Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hafta sonu yeni alınan Türkçe çizgi romanlar okunduktan sonra tekrar Essential Amazing Spider Man 11'e dönüldü. Bilka günlerini yad edecek bir kitap. İçinde Captain Marvel'in doğuşu, Cobra ve Bay Hyde ile karşılaşma, Brand şirketlerini araştırma gibi Bilka maceraları var.
   Ayrıca bu sayıda yine Blka'da okuduğumuz Hob Goblin'in doğuşu da var. Peki İlk Hob Goblin'in kim olduğunu hatırlayan var mı? Google'a bakmadan cevap verecek bir kahraman?

s.b

Benim bildiğim ilk Goblin Harry'nın babası Norman. Başkasıyla bir yakınlığım ve tanışıklığım yoktur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

O dediğin Green Goblin (Yeşil Cin) Sami abi. Ben Norman öldükten sonra (ki ölmediği sonra ortaya çıkıyor) eşyalarını bulup yerine geçen kişiyi soruyorum.

s.b

Abi ne çok cin varmış öyle yahu. Aman cinlerden uzak duralım abiler. Ne olur ne olmaz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nemo

Alıntı Yap
rumar abi yazdı:
Ayrıca bu sayıda yine Blka'da okuduğumuz Hob Goblin'in doğuşu da var. Peki İlk Hob Goblin'in kim olduğunu hatırlayan var mı? Google'a bakmadan cevap verecek bir kahraman?

Harry'nin psikoloğu Bart Hamilton? :)
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Alıntı yapılan: Nemo - 25 Eylül, 2012, 08:42:38
Harry'nin psikoloğu Bart Hamilton? :)

Bart Hamilton kısa bir süre YEŞİL Cin olmuş. Hatta Peter onu Harry sanmıştı. Maalesef doğru cevap bu değil. Başka tahmin???

hanac

rumar80

Bilka okuyanlar???
   Başka yerden okuyanlar???

alan ford

Okuyan var da fil hafızası yok bizde sevgili Umar. Kopyada yasak dedin iş yattı ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Alıntı yapılan: alan ford - 25 Eylül, 2012, 12:34:56
Okuyan var da fil hafızası yok bizde sevgili Umar. Kopyada yasak dedin iş yattı ;D

Google yasak, Bilka serbest. Ama Bilka doğru mu? Yorum yok

İsveç güzel sanatlar akademisinden, Tokat Ziraat odasından cevap yok mu?

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Eylül, 2012, 12:50:16
İsveç güzel sanatlar akademisinden, Tokat Ziraat odasından cevap yok mu?

Fatih (Carnage) ve Umut da bu sorunun cevabını bilebilirler.

V

Akşama kadar cevap gelmezse ben bakar veririm cevabı. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: V - 25 Eylül, 2012, 13:17:33
Akşama kadar cevap gelmezse ben bakar veririm cevabı. ;D

Beklerim.

tommikser

Sayende akşama kadar beklersen abi bütün bilkalara bakacam.Çok merak ettim gerçekten :o

darkwood

İlk yeşil Cin Peter in yakın arkadaşı Hanry'nin babası Norman Osborn değilmiydi?  ???
Darkwood Sakinleri..