlemesine rağmen her an bir şey olacakmış havasındaydı bölüm Dizilerin çoğunda olduğu gibi homoseksüel ilişki burada Lezbiyenlik olarak yine gözümüze sokuluyor

Bölüm Notu:7/10

DAMPYR

Ben bu diziyi pek beğenemedim çok ağır ilerliyor onun için izlemeyi bıraktım...

doktor1881

Alıntı yapılan: DAMPYR - 14 Ağustos, 2023, 20:36:08Ben bu diziyi pek beğenemedim çok ağır ilerliyor onun için izlemeyi bıraktım...

Ağır tempo konusunda size %100 katılıyorum ama bölüm sayısının azlığı ve gittikçe temponun artacağı umuduyla izlemeye çalışacağım

doktor1881

Bölüm:1/2 Dizi 50-60 dk süren10 bölüm olup  2. sezon onayını almış durumda  yakında yayınlanabilir Bu bölümde dünyanın değişik 2 bölgesi daha eklenip ilk bölümden 2 bölge olmak üzere toplam 4 bölge ile hikaye devam etmekte Drama tarzı bölümde gittikçe ağırlığını hissettirmekte Ancak tempo ağırlığı yine ön planda

doktor1881

Bölüm:3 Afganistan bölgesi uzaylılarla temasa en yakın yer iken,2. bölge Japonya JASA daki bilim insanı Mitsuki olayları çözmede başarılı olma ihtimali en yüksek insan olarak duruyor 3. bölge Amerika'daki Ahmed ise ailesi ile sevgilisi arasında kalmış durumda 4.bölgede ise bir grup çocuğun hikayesi sürmekte

BölümNotu:7/10

doktor1881

Bölüm:1/4 Felaket senaryolu dizilerde insanın kendi ve ailesi için bencilliği çok güzel anlatılıyor Olayların geçtiği 4 planda en heyecanlısı Afganistan'daki ABD askeri sahneleri Orası da olmasa daha da sıkıcı olacak İlginç olanı IMDB puanın yüksek olması

doktor1881

Bölüm:1/5 Bu bölümde heyecan bir tık daha artıyor Hem de her bölgede Ağır tempoya rağmen devamında ne olacak diye insan meraklanıyor

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:1/6 Nihayet heyecanın yerli yerinde olduğu bir bölüm Bu tempoya 2. bölüm sonunda en geç 3. bölümde ulaşmalıydı dizi O zaman tadından yenmezdi ama ilginç olan bölümün 33 dk olması

Bölüm notu:8/10

doktor1881

Bölüm:1/7 Kaos yavaş yavaş dünyayı sarmış insanlar çare aramakta Uzaylılarla kazanılan ilk temas Ahmed ve ailesi tarafında oluyor Japon Mitsuki'de her şeyi göze olarak uzayda patlayan gemilerinin sırrını çözme peşinde

Bölüm Notu:8/10