Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Nathan Never Türkiye facebok sayfasında Nathan Never Nasıl Özel Ajan Oldu? sorusuna doğru cevap verenler arasında 31/01/2013 tarihinde yapacağımız çekiliş ile Nathan Never Özer Sahaf 6.cilti hediye edeceğiz...

https://www.facebook.com/groups/194115654046712/

Not: Özer Sahafa teşekkür ederiz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2013, 15:46:49
Nathan Never cilt 6

Gökyüzündeki ada - Ebedi Savaş - Hadija

ilk iki macerada Martin amca var

Bu ciltle birlikte telifi alınan ilk kısım bitiyor. Anlaşılan satışlar iyi ki Nathan'a boğulacağımız haberleri geliyor.  Geçen yıl bu zamanlar ilk cildim almıştık elimize. Bir yılda bize 18 sayı yetiştiren İlker Özer ve Kozan Demircan'a sonsuz teşekkür.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Bu ay sonu 7. albüm de geliyormuş, rahat olun  ;)
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Çizgi Düşler tarafından düzenli yayınlanan Nathan Never serisinin 6 nolu "2013 baskılı" yeni cilt sayısını
Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

darkwood

Dün İlkerden öğrendiğime göre, önümüzdeki hafta içi bir Never daha çıkıyormuş hazır olun..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Ocak, 2013, 18:32:04
Dün İlkerden öğrendiğime göre, önümüzdeki hafta içi bir Never daha çıkıyormuş hazır olun..

Harika bir haber. Bu ay Dampyr ve Nathan'a doyacağız. Şöyle Nathan'a sıfırdan başlasam mı acaba?

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Ocak, 2013, 18:40:59
   Harika bir haber. Bu ay Dampyr ve Nathan'a doyacağız. Şöyle Nathan'a sıfırdan başlasam mı acaba?

Umar abi şu an Nathan never Martin amca özer sahaf 6.ciltin ilk hiklayesini bitirdim enfes bir macera idi iyiki Nathan'a bulaştırdın beni...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ocak, 2013, 18:42:17
Umar abi şu an Nathan never Martin amca özer sahaf 6.ciltin ilk hiklayesini bitirdim enfes bir macera idi iyiki Nathan'a bulaştırdın beni...
Martin amca olsun sana yeter Murat sevmen için... ::) :D ;)

yalcinerol345

2,3 ve 4.ciltleri bir kaç ay önce almıştım.2.cildi bugün  bitirdim.Şu ana kadar okuduğum en güzel maceralar bu ciltte.İki maceranın finali de müthiş etkileyiciydi.
Lal sayılarının 20 kadar kitabını birarada almış üç beş sayı sonra da okumayı bırakmıştım.Özer Sahaf'ın orijinal kapak kullanması ve forumda yazılan methiyeler sonrası HC ciltleri almış inatla ilk sayıyı okumuştum.2.cildi bitirdiğimde bunlar nasıl hikeye dedim.Ah bir de çizgiler daha güzel olsa.

hennessy

Gökyüzündeki Yabancı - Ebedi Savaş

Nathan ve Martin amcanın yolları tekrar kesişir.Atlantisliler tekrar dünyayı ele geçirmek istemektedir.Düşmanları MU ırkından gelen yabancı bunu durdura bilecekmi Martin amca neden bu konu ile çok ilgilenmektedir.Özellikle çizimleri çok hoşuma gitti.

kalidor

İlk 2 macera pek sarmadı açıkçası. NN&MM 2 kitap arasındaki olayları anlatıyor. Tam tarih vermek gerekirse 1. kitaptan 4 ay sonrası. Martin Amca sonunda Atlantislilerle karşılaşıyor ama zamanında koca seriye adını vermiş "Atlantis" ile karşılaşma hikayesi daha şaşaalı olmalıydı. Mu'lu mutant kadın da gereksiz olmuş. Kadın yerine Murchadna daha sık kullanılsa iyiymiş.

Şimdi 3. macera olan Hatice'yi okuyacağım :D
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

Hatice mi? Ben de, Belit'e Belma demezsem:)
Özel Alfa Ajanı

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 08 Ocak, 2013, 21:50:44
Hatice mi? Ben de, Belit'e Belma demezsem:)

Kenansever dostum Kalidor'un bahsettiği hikaye Nathan'ın en sevilenleri arasında

Hüseyin okudun mu sen?

kalidor

Alıntı yapılan: NIC - 08 Ocak, 2013, 21:55:46
Kenansever dostum Kalidor'un bahsettiği hikaye Nathan'ın en sevilenleri arasında

Hüseyin okudun mu sen?

Nathan'da süper öyküler var da Babil Kitaplığı bir başka mesela.  Çıtayı artırınca haticeye değil neticeye bakmak kalıyor bize de  :P
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

Hadija:)
Cok onceden italyanca cat pat okumustum Behzat'ım.Yeni sayiyi henuz alamadim Ozer Sahaf'ın.
Özel Alfa Ajanı