Tolga - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2010, 11:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nejat hüseyin özal

TOLGA'nın çıkacak olması çok sevindirici... Türk çizgiromanlarına destek verelim ve mutlaka satın alalım... SONY RİNGO ve TARKAN'dan haber var mı?

altay1944

Harika bir haber evet gerçekten tarkan sonlanmasına az bir sayı kalmıştı ve sony ringo .Kulakları çınlasın Fuat bey bir sayının çıkmasına vesile olmuştu ,almıştım.Maalesef tek sayı ile kaldı.Güzel kitaptı be...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 07 Eylül, 2013, 18:16:12
SONY RİNGO ve TARKAN'dan haber var mı?

Sony Ringo tek sayı çıktı o kadar.

Tarkan şimdilik yarım kaldı gibi duruyor.

gamlıbaykuş

Tolga' nın devam edecek olmasına çok sevindim. Umarım tamamlanırda en azından kendi adıma büyük bir mutluluk olur :) İlker abi, bu sefer duraklamaz inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

İlker Beyi bu gayretinden dolayı kutlarım. Eğer bütün maceraları ile bu seriyi tamamlayabilirse çok iyi bir iş yapmış olacak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Tolga 7.sayısının matbaa da olduğu ve her an satışa çıkabileceğini İlker den öğrendim.  :)
Umarım yıl başından önce yeni sayısını görebiliriz.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

İlker Özer, Tolga için fuar'da başka bir yayın evinden devam edecek demişti ama demek ki, bir şekilde devam etmeye karar verdiler.

gamlıbaykuş

Tolga'nın devamını bir an önce görmeyi çok isterim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Aralık, 2013, 20:11:33
Tolga 7.sayısının matbaa da olduğu ve her an satışa çıkabileceğini İlker den öğrendim.  :)
Umarım yıl başından önce yeni sayısını görebiliriz.
derli toplu bir külliyat için "duacı" oluruz  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

mandrake66

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 16 Aralık, 2013, 21:04:29
İlker Özer, Tolga için fuar'da başka bir yayın evinden devam edecek demişti ama demek ki, bir şekilde devam etmeye karar verdiler.

Ben de burada öyle okuduğumu hatırlıyorum. Aynı yayınevinde devam etmesi istikrar ve kalite açısından önemli. Zaten İlker'de elini attığı her işi hakkıyla yerine getiriyor.

Güzel bir haber...

DAMPYR

İlker gene yayıncılığını gösterdi.ama artık elindeki yayınların istikrarı bakımından daha fazla açılmamasını diliyoruz... 8) 8) 8)

tommikser

Çok ilgimi çekmesede 50 yaş üzeri grup bayılıyor anladığım.Kayınpeder soruyordu geçen gün.Hem o istediği için hem İlker'e destek olmak için alacağım.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: tommikser - 17 Aralık, 2013, 17:50:17
Çok ilgimi çekmesede 50 yaş üzeri grup bayılıyor anladığım.Kayınpeder soruyordu geçen gün.Hem o istediği için hem İlker'e destek olmak için alacağım.

Valla ben 45 yaşındayım benim de ilgimi çekiyor. 70 ve 80 lerde Tarkan, Karamurat, Karaoğlan ve Tolga okuyan bizim neslin mutlaka ilgisini çeker.

darkwood

İçeriğinde Tolga'nın ilk sayısı "Fırtına Adam" ve değerli çizeri Abdullah Turhan gençlik anılarını derlediği Tolga'nın özel albümü "Bir Zamanlar Trabzonum" satışa çıktı. Bu keyifli kitap için Abdullah Turhan'ın Şubat 2014 başlarında imza günü yapması da bekleniyor..
Yine Tolga'nın 7.sayısının ise matbaa da olduğu ve bir hafta içinde bu kitabın da satışa çıkmasının planlandığı Çizgi Düşlerden gelen bilgiler arasında..
Darkwood Sakinleri..