Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Yemin ederim, aynen bunu yqzacaktim, yeni uyeyim diye tirstim. :)

Kesin  :) hatun, nathan ile bayagi bir samimi idi...bi etkilenme, motivasyon olmustur  :)
They drew first blood...

tommikser

Nathan kesin Hatice'yi boynuzlar.Karısına da aynısını yapmıştı.Genlerinde var adi herifin >:(

Mrtekin

Bi macerasinda da, bizim meslegin en kotu tarafi bu diyerek, istihbarat boyle toplaniyo diye, bi kariyla da yataga girmisti, hic yakistiramamistim. :)

Legs ile sadece bir kere dudaktan opusmusler :)

They drew first blood...

OZAN BALIM

Nathan 16'yı bugün bitirdim. 17 ne zaman geliyor? Alfa Ajansı 3 de olabilir mi demişti köstebek sanki? Ben ana seriyi tercih ederim desem... Bu ay hem Brendon hem Nathan olacak, daha ne isteyeyim...

köstebek

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 09 Ağustos, 2014, 23:52:20
Nathan 16'yı bugün bitirdim. 17 ne zaman geliyor? Alfa Ajansı 3 de olabilir mi demişti köstebek sanki? Ben ana seriyi tercih ederim desem... Bu ay hem Brendon hem Nathan olacak, daha ne isteyeyim...

biz de Nathan 17 mi? yoksa alfa 3 mü diye epey düşündük... Nathan 17'de Ann Never mevzusu çözülüyor... Alfa 3'te "teknodrotlerin" nasıl ortaya çıktığı anlatılıyor... Sonra benden başka herkes Nathan dediği için NN17'de karar kılındı.

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 09 Ağustos, 2014, 22:46:39
Bi macerasinda da, bizim meslegin en kotu tarafi bu diyerek, istihbarat boyle toplaniyo diye, bi kariyla da yataga girmisti, hic yakistiramamistim. :)

Legs ile sadece bir kere dudaktan opusmusler :)

Legs Bey, Türkan Şoray'dan beterdir, erkeklere pek öyle dudaktan filan öptürmez ama ...

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ağustos, 2014, 23:57:00
biz de Nathan 17 mi? yoksa alfa 3 mü diye epey düşündük... Nathan 17'de Ann Never mevzusu çözülüyor... Alfa 3'te "teknodrotlerin" nasıl ortaya çıktığı anlatılıyor... Sonra benden başka herkes Nathan dediği için NN17'de karar kılındı.

Sevindim. Demokrasi mi desek patronun dediği oldu mu desek...  :) 100. sayıyı da gelecek ay okuruz umarım. Alfa bir ay daha beklesin...  ;D

Mrtekin

Alıntı yapılan: Presstij - 09 Ağustos, 2014, 15:50:47
Sizleri duyuyor ve okuyoruz. Başta Durango olmak üzere tüm serilerimiz devam edecek. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Wikipedianin dedigine gore, nathan ile legs arasindaki tek yakinlik, 100. Bolumdeki aralarindaki fransiz opucugu imis :)

Bu, 100. Bolum cok seye gebe anlasilan. Hadi hayirlisi:-)

Legsin, prestijden cikan, cok sey bilen kadinini bi okuyun, bence, legs ile ilgili bildiginiz cogu seyi degistirecek cinsten. :)

They drew first blood...

OZAN BALIM

Birçok seri 100. bölüm sınırına dayandı. 100. bölümlerde birçok sürpriz var deniliyor. Meraktayız. Legs bana kadın gibi gelmiyor hiç. Tipim değil belki ondan...

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ağustos, 2014, 22:06:59
Bakalım Bay Tekin Bey bize  Ann Never hanım kızımızın başına gelen olayları nasıl özetleyecek... İnşallah doktorunun adını yazmayı da unutmaz...

Kostebek bey, simdi bakip ilginc bir sonuca ulastim :)

Klinigin ismi, Sinclair Asylum,

Annin ilk doktoru: Dr. Mcıntire (emekliye ayrilmis.)

Annin ikinci ve halihazirdaki doktoru: Bayan Leyla Ducaeteau.

Hatice, Leyla, bayagi bir manidar :)
They drew first blood...

darkwood

Nathan Never 16. sayısına başladım.
Uzayın gizemli derinliklerinde geçen ve yaşamın kaynağına ait sırlar taşıyan ilk macerası "Buzdan Kadın" bitti.
Kesinlikle kaçırılmaması gereken harika bir macera..
Darkwood Sakinleri..

köstebek

17. sayı çıktı. Bir sonraki sayıda Nathan efendinin ten rengini göreceğiz; kapaklar dışında.

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Eylül, 2014, 19:48:53
17. sayı çıktı. Bir sonraki sayıda Nathan efendinin ten rengini göreceğiz; kapaklar dışında.

Ana seriye ağırlık vermek doğru bir karardı, teşekkürler. 100. sayı heyecanı sardı şimdiden...

Tuco Ramirez

100. sayı için ayrı bir edisyon gibi bir düşünceniz var mı? Tek sayı yayınlamak falan gibi...

köstebek

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 09 Eylül, 2014, 20:48:26
100. sayı için ayrı bir edisyon gibi bir düşünceniz var mı? Tek sayı yayınlamak falan gibi...

bir ara vardı, ama şimdi yok gibi görünüyor