Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Zaten benim için olmazsa olmaz çizgi roman kendisi.İnş. tamamını okutur bize İlker.Ben ümitliyim.

alan ford

Çok güzel bir haber. Merakla bekliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Evet o yazıyı bende okudum gerçekten güzel bir haber.
Nathan Never Türkiye'de hakettiği değeri bir türlü yakalayamamıştı,ama İlkerin (akıllı satış taktiği) almak istemeyen insanları bile almaya itkilemiş oldu.

Umarım tüm serileri  yayınlanırda böylesine kaliteli bir yayından mahrum kalmayız.
Bu arada İlker'ide kaliteli ve orjinal kapak seçimi için kutlarım.

Ne demişler, bir kitabı gösteren kapağıdır kapağı...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

BAHADIR

Taktik 10 numara...Acaba diyorum bütün çizgiromanlar için 500 adet basılmıştır desek satış patlaması yaşanır mı?...

DAMPYR

Alıntı yapılan: BAHADIR - 06 Mart, 2012, 09:13:51
Taktik 10 numara...Acaba diyorum bütün çizgiromanlar için 500 adet basılmıştır desek satış patlaması yaşanır mı?...

Diğerlerininde çok daha fazla basıldığını sanmıyorum... ::) ;D :D

alan ford

Genelde 1000 ya da 2000 olur ilk baskılar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Mart, 2012, 12:14:09

Ve beğenilen serilerin 1.sayılarının %50 de genelde sote olur.
Zamamnında bu kitabı satın almayanlarda takım tamamlamak için 3-4 misli fiyata satın almak zorunda kalır.  ;D
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 07 Mart, 2012, 14:03:08
Alıntı yapılan: alan ford - 07 Mart, 2012, 12:14:09

Ve beğenilen serilerin 1.sayılarının %50 de genelde sote olur.
Zamamnında bu kitabı satın almayanlarda takım tamamlamak için 3-4 misli fiyata satın almak zorunda kalır.  ;D
doğru seri tamamlamak istediğimizde hep ilk birkaç sayı ateş pahası oluyor.... :o :-\ :)

Animvader

Nathan okumak istiyoruz ama ilk sayıları bulmak çok zor keşke Ad De yayıncılığın basmış olduğu ilk sayılar da tekrardan yayınlansa bu vesileyle

NIC

NN 2. sayıyı aldım ve hemen Kozan beyin güzel yazılarını okudum,bilgilendirici ve teşvik edici yazılarının arasına Almanak ve Speciale dışında Maxinin de çıkacağını eklemiş.Kozan bey çevirmenliğin dışında NN fanı olunca kitapları okumak daha zevkli hale geliyor.Kendisini mesajla altınmadalyona davet ettim umarım sitemizde de ufakta olsa paylaşımda bulunur.(emin değilim belki siteye üyedir daha cevap vermedi)

2. sayıya gelince,millet 3. macera Bahaus katilini okuyun-okutturun diyorum,başka da birşey demiyorum,yazar ve çizer döktürmüş.Aklıma takılan ise bu sigmund kekeliyordu,şimdi düzelmiş ne zaman diksiyon dersi almış merak ettim ???

altay1944

Birincisi sessiz sedasız çıkmıştı .Bu yüzden ikincide acele etmiyorum hardcover çıkınca alacağım.beklemedeyim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

NIC

Sergio Giardo'nun 2. kapağı,ben beğenmedim

Bonelli'deki tanıtım resmi de değişmiş

Bu da iç sayfalar

HacıGeraltEmmi

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Bence Sergio Giardo'nun kapakları Castellini ve Angelis'in yanında hafif kalmış ama tabi bakış açısı ve daha erken çok detaylı konuşmak için,beğenenlere de hayırlı olsun  ;)