Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kandorlu

Nathan Never özel albüm birinci sayı yı bugün aldım 1992 ve 93 yıllarında yayınlanan özel sayıların (speciale)

bileşiminden oluşuyor sonuna birde ek olarak Legs Weaver macerasını koymuşlar (normalde 93 yılı özel sayısının eki zaten) üç macera bir arada  astonıhıng x men 5 i bitirdikten sonra okumayı düşünüyorum.

darkwood

Bence beklenmeden okunması gereken bir cilt. Bütün maceralarını çok beğendim.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

--SPOILER içerebilir--

İlk macera olan Cybermaster'de, Sigmund Baginov dahil olmak üzere Alfa ajanları siber uzayla ilk kez tanışıyorlar. Ayrıca avukat Olivia Olling'de ilk kez bu özel albümde çıkıyor. Bunun dışında Gölge Kardeşlik ile ilk tanıştığımız maceradan (Lal s.16 olması lazım) hatırlayacağımız futbol oyuncusu Diego Hernandez'i de bir karede görüyoruz. Adam bildiğiniz Diego Maradona  :D

İkinci macera Uzayın Derinliklerinden Dev albümlere ve serinin son bölümlerinde daha çok açıklığıa kavuşan Gölge Kardeşliğine referanslar veren ama direkt bağlantılı bir macera değil. Yine de Nathan'ın gördüğü rüyaların Dev albümlerle bağlantılı olduğunu söyleyebiliriz. Olaylar bu sefer denizin 20.000 fersah altında geçiyor.

Ek olarak sunulan Legs Weaver macerasında ise Legs'in geçmişinden önemli bir kesiti öğreniyoruz. Legs'in gerçek isminden, Legs ismini almasına ve hapisaneye neden düşüp, Reiser'le tanışmasına kadar birçok olayı görüyoruz.

Nathan Never evrenindeki boşlukları dolduran özel albümleri takip etmek gerekecek.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Arkadaşlar yalancı duruma düştüm :) çıkarmayacağız artık materyel olmadığı için demişlerdi. HC 5.cildi.Sanırım bulmuşlar çıkmış haberiniz olsun ayrıca Julia HC de çıkmış.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

SON DÖRT GÜN Nathan Never Nasıl Özel Ajan Oldu? sorusuna doğru cevap verenler arasında 31/01/2013 tarihinde yapacağımız çekiliş ile Nathan Never Özer Sahaf 6.cilti hediye edeceğiz...

hennessy

SON GÜN Nathan Never Nasıl Özel Ajan Oldu? sorusuna doğru cevap verenler arasında 31/01/2013 tarihinde yapacağımız çekiliş ile Nathan Never Özer Sahaf 6.cilti hediye edeceğiz...

hennessy

Facebook çekilişimizi kazanan "Doğa Demiray" arkadaşımız oldu.Tebrik ederiz.

rumar80

DAMPYR

Tebrikler Doga ben Murat kazanır diyordum ama.çünkü en büyük hayran oydu.. 8) 8) 8)

hennessy

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 01 Şubat, 2013, 12:05:58
Tebrikler Doga ben Murat kazanır diyordum ama.çünkü en büyük hayran oydu.. 8) 8) 8)

Çekilişi kendim yaptığım için hiç düşünmemiştim bir dahaki sefere kendime vereyim hediyeyi.Bu arada Nathan fanatiği değilim ama severim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Şubat, 2013, 12:17:29
Çekilişi kendim yaptığım için hiç düşünmemiştim bir dahaki sefere kendime vereyim hediyeyi.
iyiydi... ;D ;D ;D

alan ford

Bende tebrik ederim kendimi. İyi yarışmaydı. Hakeden kazandı :P
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 01 Şubat, 2013, 13:34:05
  Bende tebrik ederim kendimi. İyi yarışmaydı. Hakeden kazandı :P

Tahkim kuruluna gidiyorum.

Bu işin peşini bırakmayacağım.  :)

rumar80

Murat özelden: "Umar abi kimse mesajk yazmıyor. Ne olur sen yaz. Söz kitap senin!" dedi. Kitabı bile almadım daha. Olaya bak... ;) :D ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Şubat, 2013, 14:01:06
  Murat özelden: "Umar abi kimse mesajk yazmıyor. Ne olur sen yaz. Söz kitap senin!" dedi. Kitabı bile almadım daha. Olaya bak... ;) :D ;D
Desene Hasan Tahkim kuruluna gitmekte haklıymış... ;D ;D ;D