Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

hennessy

İlker hakketten tebrik ediyorum şu seriyi aksatmadan okutuyor ya bana başka bişi istemem
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

86-Uzun Gece

Genç bir kız kaybolan arkadaşını bulmak için ajansa başvurur. Nathan ve Legs bu iş için atanır. Kızı bulmak için yola çıkan ikili kendilerini bir binanın içinde sıkışmış olarak bulur. Binadaki gizli deneyler için kullanılan mutantlar serbest kalmıştır. Nathan ve Legs'i neler beklemektedir. Güzel bir hikaye daha bitti

hennessy

Geçmiş Yaşamlar

Ajansa çocuklarını bulmak için bir baba başvuruda bulunur. Nathan bu iş için görevlendirilir. Bu arada seri cinayetler işlenmektedir. Bu işe de Legs bakmaktadır. Bu iki olayı birleştiren nedir? Tek kelime ile nefis bir Nathan hikayesi daha bitti.

antiochia

nathan'ın bayağı hayranı var ama ben pek ısınamadım. Belki ajan olarak çalıştığı içindir. Keşke yalnız çalışsa tesadüf eseri olaylara karışsa belki o zaman okuyabilirdim...

Ralph

DAMPYR

Alıntı yapılan: Ralph - 25 Mayıs, 2014, 00:55:44
Bu elemanın olayı ne?
kısaca Uzay Dedektifi anladığım kadarıyla.... ::) :-X :D

rumar80

Oldukça ileri bir gelecekte içindeki melankolik ruh hali ile adaleti sağlamaya çalışan bir uzay ajanı Nathan Never. Hem kendisi hem de yan karakterleri ile ilgi çekici bir seri.

seastar1000

galıba bı benım ılgımı cekemedı galıba
kovboy zamanını hatta taa conan ın eskı cağlarını hatmettık de su uzay cagı nıye hoşuma gıtmedı bı turlu anlayabılmıs degılım

DAMPYR

Nathan Yeni maceralarla devam ediyor..... 8) :D :)

BABİLİN ESRARI (No: 91, Yazan: Stefano Vietti, Çizen: Paolo Di Clemente)
Kadim zamanlarda, Babil'in yüce Rahipleri "Kutsallar" diye andıkları dünya
dışı bir ırklar koruyup susma anlaşması yapmışlardı ve bu anlaşma sayıla
mayacak kadar uzun bir  süre devam boyunca devam etmişti.Ta ki Nathan'ın
yaşadığı çağda bir antropolog işleri karıştırana dek.

GELECEK VİZYONU (No: 92, Yazan: Bepi Vigna, Çizen: Antonio Fara) Nathan
aralarında yeni bir yakınlaşma doğması umuduyla kızı Ann ile birlikte her
şeyin uzağında küçük bir bungalovda geçirecekleri kısa bir tatile çıkmıştır.
Oysa olaylar çok farklı yönlere doğru gelişecektir.

GÜNAH ŞEHRİ (No: 93, Yazan: Stefano Piani, Çizen: Matteo Resinanti, Çizen:
Antonio Fara) Şehrin büyükbaşlarından birinin üç fahişe tarafından öldürülme
siyle başlayan olaylar dizisi, kahramanımıza yaşadığı kentin aslında yalan
dolan ve günahların üstünde nasılda yükseldiğini bir kez daha gösterecektir.

OZAN BALIM

Toplu aldığım seriler falan derken neredeyse bir yıldır Nathan okumuyormuşum... Geçen hafta her gün bir cilt olmak üzere en son 14. sayıyı tamamladım. Geldik 15'e... Bilimkurgu meraklısı biri olmamama rağmen Nathan'ı okumak çok keyifli. Hem polisiye, hem roman, hem tarih, hem bilimkurgu... Demek ki neymiş, cesaretli ve düzenli bir yayıncı olursa satmaz diye bir şey yokmuş... Bugün Bonelli sitesine girdim de Çizgi Düşler'den korktum yine. Bu hızla giderlerse bir kaç seneye Bonelli arşivi dahil yayınlanmayan yayın kalmayacak. Bizde de para ve kitapları koyacak yer tabii. Hatta hatun da bırakıp gitmezse iyidir...

köstebek

Bilmem farkında mısınız: Nathan'da 100. sayıya ... saçları ağarmış üzgün ajanımızın ten rengini görmeye sadece iki ay kaldı.

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 10 Haziran, 2014, 17:04:36
Bilmem farkında mısınız: Nathan'da 100. sayıya ... saçları ağarmış üzgün ajanımızın ten rengini görmeye sadece iki ay kaldı.

Gözlüklü sinirli olan patron bunu bana yıl sonunda yetiştireceğiz sözü ile söylemişti üzerinden 6 ay geçti benim saçlarım ağırdı......

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Haziran, 2014, 17:18:01

Gözlüklü sinirli olan patron bunu bana yıl sonunda yetiştireceğiz sözü ile söylemişti üzerinden 6 ay geçti benim saçlarım ağırdı......

sinirli olduğu için dişlerinin arasından "yaz sonu" demiştir, ama "yıl sonu" diye anlaşılmıştır. İki harf farkı sadece; ama şu anki duruma göre, "yaz sonu" tarihi daha doğru görünüyor...   

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Şu an yeni yayınlamış ollduğunuz Agenzia Alfa serisinin ilk kitabını okuyorum.Bazı şeyleri ilk ağızdan öğrenmek istiyorum.Alfa Ajansının ilk 3 macerasının neden orjinal renkli kapaklarına diğer serilerde olduğu gibi yer verilmemiş.Renkli iç kapaklar olmamasına rağmen, kitap 288 sayfa olmasına rağmen , neden 328 sayfa olan ve içinde renkli kapaklarıda içeren Nathan Never ciltleri gibi 30 liradan satılıyor.Tek neden teliflerdeki artış mı?Neden yayınlarınızda belli bir standart yakalanamıyor?
    Bir diğer sorum da bu hafta gelecek yayınlarınızın neler olacağı ? Bu yayınları kapaklarının resimlerinide koyarak çok yakında diyerek forumda yayınlayabilmeniz mümkün mü? Sevgilerimle...