Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Zamanında yayınlasınlarda onada sıra gelir herhalde... ::) :D ;)

HayalGücü

omega red

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 29 Mart, 2013, 18:54:59
Flaneur' a habibi haberinin altında sormuştum Blankets'i sırayla demişlerdi. Sıra şaşmış oluyor ama olsun şikayet edecek değiliz :)

sıranın şaştığı yok.

gamlıbaykuş

Bu toplu yayın hareketini diğer yayınevlerindende bekliyorum. Maddi anlamda zorlasada yine de yavaş yavaş alıyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pearl jam

Alıntı yapılan: omega red - 30 Mart, 2013, 11:22:14
sıranın şaştığı yok.

Blankets Habibi' den önce yayımlanmamış mıydı?

okuyan çocuk

kalidor

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 02 Nisan, 2013, 20:45:15
conan nezaman çıkıyor ??? ??? ??? ??? ??? ???

Conan senede 3 cilt olarak çıkacak. Renkli seri ise en iyi ihtimalle 2 TPB. Marmara'nın canı ne zaman isterse kısaca. Haa bi de Demirbaş bir Conan çıkaracaktı eli kulağında olsa gerek  ;D
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Nisan, 2013, 22:19:53
Haa bi de Demirbaş bir Conan çıkaracaktı eli kulağında olsa gerek  ;D

matbaadan cikmak uzeredir, ya da kopru calismalari yuzunden trafige de kalmis olabilir ama dikkat

kalidor

Alıntı yapılan: Gambit - 02 Nisan, 2013, 22:24:29
matbaadan cikmak uzeredir, ya da kopru calismalari yuzunden trafige de kalmis olabilir ama dikkat

Acaba Dedektif Conan mı, yoksa Arthur Conan Doyle'un bir Sherlock Holmes çizgiromanı mı? En kötüsü şu talkshowcuyla ilgili değildir inşallah  :D

Şunu bilin ki prensim;

Ölmek unutulmak değil, unutulmaktır ölmek ve  bir zaman kara saçlı, şahin bakışlı yiğidin adı unutulacak, tilki suratlı çilli ibiş hatırlanacak Conan diye.

--Nemedya yıllıklarından--
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Nisan, 2013, 22:28:58
Acaba Dedektif Conan mı, yoksa Arthur Conan Doyle'un bir Sherlock Holmes çizgiromanı mı? En kötüsü şu talkshowcuyla ilgili değildir inşallah  :D

Şunu bilin ki prensim;

Ölmek unutulmak değil, unutulmaktır ölmek ve  bir zaman kara saçlı, şahin bakışlı yiğidin adı unutulacak, tilki suratlı çilli ibiş hatırlanacak Conan diye.

--Nemedya yıllıklarından--

Kalidor haklı, bir ara yoğun Conan görseli ararken google o tipi çıkarıyordu. Şimdi yine denedim, bu sefer de bu karakter var yoğun olarak:

Conan unutulmuş çoktan...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

Mamara Face'te XIII'ün 5 kapak fotoğrafını paylaşmış.XIII mü geliyor?

haysat

Erdem Bey'le konuştuğumda, XIII'ü yayınlamayı düşündüklerini ama tek  sayı olarak değilde 3,4 kitap bir arada albüm şeklinde çıkaracağız demişti.

Hayırlısı bakalım.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 14 Nisan, 2013, 12:34:47
Erdem Bey'le konuştuğumda, XIII'ü yayınlamayı düşündüklerini ama tek  sayı olarak değilde 3,4 kitap bir arada albüm şeklinde çıkaracağız demişti.

Hayırlısı bakalım.
Bence bu şekilde çok daha iyi oluyor.ben dobişko ciltlerden yanayım.... 8) :D ;)

yalcinerol345

Marmara bu sene 5 cilt birden XIII çıkaracağını açıklamış.Öyleyse orijinali gibi yayınlayacak.Dobişko değil.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları