Tolga - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2010, 11:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bikinili "kardeşimiz" orjinal ilk sayı ve Diana değil, ama Dark Horse yayınlarken hatunun adını da bikinisini de değiştirmiş. Allah razı olsun  ;)

nacho_grande

Dark Horse da olmasa bu gençlik ne yapacak? :D

pizagor

Dark Horse yorumu kesinlikle daha iyi... Müdahale edeceksen sigara sansürleyerek falan değil, böyle yapacaksın. Bak o zaman gıkımız çıkıyor mu  ;)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

herşeyin orjinali güzeldir. birilerinin aklına karpuz kabuğu düşürmeyelim derim  ;D

V

3. sayının ardından 2 ay geçti bile.Umarım satışlar iyidir ve 4. sayı ve sonrası gelir.Zira gidişata göre devam edeceklerdi.
4. sayı hakkında bilgisi olan var mı?
"İstemem,eksik olsun.."

boca1907

Hakikaten ya ...Umarım durmamıştır yayın... Sevdiğim bi seriydi...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: boca1907 - 17 Mayıs, 2011, 22:27:49
Hakikaten ya ...Umarım durmamıştır yayın... Sevdiğim bi seriydi...

Yayının duracağını sanmıyorum. İlk etapta 6 sayı basacaklarını ve iyi satması durumunda devam edeceklerini söylemişlerdi. Bu durumda 6 sayıyı basacaklarını düşünüyorum.

darkwood

Kadıköy'e son gittiğimde İlker Özer'den aldığım son haberleri sizlerle paylaşmak istedim.
Tolga'nın 4. sayısı ile 3.Ahit'in ikinci sayısı bu ay sonuna kadar çıkacakmış.  :)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Tolga 4. Cilt çıkmış.

Gerçekten düzenli yayınlanıyor, tebrikler Özer sahaf.

Her sayı ile birlikte güzelleşen bir seri.

kalidor

Özer Sahaf Solomon Kane formatında King Kull'u da yayınlayacakmış sanırım.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Kull süper bir haber.
   Nasıl basmayı planlıyor? Solomon Kane gibi dobişko mu olacak?
   Dark horse chronicles of Kull adı ile 4 ciltlik seri çıkarmıştı. Onu mu planlıyor?

Sinan Başak

Değil. Savage Sword of Kull serisi. İlk cildi Amerika'da yayınlandı, ikincisi önümüzdeki aylarda çıkacak. Herbiri 450-500 sayfa civarı

kalidor

Yeri bu bölüm değil ama Dark Horse bir de Robert E. Howard's Savage Sword serisine başladı. İlk sayısını aldım. İçinde Conan, Solomon Kane (bu sayıda Solomon Kane evreninden John Silent), Brian Mak Morn, El Borak ve Dark Agnes gibi Howard'ın daha önce çizgiromana uyarlanmamış kahramanları var. Yazar-çizer kadrosu da oldukça iyi.

Paul Tobin (Spider-Man & the Secret Wars), Wellinton Alves (Nova), Marc Andreyko (Manhunter), Robert Atkins (G.I. Joe), Tim Bradstreet (Punisher), Barry Windsor Smith (Conan), Roy Thomas, Tim Conrad.

Crom! Ölüleri Say...

Sinan Başak

Bu bilgi için teşekkürler, haberim yoktu. Amazon'dan hemen sipariş edeceğim.

rumar80

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 09 Haziran, 2011, 17:12:29
Değil. Savage Sword of Kull serisi. İlk cildi Amerika'da yayınlandı, ikincisi önümüzdeki aylarda çıkacak. Herbiri 450-500 sayfa civarı

Bunlar da herhalde bugüne kadar çıkan tüm Kulların toplanmış hali olacaktır. Bir soru daha: Alfa ve rahmetli Ali Recan'ın Kulları tüm Kullar mıdır? (Son yıllarda çıkanları saymıyorum)