Tolga - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2010, 11:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Benimde dileğim tüm serinin yayımlanmasından yana.Umarım satışları iyi gidiyordur.
Zaten kaç tane Türk çizgi roman'ı yayımlanıyorki.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tarkan Kurt

Tolga'nın 3 ncü sayısı "Dişi Panter" çıkmış :), Özer sahaf 2 ayda bir demişti, şu ana kadar aksatmadan yayın periyoduna uygun olarak yayınladılar. İnşallah böyle devam ederler.

mcyz

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Ocak, 2011, 23:05:36
   Martin Mystere'in ilk macerası geçmişin sırlarında da Rodos'ta yattaki kıza Tay yayınlarınca bikini giydirilmişti.
Lal Klasik Maceralar serisinde de aynı durum var, orjinalini merak ettim  :)

darkwood

Tolga 3'ün kapak ve baskısını beğendim. Her sayıda İlker bey kaliyeti arttırıyor. Böyle devam ederler inşallah.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Alıntı yapılan: mcyz - 17 Mart, 2011, 03:33:33
   Martin Mystere'in ilk macerası geçmişin sırlarında da Rodos'ta yattaki kıza Tay yayınlarınca bikini giydirilmişti.

Bahsettiğiniz  Glı Uomını In Nero adlı macera ise ve konuda geçen kişi sinyorita cristina ise orjinalinde bikinisi vardır bilginize
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Alıntı yapılan: altay1944 - 20 Mart, 2011, 13:37:18

Bahsettiğiniz  Glı Uomını In Nero adlı macera ise ve konuda geçen kişi sinyorita cristina ise orjinalinde bikinisi vardır bilginize

Dark horse'un bastığı sayıda bikini silinmiş o zaman.  ;)

yalcinerol345

Şu anda Tolga 3.cildi okuyorum,baskı,konu ve çizgiler güzel.Umarım sonuna kadar yayınlanır

hanac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 04 Nisan, 2011, 13:43:21
Şu anda Tolga 3.cildi okuyorum,baskı,konu ve çizgiler güzel.Umarım sonuna kadar yayınlanır

Bende bu hafta sonu okudum.

İlk 2 sayıya göre macera daha iyi.

Toplam kaç sayı yayınlanacak acaba, bilen var mı ?

V

Seri ilerledikçe çok daha iyi maceralar göreceğiz.3. sayı kapağı,baskısı ve içeriğiyle bence de en iyi sayı olmuş.Yerli kahramanlar içerisinde Tolga'ın öyküleri kadar sert
öyküleri olan bir kahraman görmedim ben.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Beni de çocuklukta en çok çeken yanı bu sert öyküleri idi.
   İlker ile yayına ilk başlarken konuştuğumuzda plan 6 sayı çıkarıp gidişata göre üstat ile görüşmek idi, ama ilk üç sayıyı içeren hardcover (elimizi sallasak hard cover'a çarpıyoruz. Pardon vampirella  ;D) çıkarıp imza günü düzenlemeyi düşündüğüne göre daha gidecektir herhalde. Bu hafta Kadıköy'e gittiğimde sorarım

Tarkan Kurt

Tolga düzenli yayın periyoduyla ve kaliteyi giderek artırarak devam ediyor. İnşallah hiç bozmadan devam eder.

mcyz

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Mart, 2011, 14:29:54
Alıntı yapılan: altay1944 - 20 Mart, 2011, 13:37:18

Dark horse'un bastığı sayıda bikini silinmiş o zaman.  ;)

Dark Horse komple kızı değiştirmiş :)

hanac

Kızın yerine kurbağa mı koymuşlar  :)

Mehmet, resim gözükmüyor ne yazık ki.

mcyz

nacho_grande

Acaba bana mı öyle geldi diyecem ama, bikinili olanın Lombard ile yakından uzaktan alakası yok. :)