Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 15 Kasım, 2011, 11:36:03
Fuara yetişek diye bir yazı var aşagıda...Çıktı mı acaba?Bilgi...

İlker Bey fuara yetişmez demişti.

Siz hangi yazıyı kastediyorsunuz ?

rumar80

Fuar bitti. Karmaşa durulmak üzere. İlker ve ekibinden haber var mı?
   Sami abi bilse bilse sen bilirsin. Var mı athan'dan haber?

s.b

Abi, habere pazar günü ulaşabilirim ancak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 30 Kasım, 2011, 08:43:40

sami abim o zaman mandrake yeni seri 3.kitabında ne zaman çıkacağını öğrende tam olsun  :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Kasım, 2011, 08:55:08
Alıntı yapılan: s.b - 30 Kasım, 2011, 08:43:40

sami abim o zaman mandrake yeni seri 3.kitabında ne zaman çıkacağını öğrende tam olsun  :)

Tamam abiler. İnşaallah Pazar günü kendileriyle görüşüp bilgi alırım.

kalidor

Sami Abi, Pazar günü Kull'u da sorsan çok hora geçer :D
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 30 Kasım, 2011, 09:09:58
Sami Abi, Pazar günü Kull'u da sorsan çok hora geçer :D

Onuda hallederiz. Fakat İlker bey geç geliyor dükkanı açmaya ama, sizin için bekleyeceğim.

rumar80

Abi kendini zorlama. Nasıl olsa başka kaynaklardan da bilgiye ulaşabiliriz.

tommikser

Sami abi hafta sonu İlker'i beklemene gerek kalmadı. Ben aradım sordum (araştırmacı gazeteci kimliğimle).
NN tercümeler bitmiş. İlk sayının balonlaması tamamlanmış. İkinci sayının ortasındalarmış.
Bu hafta sonuna bu işler bitermiş. Yalnız çalıştıkları matbaa haftaya özel işlerinden dolayı kapalıymış.
O yüzden iki hafta sonra basılacakmış. Baskı derken 500 adet basılacakmış.
Ara kapak büyük ihtimalle olmayacakmış.Başka bir çözüm düşünüyorlarmış.

Kull'u da sordum. Tercüme eden arkadaş hala tercümeyi bitiremediğinden artık seneye kaldı dedi.
Aslında fuar için çok istiyordum ama olmadı dedi. Anlayacağınız Kull için biraz daha zaman var.

s.b

İyi yapmışsın Güneş abim.
NN ve Kull gecikiyor ama eninde sonunda yayınlanacak.

rumar80

Geç olsun da güç olmasın..
  Nasıl olsa alırız.

s.b

Ben NN'a pek meraklı biri değilim ve 5-10 sayısını ancak okuyabildim. Bu okuduklarımın içerisinde en çok 4 ve 5. sayıları kapsayan Kavruk Ülke ile Çöl Akıncılarını beğenmiştim. Nathan'ın ve Yeşil Gökyüzü halkının verdiği mücalede takdire şayandı doğrusu. Kimbilir belki yeni seriyle birlikte ben de NN'cı olurum.

IMYTH

Merhabalar sevgılı dostlar; ben kolay sevinen, mutlu olan bir insan sayılmam, gülmekse pek sevmediğim bir şey,
ancak şu aralar bayağı karamsar olmama karşın önce Dampyr iki cilt çıktı, gerçi istediğimi daha doğrusu umduğumu bulamadım yine de umutlandım.

Tamam şimdi gerçekten beni mutlu edecek bir olgu, Nathan Never'in cildinin çıkacağını, ki yüzde yüz görmesem yazmam umut taciri değilim, gerçekten üc sayı bir arada 49 - 50 - 51 nolu sayıları içeren bir kombinasyonla beğenimize sunulacak.

Tüm orijinal sayıları alıp okumuş olmanın verdiği avantajla türkçeye bir göz attım, bravo guzel   ::)
Kusursuza yakın bir çeviri, güzel bir cilt, tebrik ederim sevgili dostum.

Herhalde yılbaşı armağanı olarak kadıköyden alma ihtımalimiz olabilirliğini küçük bir ihtımalde olsa umuyorum çünkü çıkaracak insanlara güvenim sonsuz. Keşke diyorum, yürüyen öluleri de çıkarsalardı, zamanında çıkar okurduk.

Neyse hazırlanın dostlar 2012 yeni mutluluklar ve Nathan Never ile gireceğiz.
Herkese kucak dolusu sevgiler, sağlıcakla kalın, kalbinizden çizgi roman sevgisi hiç eksilmesin  :D :D :D

tommikser

Beni şu an gerçekten çok sevindirdiniz.B enim çok ama çok merak ettiğim şey kapaklar. Kapaklar nasıl olmuş acaba ?

Orjinal ilk kapaklar mı ? Bütün sayıların kapağı mevcut mu ?

Haberinizi dört gözle bekliyorum.