LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

İdefix sanal fuarı kapsamında bu indirim...

hanac

Zagor'ın son sayısının (Yeni Seri 142.sayı) iç kapak yazısında LAL'in 2014 yılı için 3 büyük sürprizi olduğunu yazıyor.

Bu konuda duyumu olan var mı ?

NIC

Alıntı yapılan: hanac - 03 Ocak, 2014, 21:24:48
Zagor'ın son sayısının (Yeni Seri 142.sayı) iç kapak yazısında LAL'in 2014 yılı için 3 büyük sürprizi olduğunu yazıyor.

Sanırım bir tanesi Color tex

diğer ikisinden emin değilim ama renkli zagor olabilir

rumar80

V

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 03 Ocak, 2014, 21:24:48

Umarım bunlardan birisi zam değildir.  ::)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Ocak, 2014, 23:46:45
Umarım bunlardan birisi zam değildir.  ::)

Sabah sabah çok güldüm abi , sağolasın :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Ocak, 2014, 20:01:57
İşte o büyük süpriz olur... ??? ::) 8)

Lal in Dampyr yayınlaması iyi bir süpriz olur tabi ama "eğer telifi boştaysa" maxi seriyi yakalayan Çizgi Düşler den yayınlandığını görmek daha  güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Sürprizlerden biri umarım tükenen KM'lerin tekrar basılmasıdır. Ya da renkli Zagor'un basılacak olması. =)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Asıl sürpriz Conan Klasiklerin 11. ciltten devam edilmesi olur. Bunların yayın hakları Marmara'da da olabilir tabii. Marmara'nın boyutu küçültüp basacaklarına Lal'in orjinal basımlarını yeğleriz tabi.
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Marmara Conan işinden tamamen çekiliyor. Ama ben Lal'in sürprizinin Conan olacağını sanmıyorum. Olsa olsa Renkli Zagor'dur. Hatta bu sene 3 renkli Zagor, seneye 4 renkli Zagor diğer senede karmakarışık renkli Zagor bassınlar. Ben LAL den bir yenilik beklemiyorum. İnşallah yanılırım.

hanac

Creepy ve Eerie'ye devam ederler mi ?

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Ocak, 2014, 11:23:46
Asıl sürpriz Conan Klasiklerin 11. ciltten devam edilmesi olur. Bunların yayın hakları Marmara'da da olabilir tabii. Marmara'nın boyutu küçültüp basacaklarına Lal'in orjinal basımlarını yeğleriz tabi.

Conan klasiklerin devamını Marmara dan ayrılıp yayıncılığa soyunan Emre den bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..