Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Şubat, 2013, 14:01:06
  Murat özelden: "Umar abi kimse mesajk yazmıyor. Ne olur sen yaz. Söz kitap senin!" dedi. Kitabı bile almadım daha. Olaya bak... ;) :D ;D

Evet hepinizi kandırdım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

5 ve 6'nın ve ayrıca Özel cilt 1'in HC sayıları çıkacak mı?

hennessy

5.ciltin HC si çıktı bu öbürlerinde çıkacağı demektir. Bana çıkmayacak denmişti :) bizde gidip normal cilde dönmüştük görünce şikayetimi dile getireceğim.

alan ford

Özel cildin çıkmayacak. Normal serinin HC baskıları devam edecek. (diye biliyorum)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Olabilir bende özel cilt için HC çıkacağını duymadım.

rumar80

Gecikmeli de olsa altıncı cildi okumayı bitirdim. İlk macera NThan evreninde geçen bir Martin Mystere macerası idi. Yıllarca kendi dergisinde teorilerini ispatlamaya çalışan Martin, sonuca başka bir Kahraman'ın kitabında ulaştı. Ben sevdim.
   Hazsına/Hatice ise Nathan'a bir aşk bulalım macerası tadında. Hızlı akan bir macera. Şimdi sırada yedinci cilt var. Bakalım bu sefer neler olacak?

darkwood

O zaman size yedinci cilt için birkaç tüyo vereyim. Yedinci ciltte Mars'a kadar uzanan bir yolculuk sizi bekliyor. Erzak depolarınızı sağlamlamayı unutmayın. Son macerada ise kahramanımızın başı virusler ile belaya girecek gibi görünüyor.  8)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Yedinci cildin ilk iki macerasını tamamladım. Süper bir macera olmasa da Nathan'ın yaşadığı evrenin ve özellikle Mars gezegeninin tarihçesi açısından açıklayıcı idi. Nathan'ın dünyası her sayı ile biraz daha gözler önüne seriliyor.

hennessy

Yakuza'nın intikamı
Antik Taş
Geçmişteki geleceğin hikayeleri

gamlıbaykuş

Hiç bahsedilmediğine göre almanakların editoryal bölümleri yok herhalde, yazık olmuş. Bu durumda Almanak prensiplerime dayanarak alamayacağım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 02 Mart, 2013, 23:00:58
Hiç bahsedilmediğine göre almanakların editoryal bölümleri yok herhalde, yazık olmuş. Bu durumda Almanak prensiplerime dayanarak alamayacağım...

Sonunda var daha okumadığım için bahsetmedim 14 sayfalık

rumar80

Bir kez daha yazıyorum: bence 1994, 1995 ve 1996 yıllarının almanaklarının editöryel yazısı olsa da olmasa da benim için fark etmez. Nathan alayım, okuyayım yeter.

tommikser

Murat abi kac sayfa su kitap allasen?

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Mart, 2013, 23:07:17
Bir kez daha yazıyorum: bence 1994, 1995 ve 1996 yıllarının almanaklarının editöryel yazısı olsa da olmasa da benim için fark etmez. Nathan alayım, okuyayım yeter.

Eskiden ben de farklı düşünüyordum , ama Umar gibi düşünüyorum artık. Bilim kurgu çizgi romanında 1993 yılının olaylarını öğrensek ne olur. Aslolan kitabı okyabilmek. Bir kaç sayfalık editoryal yazı olsa yeter.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy