LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

Alıntı YapAlmaya niyetim yok, nasıl olsa birilerine 5-10 liradan dağıtırlar bir süre sonra, o zaman düşünürüm almayı :P

5 liradan bile dağıtamazlar. Milliyet gazetesinin yanında bedava dağıtırlar. O zaman belki alırım.

connyapku

Bizde hakliyiz sevgili tunaorhun yayincilarda hakli okuyucu sayisi dusuk.

connyapku

Ama nede olsa surda duzenli yayin yapan seri bitiren okuyucuyu dikkate alan birkac yayin evinden biri.satsin satmasin kitaplari takir takir cikariyor.Sonra cok arariz gibime geliyor.

DAMPYR

Zagorun orjinal 300'üncü renkli sayısı var diye sanırım bu fiyat. öbür KM bu gene aynı fiyata iner diye düşünüyorum... ::) ??? ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 27 Kasım, 2012, 19:52:40
Zagorun orjinal 300'üncü renkli sayısı var diye sanırım bu fiyat. öbür KM bu gene aynı fiyata iner diye düşünüyorum... ::) ??? ;)

Lal renkli sayılarda arada böyle kendilerine güzellikler yapıyor.
Sonraki sayılarda klasikler 32 tl.den devam eder.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Boş bir tartışma olduğunu bile bile yazacağım gene de...

neyse, bir ton birşeyler yazdıydım geri sildim... bu kafayla çıkaracaklarsa çıkarmasınlar zaten diyeceğim, ama merak etmeyin böyle vefalı bir okuru bulmuşken kimse elinden kaçırmaz...

rumar80

Ama o vefalı okurların bazıları zamanla aradan ayrılıyor. Martin bu kadar kötüyken (tamam bunda Lal'in suçu yok), çevrede farklı yeni ve güzel tatlar varken insan birşeyleri (benim için Zagor'dur) bırakabiliyor. Bir de olay maddiyata dayanınca....

Bu yazıda havada kalır ama dayanamadım yazdım.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Kasım, 2012, 23:17:47
   Ama o vefalı okurların bazıları zamanla aradan ayrılıyor. Martin bu kadar kötüyken (tamam bunda Lal'in suçu yok), çevrede farklı yeni ve güzel tatlar varken insan birşeyleri (benim için Zagor'dur) bırakabiliyor. Bir de olay maddiyata dayanınca....

Bu yazıda havada kalır ama dayanamadım yazdım.

Bu fiyatlarla bu kadarını bulduklarına şükretsinler bence. Maddi olanaklar elvermeyince insan çok sevdiği şeylerden sırayla öteleyebiliyor veya vazgeçebiliyor. Tüm suçu okurlarda aramak yanlış geliyor artık.

Dikkatimi çeken başka birşey; tüm yayıncılar ağlamakta, öte yandan hergün başka bir yayıncı çizgi roman yayınlama telaşında. Bu nasıl iş, hiç mi çevresindeki meslektaşlarından görüpte akıllanmaz bunlar ???

Büyük cesaretle yayın basıp üstüne 50 tl, 100 küsür TL etiket fiyatları koyup çizgi roman yayınlıyorlar. Bu fiyatlara bile satabiliyorlarsa okuyucu vefalıdır abicim.

Gambit

LaL kitapevi, en istikrarli yayinevi olarak elinden geleni yapiyor ve pahaliya satsin, ucuza satsin cok iyi is cikariyor

pahali konusuna da ayrica katilmadigimi soylemem lazim

yeni sayi zagor lari 8 TL ya alabiliyorsunuz arkadaslar, daha ne yapsinlar, 3 TL ya mi versinler ?

cilt de 4 sayi var ve evet fiyat toplu oldugu icin ucuz olmasi gerekir ama demek ki bir hesap kitaplari var ortada.

LAL in yayinlarinin miadini doldurdugunu dusunuyorum ben zaten, buyulu ruzgar disinda ama artik maceralar heyecanini kaybetse de martin mystere seven ciddi bir kitle de var.

aa

Ben 5-6 ay sonra toptan alıyorum..iyice ucuzluyor....acil okuma arzusu olmayanlara tavsiye ederim.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

KOSKOCA %40 İNDİRİM.

drfuhrer

çok iyiymiş...süper..konuyu tam okumadım.ne kadar sürecekmiş bu şenlik?ve de sebebi neymiş?

s.b

Herkes fiyatlardan şikayet edince "alın size ucuzluk dediler" herhalde.

HacıGeraltEmmi

İdefix kitap fuarı nedeniyledir, şu an orda da aynı indirimler mevcut, ayrıca diğer yayınevleri ile ilgili %30-35 indirimler var