Tolga - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2010, 11:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sinan Başak

Bildiğim kadarı ile Ali Recan'ın çıkardığı Kull'lar (Alfa 4 sayı + Marvel 6 sayı), şu anda Chronicles adı altında yayınlananlar. Bu Savage'lar sanırım sağda solda başka kitap içinde yayınlananlar sanırım. Ama kesin emin değilim.

gamlıbaykuş

Öncelikle Tolga'nın 4. Cildinin çıkmasına çok sevindim. Alınacaklar birikiyor, biriksin bakalım; ayrıca King Kull da muhteşem bir haber. Umarım detaylar en kısa zamanda netleşir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 09 Haziran, 2011, 17:28:12
Bu bilgi için teşekkürler, haberim yoktu. Amazon'dan hemen sipariş edeceğim.

Rica ederim. Ben 13gezegen'den aldım. Yalnız şu an stokta kalmadıysa 1-2 ay beklemek gerekebilir. 12 TL civarındaydı.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

darkwood

Çizgili Düşler'in bugün satışa sunduğu Tolga'nın 4.cildi aşağıdaki güzel kapağı ile göz alıyor.  194 sayfalı kitap, Asya Şeytanı ve  Zindandaki Tutsak adlı iki adet tam macera içeriyor. Baskı kalitesini her geçen sayıda yükseliyor. Sevilen bu Türk kahramanın yayınlarını düzenli bir periot ile çıkarıp bizlere kavuşturan İlker Özer'i tebrik ederim.

Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Tolga aksatılmadan söz verildiği gibi 2 ayda bir düzenli olarak yayınına devam ediyor. Özer Sahaf'ı bu yayın anlayışı nedeniyle tebrik ederim.

s.b

Tolga 4. sayı çıktı ama, ben 3. sayıyı daha yeni okuyabildim. Dişi Panter isimli 3. cildi herkese tavsiye ediyorum. Uzun Kılıçlı Kahraman'ın maceraları uzun ve doyurucu oluyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Tolga'nın 4. cildini dün okudum ve beğendim. Hatta ilk macera olan Asya Şeytanı'nı çok uzun zaman önce bir yerlerde okudum ya da konu olarak benzeyen başka bir eser okudum, bu açıdan hoşuma gitti anlayacağınız. 2. macerada güzeldi, hele de Bodak'ın havuz keyfi gayet neşeliydi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Tolga 4. ciltteki iki macera da güzel.
İlk macera olan Asya Şeytanı adlı macera Moğolistan da geçiyor.
İkinci macera olan Zindandaki Tutsak ise Bizans'ta geçiyor. Her iki macerada çok heyecan verici bir anlatıma sahip.
Abdullah Turhan ağabeyimizin bu şaheserinden mahrum kalmayın. Biran önce Tolga okumaya bakın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

İnşallah düzenli şekilde yayını devam eder. Dördüncü cildi aldım ancak henüz okumaya fırsat bulamadım.

guantanamo

dördüncü cilti bugün okudum arkadaşlar dikkatinizi
çektimi   asya şeytanı macerası tolga imaj yapmış
saçları geriye dogru yatık birazda jöle var gibi geldi bana

Mister NO

6 sayı çıkartılıp satışa göre karar verilecek dendiği için merak ettim.

4 sayıda kaç macera yayınlandı?

Toplamı kaç macera acaba?6 ciltin üstüne devam ederse yaklaşık kaç ciltlik bir seri olabilir?

V

4. cildin üzerinden 5 ay geçti.Oysa ki en güzel maceralar başlamadı bile.

Tolga'yı unutturdular. :(
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: V - 17 Kasım, 2011, 18:12:20
4. cildin üzerinden 5 ay geçti.Oysa ki en güzel maceralar başlamadı bile.

Tolga'yı unutturdular. :(

Gecikti ama bir sorun yok.

İlker Bey 5.sayının hazırlandığını söylemişti.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 17 Kasım, 2011, 18:26:49
Gecikti ama bir sorun yok.

5. cilt çıkmış, henüz kapağı elimize ulaşmadı.

Adı, Şeyhin Kızı.